Диета с жито- кой е с мен?

  • 33 357
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
аз май сама себе си подкрепям Joyно го правя добре

# 31
  • :)
  • Мнения: 337
ефикасна е  Grinning
за един ден, дори с 250 гр жито, резултата е 0.5 кг, като по-важното е, че не чувствам глад  Grinning не е от инхуата, защото предишните 3 дни на него не свалих нищо..
успех и на другите ентусиасти  Party
Абе и аз за това Инхуа много се надъхах, значи няма файда от него, така ли? Sad

# 32
  • Мнения: 529
това е много балансирана храна. аз знам че успоредно с житото да се се хапват и 3 ябълки и 9 ореха на ден
Точно така, аз съм я правила няколко пъти и наистина има голям ефект , но моята рецепта беше:
1пак. жито се сварява и се разделя на пет равни части към всяка от тях се слага една настъргана ябълка( за да е по-сочно, не нарязяна), и натрошени ядките на три ореха.
Слагах си го кутии и в хладилника - една кутийка т.е. 100гр. е за едно хранене, когато изгладнееш само от житото ядеш.  #Cussing out

С колужките се наговаряхме и всяка си носеше кутийката и на обяддд   eat

                                               newsm57

# 33
  • Мнения: 2 761
Според Дънов житото трябва всеки ден да се вари,а не наведнъж за няколко дни.Това,което се не се е изяло се изхвърля и се сварява ново.Но това с кафето и прясното мляко, и пре4истването малко не ми се връзва...
А п6еницата не е добре да е грухана.

# 34
  • Мнения: 689
Житуващите,нищо не казвате???Да не сте се отказали..

Ето ви малко инфо за ,,Житената диета,,

Едно момиче сподели,че майка му е диетоложка и отслабва с тази диета.За 12 дена-8кг!!!Първият път когато я пазела:10кг.Аз не знам колко кг.е била,но щом е диетоложка......Иначе диетата е 8 дена ядеш жито на корем,подсладено с мед и за мирис лим.кори,канела или ванилия,роз.вода.Отслабва се с 5-10кг.И захранване не е нужно.

Едно момиче пък я спазвало 6 дена и станала от 51 на 48кг

Диетата е известна още като:,,Диетата на балерините,,-преди концерт :само 1 ккупичка жито на ден

Ясно е,че както всички безсолни диети,след минаването на обичайна храна,се връщат о-о 2 кг.
                           Успех!!!

# 35
  • Мнения: 91
Абе и аз за това Инхуа много се надъхах, значи няма файда от него, така ли? Sad

Ами не знам да ти кажа, Инхуата при доста хора има ефект, а и аз не спазвах никакви предписания.. пиех го примерно след ядене, защото тогава се сещах  Joy Улеснява ходенето до тоалетна.. за друго.. не съм го пила достатъчно време за да кажа.
Аз за ден и половина свалих от житената диета половин килограм, но на втория ден и на мен ми писна, макар че много обичам жито.. Но пак бих си правила така един ден седмично за разтоварване вместо лунна диета например..  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 673
 Embarassedснощи малко я развалих, но днес - НЕ! ще ям САМО жито..
взимам и влакна и хром, пък да видим.. Wink

# 37
  • Мнения: 2 761
Ето какво открих:

Житна диета през февруари

Диети всякакви, но тази е специална, с автор Петър Дънов. Изпълнява се веднага след пълнолуние (което за февруари 2007 г. е 5-ти). За 10 дена следва да се консумира само жито. Един килограм жито се разделя на 10 равни части и всеки ден се сварява ново, една десета – дозата за деня.

В някои интерпретации са възможни комбинации с ядки, ябълки и лимони, мед, вода. Но нищо друго. Не кафе, чай. Добре е през този период да се спре и пушенето, ако пушите – за пълно пречистване на организма.

Дънов препоръчвал подобен режим да се спазва 10 дена през февруари и / или 10 дена през март, отново след пълнолуние.

"Истина, истина ви казвам: Ако житното зърно не падне в земята и не умре, то остава само; ако ли умре, много плод приноси."
Евангелие от Йоан 12: 24

"Житното зърно е емблема на човешката душа. То представлява велика история в развитието на Природата. Ако вие можехте да разгърнете листата на житното зърно, да проследите неговата история, щяхте да разберете напълно историята на човешката душа. Както житното зърно пада в земята и умира, както то пониква, израства и дава семе, същото става и с човешката душа."
"Житното зърно". Учителя Петър Дънов, "Сила и живот", първа серия.

Подобен житен режим може да спазвате дори да не сте дъновист или вярващ – за пречистване на организма.

# 38
  • Мнения: 664
здравейте аз също си сварих жито и днес ми е първи ден. успех на всички

# 39
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз почвам с варенето. Вчера не започнах, че нямаше смисъл - милото вкъщи, и си хапва от всичко Tired, а аз да се мъча на жито само и да се облизвам отстрани Naughty

Но днес съм на линия  Peace, пък да видим  newsm78

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
И аз започнах ,да видим докъде ще го докарам  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 424
Здравейте  wavey
Вчера издържах само на жито, но днес малко се поизложих за обяд хапнах една салата  Embarassed  Ще гледам да съм по-стриктна следващите дни  Grinning 
Успех  на всички  Peace

# 42
  • Мнения: 7 263
А дали с овесени ядки ще стане същия ефект?
Между другото тази диета с житото я правих миналата година и имаше доста приятен ефект. Чувствах се много добре, свалих някое и друго килце. Но не знам дали ще мога пак да я правя защото житото е доста тежичко, а нещо май стомаха ми се обажда Sad Sad

# 43
  • Мнения: 2 673
аз освен житото днес съм на две кафета Crazyи пакетче солети. Мисля, че не е фатално това със солетите....или пък салата..
Lennyhзащо житото да се тежка храна newsm78
Вес,и мойто мило, яде вкуснотиите дето съм сготвила, ама аз се правя че не го виждам Embarassedе снощи се поизложих с филия и половина с ....е, няма да казвам с кво..
Омега, мерси за инфото!!!

# 44
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ох, мина първия ден. Изкуших се от странична храна съвсееееем мъничко  Mr. Green Embarassed, малко салата... Но като цяло мина добре. Дано така да продължи до петък, а ако не ми се е догадило от житото Sick, ще изкарам още 3-4 дни  Tired, пък да видим....
При вас как е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт