Предадоха ме

  • 7 255
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
Странно е как всеки на когото не се е случвало подобно нещо си мисли, че никога няма да иска, нито да може да прости и да продължи напред. Включително и аз... Като ми дойде до главата обаче някак си по-иначе стоят нещата...
MechoPuh, странното е, че периода е по-малък от 2 месеца, защото след първия започнахме да говорим за събиране и да се виждаме и да прекарваме уикендите заедно... Той казва, че това, което и е писал и казвал не е истина, имал нужда да го каже на някого Thinking
А че мърлата ще бъде оскубана няма никакво съмнение... сигурно не е много благородно от моя страна и може да не ми прави чест да се принизявам до нейното ниво, но факта, че е завъртяла една камара интриги съвсем умишлено и целенасочено, за да ни раздели ми дава право да я довърша #2gunfire

# 46
  • Мнения: 2 407
С времето се забравя.А дали ще простиш зависи от тебе.

# 47
  • Мнения: 4 380
Ужасно е.  Sick И не се забравя. На приятелката ще бия шута и няма да я погледна повече през живота си. С мъжа...не знам. Зависи. Има ситуации, които могат да се простят и други, когато не бива. newsm78 Дори в раздяла да сте били, да го направи с най-добрата приятелка и да планира брак...трябва да е голям мръсник. #2gunfire

Едно време когато с моя бяхме още гаджета, една приятелка много се заглеждаше по него. Веднъж ми каза, че сестра и я била укорила, че такова момче трябва да се отнеме. Laughing
Казах и "Опитай! Ще ми направиш голяма услуга. Ако се получи, значи не е точния човек и съм в заблуда." Милите и очички не повлияха по никакъв начин и с времето взе да го гледа по-нормално. Във всеки случай ако такова нещо се случи в брак... Crossing Arms вероятно бих била безцеремонна и с двамата. Заради предателството и не от ревност.
Аз съм свободолюбив човек, но света е пълен с жени и мъже да му се не види. Има някакви граници, които не бива да се престъпват. Приятелки и роднини- това е табу.

# 48
  • Мнения: 2 759
           Значи казваш, за месец той си е изкомбинирал нов брак и планирал бебе с друга жена  newsm78?... Мога само да се надявам, че си взела правилното, а не лесното решение. Или тя е гениална, а мъжът ти - пълен тъпак, или е влюбен до уши. Пък може и двамата да са влюбени? И може би нещата са по-отдавнашни? Но той определено има сериозно участие в случилите се събития, не е такава невинна жертва, каквато се опитваш да го изкараш  Stop.

# 49
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Ако решиш да му дадеш шанс, знай, че със сигурност няма да забравиш, но времето лекува . Успех!!!

# 50
  • Мнения: 4 451
А планирате ли детенце? Дали сега не е най-подходящия момент, след като си решила да се бориш за този брак?

# 51
  • Мнения: 2 863
А планирате ли детенце? Дали сега не е най-подходящия момент, след като си решила да се бориш за този брак?

Със сигурност е най-неподходящият момент!  Това е най-голямата глупост, която съм виждала хората да правят- да си направят дете, за да си укрепват семейството, в общия случай, само 2-3 години по -късно подобно семейство се разпада, но вече има и дете в играта.

# 52
  • Мнения: 1 568
А планирате ли детенце? Дали сега не е най-подходящия момент, след като си решила да се бориш за този брак?

Със сигурност е най-неподходящият момент!  Това е най-голямата глупост, която съм виждала хората да правят- да си направят дете, за да си укрепват семейството, в общия случай, само 2-3 години по -късно подобно семейство се разпада, но вече има и дете в играта.



С какво право ще създаваме един невинен живот,за да "пробваме" да оправим нашият,което е абсурдно!!!!
Напълно съм съгласна със Jaly

# 53
Имаме дете, на 1,3 годинки.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 523
А планирате ли детенце? Дали сега не е най-подходящия момент, след като си решила да се бориш за този брак?

Пази Боже! Точно в момента това би било възможно най-глупавата постъпка! Деца не трябва да се създават с цел закрепване на взаимоотношения!

# 55
  • Мнения: 17 546
Е за това са понякога "най-близките приятелки"! Кучка, зачеркни я от живота си ЗАВИНАГИ! Иначе - това не се забравя, никога!!! Но ако можеш да го преглътнеш, заври го в някой тъмен ъгъл на душата си и не го пускай никога да те гложди! И всичко това само, ако наистина го искаш този мъж, ако си заслужава и ако не е склонен към такова поведение отново!

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
А защо не се разделите пак, пробно newsm78Той трябва да ти докаже,че държи именно на вашата връзка. Как тъй-приятелката отсвирена, а на него прощаваме?! Ние децата си наказваме,като направят беля ненарочно (!), а мъжа, горкия,не-той е жертва Stop Явно имате къде да живеете поотделно-дай му срок, той може и без да е в къщата ти да се грижи за теб, за деца( нищо не споменаваш за деца)-и да покаже любов и отговорност.

# 57
...... Явно имате къде да живеете поотделно-дай му срок, той може и без да е в къщата ти да се грижи за теб, за деца( нищо не споменаваш за деца)-и да покаже любов и отговорност.
Чети внимателно!
Аз ще се въздържа да дам съвет,аз самата незнам как бих постъпила.

# 58
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А планирате ли детенце? Дали сега не е най-подходящия момент, след като си решила да се бориш за този брак?

Пази Боже! Точно в момента това би било възможно най-глупавата постъпка! Деца не трябва да се създават с цел закрепване на взаимоотношения!

това би било най-БЕЗОТГОВОРНОТО нещо на света
че те немогат един брак да опазят камо ли едно дете да гледат!
то няма гарант за никой че няма да попадне в тази ситуация, ама като се е случило е тъпо да се мисли, че едно дете нещо ще оправи
детето дава САМО ГРИЖИ! и ако двама души и без дете не могат да живеят заедно - то това дете не е лепило и няма да ги залепи един за друг, оещ по-малко ще (РАЗРЕШИ ПРОБЛЕМИТЕ ИМ!

бих посъветвала много много да се мисли преди бебе и да се поживее дългжо време - поне година преди да се вземе решение
мъжа ми изневери докато бях бременна
първо след това всеки гледа в очите другия и се старае
трябва време за да излезе на яве дали жената може да преглътне болката, обидата, унижението и НЕДОВЕРИЕТО които ще изпитва години след случая
и не всеки може да живее във ВЕЧНО ПОДОЗРЕНИЕ че нещата ще се повторят... може би не с този човек ама с друг
така че много търпение, много врем и както казват "много сол трябва да изядят двамата заедно"
за да разберат могат ли да продължат напред един до друг...или пътя им е вече всеки по отделно

# 59
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Как тъй-приятелката отсвирена, а на него прощаваме?! Ние децата си наказваме,като направят беля ненарочно (!), а мъжа, горкия,не-той е жертва Stop
И аз това си мислех - защо се мери с две мерки едно и също. За цитираните планове за семейство и деца трябват двама. И как при положение на временна раздяла планира друго семейство, пък после зарязва и тези планове....newsm78
Дори и да се опитам да простя, не мисля, че ще стане толкова лесно и то след тези разкрития - доста усилия и време ще му коства да ми докаже, че заслужава втори шанс. И, най-вероятно, бих го направила само и единствено заради детето. Въпреки, че то не бива да се превръща в оправдание.

Общи условия

Активация на акаунт