Какъв крем за около очи ползвате?

  • 3 667
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 936
в момента на ЛАНКОМ  Peace

# 31
  • Мнения: 56
В момента ползвам на Лореал, но не съм доволна.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 324
В момента Актив вит.Ц, на ЛаРош.
Не ми сълзят очите, а мойте са мноооого чуствителни  Sick

Аз май съм единствената дето не му понася Виши  Embarassed

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз използвам околоочния на Талодерма Peace
Много съм доволна от него,както и от всичките им продукти newsm10.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 626
Мога да похваля гела с ройбос на Талодерма, и аз.
Също бях доволна от едно гелче с алое на Орифлейм, ама май вече го няма. Много добре изглеждаше кожата около очите сутрин, след вечерно намазване.

# 35
  • Мнения: 298
Прословутият гел с ройбойс на Талодерма не е лош наистина, но не забелязах кой знае какъв ефект, въпреки че го ползвах много дълго...нямам все още бръчки, исках просто освежаване и премахване на евентулна подпухналост сутрин, но нямах желания ефект.
При мен точно това е ефекта, сутрин очите ми не са подпухнали, а аз точно този ефект търсех, тъй като също нямам бръчки  Peace

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 15:59 от Джувка

# 36
# 37
в момента Висши, но не съм много очарована и мисля скоро да пробвам Ив Роше

# 38
  • Мнения: 131
Серията Скитдивидюал на Орифлейм е много добра. Околоочият серум премахва подутините сутрин около очите.

# 39
  • Мнения: 131
Серията Скитдивидюал на Орифлейм е много добра. Околоочият серум премахва подутините сутрин около очите.

# 40
  • Мнения: 1 091
princesa sum, това "Тоскана" марката ли е? За пръв път го чувам. Как да го потърся в аптеката?

# 41
  • Мнения: 346
От няколко дни съм с Avene Истеал, но все още нямам отзиви.

# 42
princesa sum, това "Тоскана" марката ли е? За пръв път го чувам. Как да го потърся в аптеката?

zna4i samiq krem se kazva toskana a ina4e firmata e cosmofarma italiq.www.cosmofarma.it

# 43
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В кои аптеки може да се купят и повече информация за тези продукти? newsm78

# 44
mi v plovdiv gi ima v veriga sanita i magazini zara dokolkoto znam za6toto pak ot taq veriga si vzeh maska za kosa s 4esan na sa6tata firma.

Общи условия

Активация на акаунт