Празнувате ли 1-вия рожден ден на децата си!

  • 5 690
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 937
За нищо на света не бих пропуснала такова нещо само заради едното суеверие.  Naughty Празнувахме го и то доста пищно. Все пак живеем в 21 век, а не в каменната ера, за да робуваме на подобни предразсъдъци.

# 76
  • Мнения: 4
И аз не съм чувала за такова суеверие и мисля, че заради някакви си измислици не трябва да се пропускат хубави събития какъвто е 1ият Рожден Ден. Ние го празнувахме 2 пъти Wink и Марина много се забавлява. Така, че бих Ви пожелала Весело изкарване Grinning

# 77
  • Мнения: 489
 И аз съм чувала за такова суеверие, но не знам точно за какво става въпрос. Ние си го празнувахме, дори си правихме и прощапулник тогава. Беше и Великден, така че имахме троен празник. Имам познати, които не го празнуваха... Всеки да си вярва и спазва, каквото си иска. За мен лично това е странно. newsm78

# 78
  • Мнения: 4 406
празнувахме повече заради себе си- той какво разбра от празника, като изключим многото подаръци...
ама какви са тези суеверия- чак да палиш свещ  newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 4 887
Разбира се, че сме го празнували. Толкова е хубаво да има голяма и шарена торта, много писукащи подаръци и любящи баби около едно едногодишно човече, чиято горда мама слага свещичка на тортата. Може самото дете наистина да не разбира точно идеята на рождения си ден, но мисля, че това е едно хубаво преживяване за всички в семейството. Peace Peace Peace

# 80
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
празнувахме повече заради себе си- той какво разбра от празника, като изключим многото подаръци...


И ние. Как да пропуснем повода Laughing

# 81
  • Мнения: 2 700
На суеверия не вярвам.
На първият рожден ден на дъщеря ми се събрахме само родителите ни и ние. Тя дори още не беше проходила, но духаше свещичката. Не виждам смисъл от гостита и организирани мероприятия, защото детето на тази възраст нищо не разбира.

# 82
  • Мнения: 1 802
Същото и при мен, не вярвам във суеверия.
Приготовленията за първия рожден ден са много приятно занимание. Поне при мен беше така, през целия ден се сещах за мъките от раждането и след това за радостта ми като видях малкото си бебенце!
Е, кажете,  как няма да се празнува първия рожден ден??!  Grinning

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Е как няма да празнувам първия рожден ден на детенце - това е един от най-важните мигове според мен, наред с юбилеите и пълнолетието.

# 84
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Е как няма да празнувам първия рожден ден на детенце - това е един от най-важните мигове според мен, наред с юбилеите и пълнолетието.

   Peace И аз мисля така,празнувахме го и на двете.

# 85
  • Мнения: 54
Естествено!Първия Рожден Ден е един от най-важните и незабравими мигове в живота на всеки родител!

# 86
  • София
  • Мнения: 3 421
 Разбира се, че сме празнували. За щерката се събирахме с родители и приятели, а за малкият правихме и общото им кръщене, та голяма дандания беше.
 За пръв път във форума прочетох, че някъде не се празнувал първият рожден ден от суеверие - голяма глупост ми се стори.

# 87
Мили, млади майки ,  не се заблуждавайте. Радостта от навършване на 1 годинка на вашата рожба не трябва да остане не забелязана. Отпразнувайте я така , както вие искате и намерите за добре. НА ВСИЧКИ РОДИТЕЛИ ПОЖЕЛАВАМ ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА РОЖДЕНИЯ ДЕН , МНОГО ВЕСЕЛИЕ , МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ, А МАЛКИТЕ РОЖДЕНИЦИ - ЗДРАВЕ, ОБИЧ И МНОГО ПОДАРЪЦИ.

# 88
  • Мнения: 27 524
Празнувахме. Не съм чувала за такова поверие. Знам само за 40-тата годишнина, за първата годинка - не.

# 89
  • Мнения: 14 133
Празнувахме го!!!  Peace Не вярваме на суеверия.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт