КОГА ПРОБИХТЕ УШИТЕ НА ДЪЩЕРИТЕ СИ?

  • 17 291
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 326
аз пробих ушите на малката когато навърши шест месеца

# 46
  • Мнения: 537
На моята дъщеря на година и половина още не съм и пробила ушите, а и не смятам че е необходимо. Аз моите съм си ги пробила чак на 11 год., но съм си наваксала с 6 дупки. Като порасне и тя ще реши къде какво да си  продупчи.

# 47
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И на двете когато бяха на 6 м.

# 48
  • Мнения: 7 106
Не съм ги пробила и нямам намерение - като порасне и поиска сама - тогава.

Тоже!

# 49
  • Мнения: 320
дъщеря ми скоро навърши 11 години и получи за подарък златни обеци.Оттогава не спира да повтаря, че иска да си продупчи ушите/ преди това никога не е изявявала желание/.На мнение съм, че ушите трявба да се дупчат, когато момиченцата сами изявят желание.Искам да попитам къде в района на "Св.Троица" София бихте ми препоръчали да ги дупчим?

# 50
  • Мнения: 1 416
Пробихме й ушите на година и половина.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 867
когато те пожелаха. не вярвам в по-благоприятни и по-неблагоприятни дни. важното е детето да иска и да е готово за това.
навремето на вики й пробиха ушите в козметичен център, а тази есен водихме габа в унг-кабинета на "вита".

# 52
  • Мнения: 891
На 1 годинка и 1 месец.  Peace
Февруари навърши 1 годинка и март месец (на Благовещение) я заведох да и пробият ушенцата  Peace

# 53
  • Мнения: 1 089
Малко преди да навърши 1 годинка.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 145
На 3 г., тя сама искаше от доста време. Въобще не усети как и ги пробиха ушите, само се стресна от шума. Вече почти 2 години не е сваляла обиците (само сменя модела), но тя от малка е много суетна и "държи" на бижутата.
От личен опит мога да кажа, че наличието на дупки на ушите ми е било много пъти в плюс (в работата). Иначе в ежедневието рядко слагам обици, но определено не смятам, че ушите ми изглеждат грозно...

# 55
  • Мнения: 233
   На 6 месеца, и моите са пробити рано и до ден днешен нямам никакви проблеми. Peace

# 56
  • Мнения: 2 936
на 1г. и 9м.  Peace

# 57
  • Мнения: 814
 Дъщеря ми беше на 9 години, когато мама й купи обици-треперушки и й пробихме ушите, не спряха да гноят цял месец, то не бяха възпаления, то не беше лечение, промивки и т. н. Никой от нас не е и допускал усложненията, но дъщеря ми не носи обици по свой избор от доста години.
 Сега изобщо този въпрос - по отношение на нейната дъщера и моя любима внучка - не подлежи на разискване, не е коментиран и мисля, че дъщеря ми няма да допусне моята грешка да се поведе по друг акъл -  бебката ще вземе решение, когато сама прецени.

# 58
  • Мнения: 6 390
За сега нямам намерение да й пробивам ушите...

# 59
  • Мнения: 118
Ще ге пробием другия месец на Благовещение. Малката ще е на 1 г. и 3 м.

Общи условия

Активация на акаунт