Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета имам въпросче. Моят син е изцяло на АМ и до преди 2 дни беше страхотен гладник - ядеше по 150 мл. много лакомо за 10 мин. и аз се притеснявах, че е много за неговата възраст и дори понякога уммишлено исках да изтегля биберона, но той надаваше як вой. Сега от 2 дни яде по половин час много бавно и с триста зора 120 мл. и то на 4,5-5 часа. Естествено аз се притесних доста, защото не е характерно за него. Не е болен, няма температура, усмихва се, спокоен е (дори прекалено нещо е поспаланко тия дни, т.е. спи му се, но през деня спи не повече от 4 часа ), но няма апетит. На какво може да се дължи това. Знам че 120 мл. е идеално за двумесечно бебе, но не и ако доскоро това бебе не му е стигало и 150 мл. newsm78Май някъде четох за някакво бясно ядене 4-6 седмица и след това към 3 месец май. Някой чувал ли е за такова нещо newsm78Дали пък не е било това...

Моля ви споделете какво мислите и въобще по колко хапваха децата ви през втория месец. 
Цитирай

София

Момичета защо никой не ми отговаря newsm78Никой ли не знае на какво може да се дължи това?
Цитирай

Май някъде четох за някакво бясно ядене 4-6 седмица и след това към 3 месец май. Някой чувал ли е за такова нещо newsm78Дали пък не е било това...
Това е така. Има и такива моменти в развитието на бебето. Щом всичко останало ви е наред, няма причина да се притесняваш.
Цитирай

София

Благодаря ти за отговора. Към третия месец ли беше повечето хранене?
Цитирай
Ne si spomnqm to4no,no kum tretiq sina mi qde6e po 150ml,a kum 3,5m zapo4na da qde po 200ml.Golqm lakomnik.Samo, 4e razredi hraneniqta qde samo 4puti na den.Naposleduk nqma apetit i po4na da qde po-malko pediaturkata mu kaza,4e e normalno moje da e zaradi nikneneto na zubkite.Kaja mi,4e vsi4ko e individualno vsqko dete si ima svoite nujdi,a i zavisi kolko se e rodilo deteto ti i kak raste.Alex se rodi 4kg,a vmomenta e 8.300,a e na 4.5m zatova ima po-golemi nujdi.
Цитирай

Благодаря ти за отговора. Към третия месец ли беше повечето хранене?
Не, ние не сме имали подобни проблеми. Слава богу детето ми винаги си е хапвал добре. Но за тези периоди съм чела, включително и тук във форума е писано по този въпрос /може да потърсиш/ и знам от мои познати.
Цитирай

Пазарджик

Ние на 25.02. ще станем на 2 месеца  -ядем по 150г.,а понякога 100-120.Педито каза че  е нормално да не изяжда еднакво количество при всяко хранене
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.