Евровизия 2007 - полуфинал!

  • 6 309
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Ще го гледа ли  някой от 20.30 ч. по Канал1  newsm78
   
  Песен на Евровизия 2007   
     
   
 
 Регламент
Жури
График
Официален сайт на Евровизия 2007
 
Песни допуснати до полуфинала на конкурса "Българската песен в Евровизия 2007", по реда на тяхното изпълнение в концерта на 3 февруари в Зала №3 на НДК

№01 - Светозар Христов и Лора Владова – "If you come baby"

№02 - Тони Димитрова и група "Горещ пясък" - "Say you would"

№03 - Petia – "Runaway"

№04 - "ГРУПАТА" – "Back in Your Heart"

№05 - Теди Кацарова – "Super Fire"

№06 - "PANTOMMIND" – "Days of Old"

№07 - Софи Маринова и Устата – "Я твоя"

№08 - Светла Иванова – "No! No! No!"

№09 - "МАСТИЛО" – "Getting Crazy"

№10 - Диляна Ценова – "Confession"

№11 - бELLA - "Falling Angel"

№12 - Аксиния – "Аз знам"

№13 - S-lavina – "Higher (Balkan heart")

№14 - Маргарита Хранова – "Моя любов"

№15 - Natasha & Charlene – "Open Your Eyes"

№16 - Димитър Атанасов - "Only Way Back Home"

№17 - Крум – "Докога"

№18 - Галин Райчев - "In Expectance"

На 02 февруари 2007 година е репетицията за звук, осветление и камери на 18-те конкурсни песни допуснати до полуфинала. Изпълнителите трябва да се явят 30 минути преди графика си за репетиция в Зала №3 на НДК. Участниците (група, беквокали, балет) имат право в рамките само на 20 минути да направят звукови проби и да изпълнят конкурсната си песен 3 пъти на сцената. За изпълнител, изпуснал графика си за звукови проби и репетиция, не се прави компромис за допълнителна репетиция. Изпълнителите носят личните си инструменти, с изключение на барабанния сет.
Не се допуска по време на репетицията, както и по време на ефира намеса на външни лица в работата на тонрежисьорите в залата и в ПТС на БНТ.
Всяко изпълнение следва да включва максимум 6 души - изпълнители на сцената.


Изпълнителите нямат право по време на фотосесията и концертите (полуфинал и финал), да са облечени със сценични дрехи, съдържащи рекламни надписи и послания.

На 03 февруари 2007 година в Зала №3 на НДК изпълнителите на селектираните 18 песни ще ги представят на живо. След представянето на песните, в рамките на предаването, журито ще избере 9-те песни – финалисти и в края на концерта ще бъде изтеглен реда на представянето им на финала. В жребия за реда за участие на финала участват и 3-те песни продуцирани от БНТ.

Генералната репетиция е на 03 февруари 2007 година от 14:30 часа.

Прякото предаване на полуфинала – концерт е на 03 февруари 2007 година от 20:30 часа.
 
 

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 19:22 от Leo*

# 1
  • Мнения: 4 306
Супер! Ще гледам, благодаря че ме подсети!

# 2
Тази година ще са "Каризма" българските представители, 90% съм сигурен! И нека - те го заслужават напълно!
Малко уточнени - те, Коцето-Калки и Елица и Стунджи, няма да се състезават тази вечер и директно ще участват на финалния концерт с три песни (продуцирани от БНТ) на който ще се определи песента, която ще представя България.
Лично аз съжалявам, че тази година не се включи Весела Бонева, но нищо - тя тепърва ще има да печели подобни конкурси!

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 19:38 от Воден дух

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Тази година ще са "Каризма" българските представители, 90% съм сигурен! И нека - те го заслужават напълно!
Малко уточнени - те, Коцето-Калки и още някой, няма да се състезават тази вечер и директно ще участват на финалния концерт, на който ще се определи песента, която ще представя България.
Лично аз съжалявам, че тази година не се включи Весела Бонева, но нищо - тя тепърва ще има да печели подобни конкурси!

Къде видя Каризма сред участниците?  newsm78

Чудя се закъде са Маргарита Хранова и Тони Димитрова?  ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 743
И аз ще гледам Peace, честно казано част от участниците изобщо не съм ги чувала Embarassed - Petia, "ГРУПАТА",  "PANTOMMIND", Диляна Ценова,  бELLA, Natasha & Charlene, Галин Райчев, Димитър Атанасов. А името на конкурса "Българската песен в Евровизия 2007", имам чувството, че се отнася за друг конкурс Rolling Eyes, колко от песните са на български Thinking

# 5
Тази година ще са "Каризма" българските представители, 90% съм сигурен! И нека - те го заслужават напълно!
Малко уточнени - те, Коцето-Калки и още някой, няма да се състезават тази вечер и директно ще участват на финалния концерт, на който ще се определи песента, която ще представя България.
Лично аз съжалявам, че тази година не се включи Весела Бонева, но нищо - тя тепърва ще има да печели подобни конкурси!

Къде видя Каризма сред участниците?  newsm78

Чудя се закъде са Маргарита Хранова и Тони Димитрова?  ooooh!

Прочети ми пак постинга внимателно - песента на "Каризма" и още две песни отиват директно на финалния кръг, ето ти и още малко инфо:

http://www.bnt.bg/content/view/full/143192/ (виж точка 13)

http://m.dir.bg/novina.php?nid=5110&jid=2

# 6
  • Мнения: 2 631
Коцето Калки с коя песен е и с кой?  newsm78

# 7
Коцето Калки с коя песен е и с кой?  newsm78

Сам е май, не го знам - тези три песни не участват в конкурса тази вечер, а директно ще участват на финала.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Първата песен е ужасна...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 6 417
Само на мен ли ми се струва, че Лора Владова и Светльо пяха фалшиво? newsm78

# 10
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Дотук не съм чула нищо ценно...

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Теди Кацарова е страшна (в смисъл грозна  Sick)

# 13
  • Мнения: 2 013
А коя е тази Петя newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 2 550
Теди Кацарова е страшна (в смисъл грозна  Sick)

Не знам колко е грозна, но песента и беше безумно тъпа.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт