МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЧЕПЕЛАРЕ- ЗАВЕДЕНИЯ И ХОТЕЛ РОДОПСКИ ДОМ

  • 9 725
  • 13
  •   1
Отговори
Запази ли сме си стая в хотел Родопски дом Чепеларе и ще бъдем там седем дни и ви моля ако някой е ходил или има информация за Чепеларе да драсне някой ред.
Интересуват ме главно места за хапване, кръчми /ако може с имена/ и нещо друго интересно ако се сещате.

# 1
# 2
  • Мнения: 208
Запази ли сме си стая в хотел Родопски дом Чепеларе и ще бъдем там седем дни и ви моля ако някой е ходил или има информация за Чепеларе да драсне някой ред.
Интересуват ме главно места за хапване, кръчми /ако може с имена/ и нещо друго интересно ако се сещате.
Ние сме отсядали в хотел "МАРТИН" и съм очарована от цялостното им обслужване - хотел, ресторант и т.н. Ресторантът е построен скоро, кухнята е превъзходна. Закуската беше богата и пребогата, просто нямам думи. За други кръчми и ресторанти нямам наблюдение в Чепеларе.

# 3
  • Мнения: 4 668
Ще се съглася за хотел " МАРТИН "  Peace
Колкото до " Родопски дом " за мен беше пълно разочарование ...В ресторанта по добре да не се храните , просто е трагедия  Confused
Много хубаво готвят и в ресторанта на хотел " Славов " , не е нещо претенциозно , но всичко е много вкусно  Hug

# 4
Хотела е супер обстановката в Чепеларе е вълшебна и няма да съжалявате bowuu Laughing

# 5
  • Мнения: 1 937
Уважаеми гост, след отзивите на мами вече били в Родопски дом, едва ли ще се реша дори да опитам.
Трудно ми е да повярвам на подобни анонимни отзиви. Аргументирай се!

Pipinka, в Мартин сме отсядали преди години, точно когато отвориха новото крило.
Условията бяха чудесни, но ресторантът твърде малък и наставаше голяма олелия.
Къде е построен новият ресторант? Достатъчно голям ли е?

# 6
Уважаеми гост, след отзивите на мами вече били в Родопски дом, едва ли ще се реша дори да опитам.
Трудно ми е да повярвам на подобни анонимни отзиви. Аргументирай се!

Pipinka, в Мартин сме отсядали преди години, точно когато отвориха новото крило.
Условията бяха чудесни, но ресторантът твърде малък и наставаше голяма олелия.
Къде е построен новият ресторант? Достатъчно голям ли е?
Скъпа Вердад изказах мое лично мнение и впечетление!
На мен и на съпругът ми много ни хареса бяхме там есента за 7-дни без детето и беше много приятно. Единствено от кухнята има какво да се желае но след лятната почивка в Мармарис всяка кухня ми харесва.
  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 668
Verdad   Hug и аз съм била преди години . Не съм виждала новият ресторант .

Хотела е супер обстановката в Чепеларе е вълшебна и няма да съжалявате bowuu Laughing

Хотелът може да се стори супер на човек , който не е отсядал в класни хотели и го е впечатлила обстановката , която на пръв поглед е ОК ! Явно просто липсва база за сравнение...
В действителност обаче  ,  са много далеч от истината в този хотел  Confused

Аз също не съм склонна да вярвам на някой пишещ суперлативи като гост .

А какво и е вълшебно на обстановката в Чепеларе ... отивам да се чудя , защото там освен да покараш ски ... Rolling Eyes

# 8
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
А какво и е вълшебно на обстановката в Чепеларе ... отивам да се чудя , защото там освен да покараш ски ... Rolling Eyes
Абсолютно  Laughing Много диво и изолирано е, но зависи кой какво търси Wink
"Мартин" ако не се лъжа се върти от западняк. Миналата зима не можахме да резервираме стая там, явно работят с агенции.

