Защо гейовете "лъщят"?

  • 1 701
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Хич не харесвам такива обощения - всички гейове лъщят! Вече някои момичета са го казали, но и аз ще потвърдя - има си нормални гей момчета, абсолютно готини хора и "лъщящи" хетеросексуални мъже, които ... ммммм,не благодаря! Stop

# 16
  • Мнения: 920
[Виж, в промискуитет може свободно да ги обвиниш.

Една от многото заблуди. Много от тях имат сериозни връзки или си мечтаят за такава.

# 17
  • Sf
  • Мнения: 808
Чистофайници казвате... Това значи ли, че и аз съм гей-ка  Mr. Green

И като каза: "лъщят", си представих потни и лъщящи вплетени мъже Simple Smile

Скръ-скръц важно-важно  Mr. Green Обаче не мога да готвя, Leо и ДЕ_ВАня да кажат  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 759
Много от тях имат сериозни връзки или си мечтаят за такава.
          Наистина имат сериозни връзки, но това не пречи съвсем официално да изневеряват по 3-4 пъти седмично. Отделно правят тройки заедно и т.н.т.. Виж, жените са моногамни, но май не са лъскави  newsm78...

# 19
  • Мнения: 239
Ако знаеш, че болшинството те мислят за гнусен парцал и ти ще се търкаш до припадък макар и безцелно.

Гейовете нали били талантливи и интелигентни? Що тогава да не си ги отделим на някой континент като в Австралия например и да затворим границите с нормалните хора? Защото целта на гея е да те дразни, да те щави и да живее на гърба на честно трудещия се гражданин. Добера ли се до власт много неща ще променя в тази държава все пак.

# 20
  • Мнения: 3 423
Много толерантни отговори.
И на педалите им викате гейове.
Все хора на изкуството ли са?

Общи условия

Активация на акаунт