Кое хранене заместихте с каша?

  • 1 413
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
всеки ден ли се два каша?

Зависи. Има мнение, че кашата напомпва децата. Аз лично мисля, че не е така, но пак е индивидуално. Синътм ми яде всеки ден каша, с няколко изключения, и е доста слаб и под нормите. Някои мами дават през ден, други само два пъти седмично. Аз съм ЗА кашата  Peace

# 16
  • Мнения: 4 621
Следобедното хранене, но не давах каша всеки ден.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Главно следобедното хранене,но съм давала и за закуска и вечеря като по-малка.

# 18
  • Мнения: 1 701
И аз предпоследното в 17,00ч., но тук е момента и аз да попитм, всеки ден ли се два каша?
Аз давам през ден.

# 19
  • Мнения: 801
аз ибрах да заместя сутрешното хранене към 9.00 часа.

# 20
  • Мнения: 1 186
Следобедното хранене в 17-18 часа Peace..давам каша и редувам с други вкусотии-кис.мляко,нещо готово в бурканче,АМ с бисквити и пресни плодове и кисел   Peace

# 21
  • Мнения: 721
Аз заместих предпоследното, но имам въпрос: Мога ли от време на време да давам зеленчукова каша на обед вместо зеленчуковото/месно пюре? Ако мога и тъй като тази каша е безмлечна, да слагам ли Нутрилон и колко? Дозата трябва ли  да е суха?

# 22
  • София
  • Мнения: 676
С каша заместих следобедното хранене.

# 23
  • Мнения: 361
Следобедното хранене заместих с каша Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Следобедното хранене заместих с каша Peace
и ние така!   bouquet

# 25
  • Мнения: 729
Каша давам 2-3 пъти в седмицата следобяд-17ч.Понякога се е случвало да дам и сутринта-10ч.

# 26
  • Мнения: 649
в началото заместих предпоследното ядене- 16.30 /17.00 часа,  сега му давам каша за вечеря, защото го наяжда по-добре от постна манджа ...
давам все още всеки ден каша, даже понякога и по два пъти на ден...  и пак е доста слабичък, расте винаги на долната граница

# 27
  • Мнения: 6 315
Храненето следобед се замества с каша обикновено.

# 28
  • Мнения: 8 505
Следобедното хранене.Давах всеки ден.

# 29
  • Мнения: 1 284
следобедното в 5ч

Общи условия

Активация на акаунт