# 9
  • Мнения: 705

Хотелът може да се стори супер на човек , който не е отсядал в класни хотели и го е впечатлила обстановката , която на пръв поглед е ОК ! Явно просто липсва база за сравнение...
В действителност обаче  ,  са много далеч от истината в този хотел  Confused



смятам, че всеки има право на лично мнение и определения кой каква база за сравнение има са повърхносни и безмислени. надявам се, че поне след като пиша с регистрирания си ник няма да ме правите на салата  Hug

ние, с голямата си дъщеря и още 2 приятелски семейства също с деца, бяхме там преди 2 седмици и всички сме много доволни (с изключение на липсата на сняг, но това е друга тема Mr. Green). за протокола мога да кажа, че откакто имаме деца отсядаме само в хотели с басейни, т.е висока категория, така че база за сравнение имаме.
1. ние бяхме в апартмент - страшно уютен, голям и удобен
2. обслужването беше безупречно(визирам ресторанта, камериерките и персонала в спа центъра)
3. не знам кога са ходили недоволните от ресторанта и дали готвачът е сменен, но няма нещо което да си е поръчал който и да е от нас и да не му е харесал, всичко беше много вкусно  chef
4. масажистката е много добра, водата в басейна беше студена само в деня в който я сменяха, ние също ползвахме джакузи, парна баня и сауна и нямам забележки
5. много ни харесаха 2 други кръчми, но хич не се сещам за имената (питай хора из града, те ще те ориентират Hug)

това е личното ми мнение, никога не ангажирам и моля да не бъда опровергавана  Hug

# 10
  • Мнения: 639
Verdad   Hug и аз съм била преди години . Не съм виждала новият ресторант .

Хотела е супер обстановката в Чепеларе е вълшебна и няма да съжалявате bowuu Laughing

Хотелът може да се стори супер на човек , който не е отсядал в класни хотели и го е впечатлила обстановката , която на пръв поглед е ОК ! Явно просто липсва база за сравнение...
В действителност обаче  ,  са много далеч от истината в този хотел  Confused

Аз също не съм склонна да вярвам на някой пишещ суперлативи като гост .

А какво и е вълшебно на обстановката в Чепеларе ... отивам да се чудя , защото там освен да покараш ски ... Rolling Eyes


Абсолютно вярно.Освен да караш ски,няма какво друго да правиш. PeaceС нищо не ме впечатли самия град или по-точно съм негативно настроена.

# 11
ОХ....започнах много песимистично да се настройвам за тази почивка Cry Cry
Да ви попитам поне хубави заведения и кръчми нямали и също поне будки за вестници и списания ще намеря ли?? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 639
ОХ....започнах много песимистично да се настройвам за тази почивка Cry Cry
Да ви попитам поне хубави заведения и кръчми нямали и също поне будки за вестници и списания ще намеря ли?? Rolling Eyes
Хотели има колкото искаш,заведения поимва,но чудеса не очаквай Peace.Ако искаш лукс, отивай на Банско Laughing.Град като град,но можеш да караш ски.,пистите са добри,а и пампорово е на 10мин.

# 13
  • Мнения: 4 668
Ако отивате да карате ски - става  Grinning и без друго след цял по пистите ( ако има сняг ) си като утрепан и заспиваш рано , така че не би ти направило впечатление , че в " Родопски дом " са спестили от изолацията примерно и се чува кога съседът ходи в тоалетна или музиката от ресторанта ... Също така не би забелязала , че нямат поне завеса в банята и като се къпеш всичко става във вода ... или пък дали готвачът е успял да изпържи пилешките хапки - полуфабрикат  Laughing Laughing Laughing
Басейнът не е нищо особено ,  т.нар джакузи също , но ... масажистката е много добра наистина  Peace

Не се настройвай песимистично , вестници и списания има и в хотела , просто не очаквай да има забавления кой знае какви ...

Общи условия

Активация на акаунт