Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 970 отговора

ГОре на черешата...

Е, време е за нова тема.
В седмицата на любовта нека си пожелаем любов към собственото си тяло. Толкова голяма, искрена и силна, че да ни помогне да моделираме тялото си такова, кавото ни харесва, такова, което привлича чуждите погледи и такова, кето ще е гарант за нашето здраве.
То, моето тяло, вече се моделира във формата на окръжност, но горното го пожелавам на всяка една от вас!

За начало - нашият добър приятел:

Всяка една от нас застава често очи в очи с него. Понякога любовта е взаимна, друг път не толкова. Нека тази седмица любовта е споделена!

Тук в сила са любимите думи на Мечо Пух - "Колкото повече - толкова повече!"

Неизменната част на всеки един режим - спортуването:

И накрая, но не по важност - Орденът на Рицарките:

Тук сме се събрали дами различни - на външен вид, на години, с различен статус и интереси, но с една обща цел - грижа за Тялото. Тук всеки е свободен да изказва мнение, съвет, подкрепа, да поплаче на Рицарско рамо, да се похвали или да помрънка. Обидите, караниците и завистта не се допускат в нашите редици.

Е, нямам дар слово като Асса, но се надявам поне малко да ви хареса Wink.

Старата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162712.0
Цитирай

Харесва ми и то не малко  Smile Браво , Мариетка , задобряваш ! Hug

Аз се отводнявам днес и съм на протеин. Водата нещо ми куца . Само литър до сега.
Цитирай

Мариетке, супер е! Даже се разпознах - онази нисичката и трътлестата с черната чуплива коса! Laughing
Цитирай

София

Добре се справяш с увода
не е чакщ толкова многословен, но си е подходящ

и аз поизоставам с водата ама сега отивам да си сипя
Цитирай

София, Овча Купел

mari_eta Браво за новата тема Hug
Аз пък от сутринта само се наливам с вода с идеята да излъжа глада
Цитирай

София

Мариетка повече от добре си се справила  Hug   bouquet
И това,което си написала като пожелания и аз го желая от все сърце на всички Рицарки  Hug
Успешна седмица за всички  Wink
Аз досега съм зле с водата - нямам литър  Rolling Eyes ама сутрин немога бееее  Sad айде до по-късно ще наваксам...то си е и до тренинг. Миналите 3  дни като никога не падах под 4 л  Smile
Цитирай

Айде на новата тема Smile
Мими - няма отказване
Само днес да устискам на греховните помисли и съм пак в правия път Crazy
Цитирай

София

Аз ще се сложа и тук, защото вече съм била в редиците на рицарките, но....зачезнах по едно време, боледувахме цялата фамилия - периодично, циклично, безобразно и...баси гадната зима вируслива.
Та, не зная тук как ще се намърдам, защото аз почнах постите, а зная, че нисковъглехидратните режими тук се разработват и употребяват.Обичам ги и аз, ама.....няма как, ще се мъча на пост.Записала съм се в Дневника, сложила съм си лентичка, та да се мотивирам.
Успех, мацки, пролетта е дошла,Св.Валентин мисля да го пренебрегна, защото не постигнах гонените за него резултати.Затова ще го бойкотирам.Ако се наложи, и 8 март ще бойкотирам, ама...да се надяваме, че няма Laughing
Цитирай

София

не е важен само режима, а и резултата
а иначе сме на нисковъглехидратни щото помагат
не мисля, че ще изхвърлим някой различен
Цитирай

.... при любимите ми хора

Здравейте Рицарки Smile и честита нова темичка,за Мари_ета  bouquet
Къде се изгубиха водачите ни Асса и Майчето,а също и птичето ми липсва Hug
Цитирай

Привет и от мен!

Аз тотално се провалих през почивните дни! Ходихме на гости, ходихме на кръчма, посрещахме гости, и сега се чувствам (и не само чувствам) като плондир Crying or Very sad Двете килца, които бях свалила от началото на месеца, пак са си налице. Снощи мислех днес да изкарам на вода и чайове, обаче от сутринта пак съм заяла. Вече взех съвсем да се отчайвам. И да назлобявам ooooh! Скарах им се в новата тема, нещо, което противоречи на характера ми! Но наистина недоумявам!!!

Мими, много си готина!

Танита, разкажи повече, де! Какво си се обвила в такава тайнственост Crossing Arms Какви процедури прави, хотелчето - име, място, какви пари?

Айя, и ти мълчиш, куче Mr. Green Мъчиш ни Naughty

също и птичето ми липсва Hug

Птичето се представи добре в другата тема - върви и виж Mr. Green
Цитирай

София

Ха сега и аз да се разпиша.

След вчерашните прегрешения днес се опитвам да съм изрядна, пък и нищо не ме изкушава.
Закусвах преди малко, нищо че съм станала рано, просто нямаше времееее.
Пак си сварих две яйца с малко майонеза и два черни сухара.
Водата ми е супер, гони ме яка жажда.

Клонке ама ти много си свалила бравоската  smile3501
Мариеткемного хубав увод, задобряваш верно си е   bouquet Love

Да ви се оплача, днес пак няма да ходя на хорца, след като цяла минала седмица изруснах заради настинка и прясно защипан пръст  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
В събота вечерта някой беше минирал тротоара с огромно паве и разбира се мойта светла личност нямаше как да пропусне тоз факт. Както казва мъжо паднах с финес като чувал с картофи, направо по очи, кат талпа и т.н.  341uu Резултата е едно натъртено и обелено коляно, един усукан хълбок, едно изкълчено рамо - то от другата страна за симетрия, щот се опитах да избия бронята на една кола,а и една охлузена длан.

Та ясно ви е, че нит мога да рипам, нито да ме хване човек за ръци, щото охлузената длан е на другата ръка, не на тази, на която защипах пръста. Абе поредния сакатлък, то въпреки болката и аз си умрях от смях  Cool Laughing кво да правя. Направо съм пословична.

Обаче интересно в резултат на туй премеждие сега имам мускулна треска на корема, как стана това не разбирам  Thinking  33uu
Цитирай

jpop4e   Love
То не е смешно - щото сигурно те боли,
ама  35 35 35
Цитирай

ГОре на черешата...

Благодаря, другия път ще се постарая още повече reverance!
Верно бе, що тъй зачезнаха Асса и Майчето search? И Тонимирка я мернах в горната ложа, ама избяга пак...ааааа, ша рИва вечИ newsm45!

Джобче, убиваш ме с твойте премеждия. Че а поспри се де, ще се затриеш някой ден smile3544. Ма вие с мойто мъж заедно вървите в нещастията - след неговия премазан пръст онзи ден си отнесъл половината ръка с чука. Ми нека му, кат се прави на майстор. Хората за тая работа сервизи са измислили, нали и те хляб ядат.
Уф, дебелея аз, дебелея, цяло кило съм отгоре ooooh!. Сега ша вземам вечи строги мерки, инак пак на   261uuша замязам.
Цитирай

София

Аз тотално се провалих през почивните дни!

Аз току-що установих, че грозно, нзгло, безочливо лъжа с лентичката си.
Голяма работа, няма да я променям.Качила съм някое и друго килце....
Майната му.... Twisted Evil
Опс!
Нали постя...смирение трябва.
Е, добре дошло килце, зло нещо в моя добър живот!Не те мразя, просто, ако може...да си ходиш.Заедно с цялата компания от още 15...ааааааа!!!!!!!!
Смирение ли?!
Мразя ги!
Мразя!
Гадни кила.
По цяла седмица не ям, като седна за два дена...и са ми се лепнали по 2-3.
Не е честно Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 970 отговора