Идва в ДОБРИЧ празникът на Любовта, на която плод са нашите деца (21)

  • 12 068
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 217
Аз се вмъквам ни в клин, ни в ръкав, но се сетих, че писахте за проблема с липсата на апетит в предишната тема.
На нас много ни помага сиропчето "Киди". През първата седмица нямаше ефект, но послеее... не мога да смогна да му стопля яденето, "папа, папа", все едно не е ял 1 месец /той наистина не беше ял 1 месец, де/. И това се повтаря на всеки 2 часа, не изтрайва 3. Не съм предполагала, че ще има такъв ефект, даже си мисля, че ще му стане лошо от ядене, ама той се чувства много добре. Преди това пробвахме със "Саностол", ама нямаше разлика, пак не ядеше... Това е  Grinning Приятен уикенд!

# 31
  • Мнения: 163
Здравейте пак:)...а бе чета че обсъждате фризьорски истории...та който желае да се фризира да заповяда при мен Mr. Green newsm47 Mr. Green(Теа  аз съм близо до Изи)...айде лека

# 32
  • Мнения: 11 607
Спешно питане имам аз - в колко часа тръгва влака от София за Добрич и в колко е в добрич? Благодаря!

# 33
  • Мнения: 774
Със сигурност пристига в Добрич в 6.40.Мисля,че тръгваше в 21 от София!

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз се вмъквам ни в клин, ни в ръкав, но се сетих, че писахте за проблема с липсата на апетит в предишната тема.
На нас много ни помага сиропчето "Киди". През първата седмица нямаше ефект, но послеее... не мога да смогна да му стопля яденето, "папа, папа", все едно не е ял 1 месец /той наистина не беше ял 1 месец, де/. И това се повтаря на всеки 2 часа, не изтрайва 3. Не съм предполагала, че ще има такъв ефект, даже си мисля, че ще му стане лошо от ядене, ама той се чувства много добре. Преди това пробвахме със "Саностол", ама нямаше разлика, пак не ядеше... Това е  Grinning Приятен уикенд!
Не мисля, че е от сиропа  Laughing но нищо не пречи да го пробват мамите. Всичко си е до състоянието на детето. Ванко, когато беше болен през лятото, почти нищо не хапваше. Притеснявах се, разбира се. То няма да сме майки, ако не се притесняваме за децата си. След като оздравя, апетитът му се върна и аз като теб не насмогвах да го храня.

Диди, хайде, че тръпна в очакване на въпросите   Wink

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте пак:)...а бе чета че обсъждате фризьорски истории...та който желае да се фризира да заповяда при мен Mr. Green newsm47 Mr. Green(Теа  аз съм близо до Изи)...айде лека

Кажи къде си точно? Може и на лични.

# 36
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте.
И ние вече сме болни - за първи път. Много сополки и едва диша, а не е излизал навън от месец. Аз излизах набързо онази вечер и вчера много ме болеше гърло. Дали аз съм пипнала за 2 часа нещо и съм му го предала? Карпузов си предписа стандартните Виброцил , Нурофен и Изопринозин. Надявам се бързо да се оправим.
НЕВМЕНТЕ  вече си направи реклама, така че да не скромничи. Иаче в Изито подстригването е 15лв.

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 207
добро утро и от нас, за витамините и моята дъщеря взе да яде първо бяхме на Киди и сега сме на ЕдЛикуид фор кидс и си хапва като откакто се е родила е злояда, а по темата за фризьорите последно ходих при Марго в стария Добрич и останах много доволна даже пак трябва да ходя лошото при нея че трябва да си запазиш час предварително че все има хора #Crazy приятна почивка днес хубаво време за разходки Joy

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро мамчета, бебоци, каки и батковци!

Днес времето отново е суперско за разходки. Може и ние да поизлезем, но още ме е изстрах за децата.
За темата фризьорство: След като родих каката си все ходих при Бисерка, ама и аз от дълга коса станах с къса черта. Много ме беше яд. След това ходих при НЕВМЕНТЕ и съм доволна. Като кажа само връхчета, само връхчета отнема. Виж каква реклама ти направих. Simple SmileМежду другото кога пак ще започнеш да ме подстригваш, сега нали си с бебка, та не знам newsm78.

