Кажете си мнението за един цвят, моля?

  • 4 421
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
Момичета, вманиачих се по един цвят Rolling Eyes Ето този:


В момента съм на руси кичури, които преобладават и тук-таме е останало нещо светло кестеняво. В голямо чудене съм. Цвета е доста специфичен, мисля че ще ме ограничава и откъм цветовата гамата на дрехите( някак не се виждам с такава коса и със синя блуза примерно ). Боядисам ли се връщане назад към русото няма Laughing

Моля да ми кажете мнението си за самия цвят  bouquet

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 22:51 от Kasidy

# 1
  • Мнения: 45
Много свеж и модерен цвят!Със синьо ще стои убиец!Оранжевото си отива с всички цветове.
Давай смело!

# 2
  • Мнения: 274
hi, аз в момента съм с такъв цвят,но не ми отива и определено отново ще се мъча да си стана русичка оранджевото е хубав цвят защото не е толкова комерсиален,но не на всеки му отива така че си помисли хубаво  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 6 963
СтраХотен цвят.Ако се получи същият,а не някакво подобие мисля,че ще си доста атрактивна,особено ако си със светли очи   Wink Много е оригинален и небанален.Ако се боядисаш,после да ни се покажеш  Flutter

# 4
  • Мнения: 4 733
Мисля,че ще отива на блатисто зелените ми очи  Laughing Обаче ако стана като Пипи Дългото ще трябва с някое кафяво да се крия отгоре Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 6 963
Мисля,че ще отива на блатисто зелените ми очи  Laughing Обаче ако стана като Пипи Дългото ще трябва с някое кафяво да се крия отгоре Rolling Eyes

Тогава,действай  Grinning Нали нямаш лунички  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 733
Нямам. Нали няма да съм като огън в главата?

# 7
  • Мнения: 10 758
Нещо не мога да си те възприема с този цвят newsm78
Но пък самия цвят ще си отива много със зелени дрехи.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 963
Нямам. Нали няма да съм като огън в главата?
Какво говориш..супер е цвета-поне на мен много ми харесва,но знам,че на мен не би ми отивал.Аз съм с кафяви очи.Не е изобщо изкрящ,а напротив много е топъл.Не съм те виждала,но щом преценяваш,че ще ти стои добре,не се двууми  Peace

# 9
  • Мнения: 4 733
Мдааа, ти си ме виждала.
Защо не ти се връзвам с цвета? Отстрани нещата изглеждат понякога по-обективни Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 622
Нещо като морковено, ама не точно...Майка ми беше с такава морковена коса преди време и има страхотни зелени очи, които и изпъкнаха още повече като се боядиса  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 10 758
Нещо като морковено, ама не точно...Майка ми беше с такава морковена коса преди време и има страхотни зелени очи, които и изпъкнаха още повече като се боядиса  Heart Eyes
Да, на зелени очи този цвят стои страхотно.
Имаше преди години един филм"Дъщерята на Мистрал".Та тая щерка беше с такъв цвят коса и със зелени очи.Много й отиваше.

Мдааа, ти си ме виждала.
Защо не ти се връзвам с цвета? Отстрани нещата изглеждат понякога по-обективни Simple Smile
Де да знам що....Може би, защото косата не ти е дълга.На дълга коса стои убийствено.

Ама ти като си си решила да се боядисаш такава, направи го.Винаги после можеш да си смениш цвета.

# 12
  • Мнения: 1 014
Цветът е страхотен. Само си помисли дали, ще ти отива.

# 13
  • Мнения: 4 733
Верно не ми е Sad Но ми е до раменете вече  Mr. Green

Цомб, да разсея съмненията, че хората ще помислят, че съм на някакъв шпиц остригана Laughing

# 14
  • Мнения: 2 498
Кас, решила ли си пробвай....
Преди повече от година реших и аз да направя промяна....така се бях навила, че нямах спиране и познай много съжалявах и все още се боря да съм си пак на руси кичури....

