Разделно Хранене- част 5

  • 38 701
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 194
Здравейте!
На дечицата давате ли ленено семе и по колко?  От магазини за здравословни храни ли се купува? Аз не съм яла до сега. Като деца, майка ми ни лекуваше кашлица с отвара от ленено семе.
Ще си позволя да кажа нещо: хранете се разделно, нека това да бъде естествен процес, плавен и хармоничен. Но не се вманиачавайте в правилата. Поне на мен не ми допада идеята да засичам по часовник кога може да ям.
За себе си: старая се да включвам в менюто ни храни, които досега не сме употребявали. Лененото семе е една от тях. Но все още събирам информация за него. Друга храна, която нямаме вкъщи е сусамът и той като лененото семе може да се прибавя в салати. Добре е да е смлян. Правя качамак, всички го обичат. Тук нарушаваме разделното хранене, защото му слагам и малко сирене. Аз не мога да се насиля за нещо, за което чувствам, че не съм готова. Отначало не можех да ям само боб със салата(изяждах голямо количество и все бях гладна), а вече дори само бобец ми е достатъчно.
Постепенно сама се нагаждам към правилата, като се вслушвам в себе си.

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 15:45 от wonderful

# 286
  • Мнения: 990
Здравейте момичета,
искам да ви попитам, има ли някъде в нета качена кнгата за разделно хранене "Сила за живот 2" , ако не ще си я поръчам от някоя виртуална книжарница? Money

# 287
  • Мнения: 231
Днес имам рожден ден затова ви черпя с тази красива торта!Пийте и по едно за мое здраве.
Простете невежеството ми неможах да сложа тортата.  party023приемете тази.

# 288
  • София
  • Мнения: 4 966
Aни,Честит Рожден ДЕн!

Желая ти много здраве,любов и красиви мигове с хората,които обичаш:)

Честит празник и на всички рожденници,които пропуснах!

# 289
  • Мнения: 85
Ани, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Пожелавам ти весело изкарване на специалния ден, с любимите хора, много целувки и ведро настроение. А в дългосрочен план - здраве, късмет и добри приятели!

wonderful , аз имам суров сусам у дома, но нещо не мога да му намеря приложение. Така си стои в кутийката. Но непременно ще си взема ленено семе - дано да ми хареса да го хапвам.

Калида,благодаря, че ме насочи - не копирай и тук, аз ще се върна назад да го прочета, да не правим повторения в темата.

ReGe_31 , това, което ти е казала Грета наистина е много мило  ladyuu

Аз да се похваля днес бях изключително стриктна и съм много доволна от себе си. Ако успея до края на седмицата да удържа в същия дух,  в неделя с удоволствие ще си направя заслужената почивка.

Момичета, искам да питам пак - яйцата и маслините освен със зеленчуци, с какво друго ги комбинирате? И като говорим за яйца, за цялото яйце ли става въпрос или за жълтъка? Защото като гледам табличката там е написан само жълтъка и се обърках.
И още нещо - спанак, коприва, лопуш, киселец - с какво ги комбинирате? Някъде бях чела, че спанака не е хубаво да се яде често...ако някъде съм пропуснала инфото - просто ме насочете, аз ще прочета.
И последен въпрос за тази вечер от мен - поставили ли сте си краен час за вечеря? Аз си сложих граничен час 20.00 и засега го спазвам, колкото мога, но към 10 вечерта съм доста гладна, та не знам ако хапна към 10 вечерта пак, дали не става много късно....

Лека вечер от мен и приятни и спокойни сънища!

# 290
  • Мнения: 2 959
Да се пренесем в новата тема за РХ, става ли?!

Общи условия

Активация на акаунт