Кеми получи ли на лични въпросите ми?????????
Хайде лек ден на всички

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 193
Добро утро на всичкиSimple Smile
spinki ,и вие ли,ами то и аз уж не мях изкарвала Рая ,времето беше лошо..те вирусите във въздуха летят #2gunfire
Ама много ми е странно едно-как може да влезеш да вметнеш нещо ей така без да обясниш ..В крайна сметка като си решил да споменаваш нешо напиши две изречения както трябва!Визирам теб Невменте-мисля,че е нормално да кажеш-аз съм фризьорка,ето там ми е салона,който иска да заповяда newsm78.Или пък като СОф-ша ходим в спа салона и т.н ,питаш я къде е н,неказва,даже не е и влизала от тогава...Не се заяждам,момичета,просто отбелязвам,че това всеки ще го приеме като по нормално..иначе закакв ода споменаваш нещо,имам чуството,че е да привлечеш внимание  newsm78.Айде както и да е.....
В изито подстригването е 7лв и от там ти вземат за изсушаване,оформяне или изправяне,за да излезеш както трябва/сух/стига със сигурност 15,даже може и да ги мине.А пък Бисерка ходила и там да подстригва.
Луда работа.Ама готино,все си намираме тема да обсъждаме.

# 40
  • Мнения: 2 821
Здравейте...
Сиси, маце, не се ядосвай...тъкмо става разговор... Laughing
spinki, що не извеждаш детето..не че ми е работа, да не се засегнеш...ама така по се изнежва..лично мнение...твоя работа...всеки може да донесе вируси в къщи..няма стерилна среда..не се тревожи...дано минат сополките бързо. Изопринозина и Радена го пи, но явно трябва да се хване настинката с него съвсем в началото...
Пък HEBMEHTE да каже наистина къде подстригва....или понеже е по майчинство приема в къщи? Laughing
Аз пък пратих детето на разходка с тати...ми така де...и без това времето за мене си все по кът става Thinking
Чао засега  bouquet

# 41
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Mama Blueспрях да извеждам малкия, защото започна да ми прави номера. Не искаше да стои в количката, уж бързах да го поуморя, да го нахраня и да излезем. Предполагаше се че ще спи навън на чист въздух(в къщи ми спи по 2-3 часа). Да, ама не. Още не сме стигнали до парка и той се наспал за 30мин. и почва да реве, аз няма да го нося и количка да бутам. Много ме изнервяше ситуацията, защото един час приготвяне и 30 мин. разходка - бягане през центъра, да търсим татито да ни помогне с количката и т.н. Иначе аз не излизам когато температурата е под 10 градуса, не мога да търпя на студ, пък камо ли да бутам количка.

НЕВМЕНТЕ хайде казвай истината, че Диди ти направи реклама.

За Бисерка има и положителни и лоши слухове, но най-определящо е цената на услугите и. Laughing
Аз ходя при Галя на ул."Ст. Михайловски". Доволна съм, ама то и моята коса една  Sad няма кой знае какъв избор. Пак си записваш час и така. От една страна е удобно така е се налага да чакаш, ама сега с малкия ми е много трудно да си записвам часове, защото първо трябва да намеря кой да го гледа.
Както и да е. Днес пак е хубаво времето и сигурно мерите центъра, пък аз си стоя в къщи и ровичкам из форума.

# 42
  • Мнения: 448
Здравейте и от мен. SISOLITA, това Лиле до кога ще се "ремонтира". И така и не ми се изясни, на изито горе какво заведение има. Нали трябваше да е ресторант с много места, сега един познат ми каза пицария е,  задимено ли е и "читав" ли е детският кът и до колко работи вечер? ВЕНЕРА ДИДИ- писах ти на лични, но е длъжко вземи си пуканки Popcorn Grinning. Това време съвсем откачи mama_blue, ако отидеш да раждаш тези дни какво ще разказваш на детето си след години? В един февруарски ден си облякох потника обух си джапанките и отидох да раждам. Crazy

# 43
  • Мнения: 1 959
Аз като се прибера винаги ходя при Ивето във"Виста Ем" И съм супер доволна от салона и момичетата които работят там.

# 44
  • Мнения: 3 810
.........Или пък като СОф-ша ходим в спа салона и т.н ,питаш я къде е н,неказва,даже не е и влизала от тогава...

Ами как да каже, като не влиза?
Споко, докато го отворят пак ще имате нужда от подстригване, козметика и махане на ръце, крака, мишници, триъгълници и други геометрични фигурки. А докато не отвори няма как да ползвате услугите му.
Ще взема и аз да не влизам вече, че нещо newsm78за козметици, фризьори и тренажьори не ми се приказва. А май напоследък това е най- важната тема.

Общи условия

Активация на акаунт