После да ни се покажеш...

# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
цвеат е хубав и вероятно ще ти отива.Но трабва да забравиш вси4ко като дрехи и грим в розово,4ервено,лилаво,жълто...........

# 16
  • Мнения: 2 495
Действай PeaceМоята шефка е с подобен цвят на косата(най-много един тон да е по-тъмен), има зелени очи и й стои прекрасно Wink

# 17
  • Мнения: 4 733
Сигурна съм, че откъм цветове гардероба ми ще оредее, ама като се замислих и от грима ще отпадат доста цветове...
 В чуденка съм най-вече защото се простих с къдрава почти до кръста коса за да стана на тези руси кичури, с които съм в момента и ако не се получи ще ме е супер яд Crossing Arms

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Сигурна съм, че откъм цветове гардероба ми ще оредее, ама като се замислих и от грима ще отпадат доста цветове...
 В чуденка съм най-вече защото се простих с къдрава почти до кръста коса за да стана на тези руси кичури, с които съм в момента и ако не се получи ще ме е супер яд Crossing Arms

иам ли как да си направиш сверка по старата програма на Космополитен за цветовете на косата newsm78Имаше я навремето помня и аз много си играех с цветовете......МОжеш поне да се погледнеш дали ще ти отива цвета..........Дрехите и грима са малката беля.Но понеже съм била от рижава до тъмно 4ервено ще ти кажа,4е такъв цвят после трудно се маха.каквото и да сложиш 4ервеното избива.

не те разубеждавам,просто си прецени за плюсовете и минусите.Е,НЕВЪЗМОЖНИ НЕщА НЯМА,но все пак newsm78

а цвета е убийствен Peace

# 19
  • Мнения: 5 317
Да си кажа честно,че много не ми харесва цвета.Но,ако мислиш,че ще ти отива действай смело.

# 20
# 21
  • Мнения: 5 317
Да,но също имам и лична предубеденост.Защото съм се правила преди години и хич не ми отиваше.Със синьо зелени очи съм и бяла кожа с леко жълтеникав отеннък,особенно като се преуморя.Е и с тоз цвят на косата ставах като папуняк.Също така не отива на всякакви и цветове грим.Ако обичаш да се мазотиш,трябва и с това да се съобразиш.После с години ме избиваше червеникав отенък на косата.
Най-добре пробвай,може на теб да ти отива.

# 22
  • Мнения: 648
Кас, много е важен и тена на лицето ти, определено зелените ти очи ще се подчертаят още повече Flutter
Цвета е меден и много актуален, но ако се правиш сама бъди сигурна, че няма да получиш равен цвят Thinking- русите ти кичури ще станат светофарено жълти, а кафявата основа ще дава различен от желания нюанс!
Не съм съгласна с Ла Бомба, че за тоя цвят е нужна коса до кръста, и аз бях много впечатлена от онази героиня в "Дъщерята на Мистрал", но в момента точно този цвят на една добре подстригана коса, дори и къса би стоял перфектно Peace
Ако и аз те бях виждала щях да мога да бъда по- категорична Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 9 095
не е лош цвета, ама зависи кой и как ще те направи, ако е някой нескопосан фризьор да не би после да имаш вид не на медено, ами от онези червените бои, дето са се измили, внимавай с това Peace

# 24
  • Мнения: 4 733
да не би после да имаш вид не на медено, ами от онези червените бои, дето са се измили
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking

# 25
  • Мнения: 645
Страхотен свеж цвят, стига да ти отива  Peace

# 26
  • Мнения: 645
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking
Била съм такава, сама се правих. Не бих казала че се измива лесно и не е толкова труден за подръжка, но аз си боядисвах цялата коса а не само корените. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 4 076
Миранда от "Сексът и градът"нямаше ли такъв цвят коса?На мене ми харесва  Peace

