какво мислите за пюретата Hame?

  • 1 501
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 446
Пише че имат захар и това ме спира да и ги дам,сладки ли са наистина?

# 1
  • Мнения: 326
на малката и харесваха

# 2
  • София
  • Мнения: 2 161
Доволна съм от тях. Количеството захар е съобразено с възрастта на бебето Naughty

# 3
  • Мнения: 6 390
Супер са!
Аз обаче повече от година не давах със захар нищо, ползвах главно зеленчуковите отначало  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Хаме са почти като Овко, т.е.  Sick Stop

# 5
  • София
  • Мнения: 1 345
на моя бебо му харесват тези със сметаната и плодовите за другите не съм давала

# 6
  • Мнения: 772
пробвали сме почти всички видове и според моето бебче са добри Mr. Greenмного ги харесва.
не мисля че имат нещо общо с овко Crossing Arms купих веднъж някакво и то беше направо кисело а хаме са вкусни даже и за моя вкус на възрастен Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 668
Не са лоши  Peace Марти най харесва плодовата каша с грис и кайсии с извара , но и другите съм вземала .

# 8
  • Мнения: 384
Броколите на 'Хаме' много ги тачим  Laughing Другото, което купувам, са месните. Захар нямат, но са с доматено пюре. Абе то няма угодия... Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Купувала съм само плодови на Хаме и съм доволна. Само дето наистина съдържат захар, но аз започнах да ги давам някъде към 8-ми месец. Най-много ми харесват (а и на дъщеря ми  Wink) плодовите закуски с извара или сметана. Боровинки с извара ни е любимото  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 887
Не мога да кажа,че е най-доброто.Средно качество.Вкусна им е само боровинката,но има толкова много захар,че по-скоро ми прилича на сладко от боровинки,а не на плодово пюре.

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И аз днес се загледах в тях, но зеленчуковите са или с домат или със сметана и не взех нищо.

# 12
  • Мнения: 446
Ще си караме на хип .Явно тези не стават много ,аз със толкова захар няма да дам поне докато не порастне повече. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 448
Редовно му давам от тях, много ги харесва  Hug Блонди не са като Овкото   Crossing Arms  Wink А забравих да спомена, че му давам само плодовите, кашите и с извара/сметана, месните и зеленчуковите не ги знам какви са  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 970
Провокирана именно от тези пюрета с извара, сметана и т.н. днес на консултацията попитах педито кога седават( не 4е бързам- просто любопитство), и тя ми каза 4е ве4е мога да ги давам.Аз оба4е съм още в 4уденка.КАжете ми от кога ги давахте.Бебка яде плодови, зелен4укови пюрета и каши- вси4ко с голяма охота.Не мисля 4е ще ми откаже и тези, но все пак се 4удя newsm78

# 15
  • Мнения: 2 553
Взимала съм само "плодова каша с ориз", "кайсии/праскови с извара" и "ябълка и банан" на Хаме - хубави са, и на бебка й харесват  Peace

# 16
  • Мнения: 2 197
Бях купила веднъж по погрешка плодово и на втората лъжичка видях, че е със захар. Таткото го дояде. Никога повече не съм купувала. Зеленчуково опитах също венъж, но още докато се захранваше. Не го хареса.

# 17
  • Мнения: 4 970
Мен захарта не ме притеснява толкова.Едва ли е в глеми коли4ества.Предполагам в дух на коректност са казали 4е съдържа въпросното ( предполагам минимално) коли4ество захар.ПО-скоро се 4удя заради тая извара и сметана. На ХИп пюрета си пише 4е са от био-производство Crazy,което също не ми вдъхва ко й-знае какво доверие, но се 4удя дали да дам пюре с такива съставки Thinking

# 18
  • Мнения: 832
Блонди, не са като Овко. Овко са направо отвратителни.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 035
Тези със сметана или с извара са хубави, също и боровинката, но наистина са доста сладки. Аз съм ги давала след годинка.

# 20
  • Мнения: 1 701
Давала съм от плодовите каши с бисквити и грис - много са хубави!   chef

# 21
  • Мнения: 2 622
Харесвам ги и редовно давам от тях.

# 22
Плодовите Миша ги хапва с удоволствие,но зеленчуковите никак не са й по вкуса-тези,които и дадох имаха целина и май това не й хареса,а тя никак не е придирчива. newsm78

# 23
  • Мнения: 361
Аз съм купувала само от плодовите и ми харесаха, а и на бебка също Peace
Защото имат захар ги слагам в кисела, а в него не слагам захар Hug

# 24
  • Мнения: 3 823
Аз съм много доволна от Моркови с ориз. Купила съм си доста и ги използувам като добавям картоф, тиква, червена чушка.

# 25
  • Мнения: 110
Аз на Хаме съм давала само плодовите каши с ориз, бисквити и грис.Малката много ги ядеше

# 26
  • Мнения: 324
И ние много харесваме плодовите, но разбити с поне 90мл мляко  Peace

# 27
  • Мнения: 164
Напоследък смо от тях купувам,много са хубави.Взимам плодови и  от тези със сметана и извара.Борис много ги харесва Grinning

# 28
  • Мнения: 4 970
Напоследък смо от тях купувам,много са хубави.Взимам плодови и  от тези със сметана и извара.Борис много ги харесва Grinning
А колко е голям Борис Grinning.Аз то4но за тези с извара и сметана се 4удя дали мога да давам ве4е newsm78

# 29
  • Мнения: 164
На 7 месеца и ноловина  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 164
На бурканчето пише за над 5 месеца.Май сте достатъчно големи опитаите ги  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 970
На бурканчето пише за над 5 месеца.Май сте достатъчно големи опитаите ги  Simple Smile
Благодаря ти  bouquetЩе взема да ги пробваме- стига съм се 4удила

Общи условия

Активация на акаунт