# 28
  • Мнения: 2 952
Не харесвам рижите тонове...де да знам защо ....има малко хора , на които им отиват по един естествен начин ....Специфичен  цвят е ...но пък може да се промени ако не ти хареса , какво толкова , ако си се запалила по него , дай и той да те  запали  Grinning

# 29
  • Мнения: 7 186
И аз не харесвам рижите цветове, може би защото на малко хора им отива. Ако не си сигурна как ще ти стои, пробвай да се видиш с някой от виртуалните салони или ако намериш перука с такъв цвят, още по- добре.
Много ми харесваше Никол Кидман с такъв подобен цвят, нещо между рижо и медно

http://www.oceleb.com/img/nicole-kidman/nicole-kidman-2.jpg

http://www.hissandpop.com/celebrities/k/nicolekidman/photos/nicole-kidman-005.jpg

http://img.majidonline.com/pic/17775/nicole-kidman-(worldpic.bblogfa.com)-06.jpg

http://www.osobnosti.cz/img/userpics/2/2700.jpg

# 30
  • Мнения: 9 095
зависи и от боята, при някои на втория път се измива, при някои е доста траен, гледай да е някоя професионална боя, да знаеш за какво се правиш Peace

# 31
  • Мнения: 4 733
Цветът, който харесах е на Rilken-eдна доста смотана боя по моя преценка. За съжаление друга боя точно с този нюанс не открих.

# 32
  • Мнения: 9 095
разгледай по- обстойно и другите бои, може да се спреш на нещо, а ако отидеш в някой салон фризьора може да прецени дали ще докара същия цвят Peace

# 33
  • Мнения: 185
Аз в момента съм с такъв жвят,но стана съвсем слу4айно.Опитвам се от 4ерна да стана на ки4ури или поне тъмно руса и от обезцветяването и после с боя отгоре ми стана този нюанс #CrazyАз ли4но не го харесвам и не мога да се гледам,но признавам,4е има жени на които страшно им отива.Ако наистина мислиш,4е и при теб ще е така,т.е. ще ти ходи-направи го,и без друго преобладаващите цветове на дрехите,които се носят са кафеникаво-бежови.Успех! Peace

# 34
  • Мнения: 27 524
Аз го харесвам и отдавна съм му метнала око, но не съм събрала смелост. Аз на Ферия го видях, ето този , най-отпред  Peace

# 35
  • Мнения: 4 733
Блонд, този който си си харесала е много по-деликатен от моя оранж Simple Smile

# 36
  • Мнения: 185
Касиди,аз пък харесвам цвета на аватара ти Hug

# 37
  • Мнения: 305
На мен лично цвета страшно много ми харесва. Светлите очи определено биха се откроили. Важно е според мен да те боядиса добър професионалист, защото стават всякакви издънки + може да се наложи да смеси боя за да стане точно този цвят на твоята коса. Желая ти успех и каквото и да решиш да останаш щастлива и доволна  smile3525

# 38
  • Мнения: 4 733
Била съм вече, " обикновено кафяво " му викам Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 407
Да ти кажа честно, не ми харесва,но ти си преценяваш.Ще те ограничи в цветовата гама.

# 40
  • Мнения: 5 140
Кас, аз не съм те виждала като Цомбето и не мога да преценя дали ще ти отива.

А специално за цвета харесва ми но не чак толкова за да се вманиача по него.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
На мен честно казано не ми харесва цвета,а и като избелее стои доста грозно,но в крайна сметка важното е на теб да ти харесва.Помисли си обаче,защото както вече ти казаха,трудно се маха.

# 42
  • Мнения: 4 170
Лично аз никога не бих се боядисала така, но щом ти харесва.... Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 689
Аз съм се боядисвала в такъв цвят-супер е и определено ще ,,биеш на очи,,Боята беше ,,Гарние,,,а основата:медено русо.Добре се получи,но още след първото миене цветът избледня..За това:с професионална боя ти предпоръчвам и после с фиксиращи боята шампоан и балсам.

# 44
  • Мнения: 4 451
Съветвам те да опиташ! Peace Ако не се харесаш, алтернатива винаги има. Grinning

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
При тоя цвят след няколко измивания споменавания от тебе " ефект " е неизбежен май Simple Smile Постоянна поддръжка ще иска цвета Thinking
Била съм такава, сама се правих. Не бих казала че се измива лесно и не е толкова труден за подръжка, но аз си боядисвах цялата коса а не само корените. Heart Eyes
аз също съм била преди години, БЕЗУМНО НЕ МИ ОТИВАШЕ  Sad, изми се лесно и се поддържа ужасно трудно на моята тъмна коса /трябва да се обезцветяват пърно корените и след това да се боядисват, до станат един нюанс с косаа се оказа невъзможно  Rolling Eyes

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Цветът, който харесах е на Rilken-eдна доста смотана боя по моя преценка. За съжаление друга боя точно с този нюанс не открих.
И аз се боядисвах с Рилкен, за мен не е трайна боя, цвета е хубав, но ....
/не казвам че на теб няма да ти оива, но на мен определено не ми "ходеше"

# 47
  • Мнения: 7 474
Отиди в някой магазин за перуки и пробвай такъв цвят дали ще ти отива изобщо  Wink ,че после да не си хапеш лактите  Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 3 679
лично на мен не ми харесва Rolling Eyes
Предпочитам русото да е по- естествено,а червеното-тъмно
това е нещо смесено -оранжево...
Ами ...не ми харесва...
Но ти си режаваш- косата си е твоята Hug

# 49
  • Мнения: 9 095
и на мен този на аватара ти по ми харесва, ама ти си знаеш, естествените цветове се налагат все повече Peace

# 50
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Много ми харесва на мен цвета,не съм те виждала, но в моите представи ти си с такъв цвят и зелено палто с висока талия и кафяв грим. Laughing

# 51
  • Мнения: 4 733
Уау Simple Smile Смелост се иска за това.
Днес влязох в парфюмерията да взема боята, а хлапето ми вика : " Майко, ако се боядисаш в такъв цвят не искам да ме водиш ти на училище "  Shocked, та както бях твърдо решена, така си и излязох от магазина Laughing Знам ли, детето ми щом не си ме представя с такава коса...

# 52
  • Мнения: 3 447
Тициан му се вика на тоя цвят, венецианско русо Flutter Мисля, че изисква млечнобяла, полупрозрачна кожа. Ако е с жълтеникав оттенък, ще изглеждаш повяхнала; ако е мургава, ще стои циганско. Цветът на очите не е от значение, според мен - ще стои и на светли, и на тъмни. По-скоро е капризен към тена. Възможно е да подчертава бръчици около очите, понеже е ярък и "светещ".
Съгласна съм с Надя, че на по-къса коса би стоял по-добре. На коса до кръста ми стои прекалено... венецианско-куртизански  Simple Smile
Минимален грим, без цветни сенки, с мек, естествен цвят червило. Цветът на косата е достатъчен. Откъм дрехи може и по-свободно съчетаване.
Изказах се  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 4 733
Сиреч, отказа ме Simple Smile
Не го докарвам на млечно-бяла кожа...

# 54
  • Мнения: 3 447
Сиреч, отказа ме Simple Smile
Не го докарвам на млечно-бяла кожа...
От опит го казвам, уви. Преди години докарах случайно такъв цвят, а кожата ми е жълтеникава - ами приличах на прецъфтяло глухарче, с все бръчките около очите, дето ги имам  Confused Минала съм през почти всички оттенъци на червеното - интересното е, че по-тъмните, махагонови нюанси правят кожата ми бяло-розова, а оранжевото - откровено жълта  Tired
Нищо не ти пречи да пробваш - няма как да разбереш дали не е твоят цвят, ако не си пробвала, нали  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 4 733
Нищо не ти пречи да пробваш - няма как да разбереш дали не е твоят цвят, ако не си пробвала, нали  Simple Smile
Писах по-надолу, че окепазих страхотна дълга коса за да стана на руси кичури,с които съм в момента и които определено ми стоят добре. Ако върху тях лепна този цвят и изглеждам кофти, пък се връщам в изходна кафява позиция, защото с тъмно-червено съм като Айше.

# 56
  • София
  • Мнения: 900
Кас,
на няколко места има предложения за перука  Peace

Аз съм с ужасно бяла кожа и след ужасяващ опит,
след който приличах на "бела мангалка", с гарваново черна коса,
вече наистина първо пробвам в перукерница и тогава сменям.
За единия цирк
моя приятелка щеше да получи инфаркт от смях
като ме видя с руса перука  Joy
Урсула бледнееше пред мен - направо приличах на травестит  rotfImbo rotfImao
Слава Богу че не се изрусих - че си одим гладна  Joy

Цвета е шашав и ако ти се иска - ДАВАЙ!
Коса расте - ъкъл не расте!!!

# 57
  • Мнения: 472
Малко в страни от темата- на такъв нюанс коса какъв цвят вежди ще подхождат.
Когато изсветлявате косата,боядисвате ли и веждите си?

# 58
  • Мнения: 4 733
за конкретния цвят кафеви веждите мисля, че трябва да са.
Много мразя руса коса и черни вежди, потресаващо е.

# 59
  • Мнения: 2 092
Цветът е страхотен!Аз бях с такъв преди 2 години.На мен ми отива,въпреки,че съм с тъмно кафяви очи и не мн светъл тен/малко жълтеникав/,обаче имам и позната с мн бяла кожа и кафеви очи,на нея също мн и отива!преди да се боядисам с този цвят бях руса и разбира се цвета стана без проблем,като ми поомръзна си направих 2цвята руси кичури и вишнево червени и пак беше мн ефектно.Махането въобще не ми беше проблем-направих се пепелно кестеняво,а най-лесно е с червената гама!

# 60
  • Мнения: 5 877
Този цвят наистина стои на прозрачно-бяла кожа (като на Никол Кидман), защото просто това му е естествената комбинация. Рижите хора са много бели.
Мургав човек с такава коса ще стои неестествено като риж индиец, жълтеникав тен с такава коса - като риж японец. Или италианец, айде.

# 61
  • Мнения: 4 733
 По една или друга причина се отказах от оранжевото, колкото и да бях полудяла да се боядисам в този цвят.
 Повечето не сте ме виждали и  молбата ми е малко шантава с оглед на този факт, но ще помоля ако има някой конкретен цвят, който ви е направил впечатление да paste-нете опаковката на боята тук. Приемам всякакви предложения с изключения на светло руси нюанси, които ми е невъзможно да постигна.
 Не ме питайте защо не изчакам до утре та да ида на фризьор Embarassed

# 62
  • Мнения: 3 447
Ммм, дай някакви насоки  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 4 733
На тъмно руси кичури съм в момента, но са толкова много че почти нямам кестеняво по косата си. На тази основа всичко може с изключение на платинено русо.

# 64
  • Мнения: 118
Препоръчвам ти боите на L`oreal. Боядисвам сестра ми кестенява с Feria.
И от другите серии има избор на различни нюанси.
Дано скоро си намериш твоя цвят Simple Smile

# 65
  • Мнения: 617
Цвета е страхотен, но е важен и цвета на кожата ти.
Трудно е да преценим, без да сме те виждали кой цвят ще ти отива
Виж тези адреси, може да си харесаш нещо

http://www.bukli.com/?sesion=MTE1MjAwODAzNg==&action=products&category=49
http://www.vivasan.bg/index.php?page=series&cat_id=31
http://www.aroma-bg.com/products/index.php?cat=6&prs_id=21&lg=bg

Общи условия

Активация на акаунт