Лунна диета - 17 февруари - 18.15 часа !

  • 3 346
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
Включвам се! Peace

# 16
  • Мнения: 11 546
И аз се включвам-часът е много подходящ.Успех на всички! Wink

# 17
  • Мнения: 6 958
И аз съм вътрееее   bouquet

Този път часовото време ме устройва идеално...  Hug

# 18
  • Мнения: 2 152
Аз пък сега четох в едно списание, че се кара само на бульони и се започва от 18:00 часа преди деня на новолунието, целия ден на Новолунието, до сутринта на по следващия.Т.е. от тази вечер 16февр., утре целия ден 17февр., до в други ден на 18 , до сутринта.Пише, че ако се кара само на бульон се смъкват 2 кг., които после не се възвръщат.Изчистваш се идеално от токсини също така

Аз ще пробвам.Не искам да отслабвам, а де пречистя от токсините Grinning

# 19
  • Мнения: 252
Хоп и аз в кюпа при останалите лунатички. На прошка ще съм у мама- но към обяд така, че от 18.15ч. ме бройте и мен.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 20:25 от mimonti

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Абе и аз искам да участвам,ама предния път така се омотах,че нищо не стана.
Сега пак съм навита ,ама кажете кога точно се почва гладуването,един казва от17-ти,друг от 16-ти,и пак ще стане ......
Иначе ако започнем от17-ти в 18.15 до другия ден,изобщо не ми се вижда сложно,нали ще спим през половината време.
Значи и аз се включвам Laughing

# 21
  • Мнения: 1 655
 И аз се включвам. Успех на всички. В неделя е заговезни и как ще удържим не знам. Като знам при мама какви вкусотийки ще има мале, мале.

# 22
  • София
  • Мнения: 89
И аз се включвам  Flutter

# 23
  • Мнения: 1 449
И аз съм налице! Айде, успех на всички!!!

# 24
  • Мнения: 170
То е ЗАГОВЕЗНИ бе хора и се иска прошка.Родата ще идва утре и ще се яде .Но мога да я карам на салати и от 17.оо да не ям.Не знам за вас но на мен ми е по-лесно когато не се яде от вечерта до другата вечер щото като не съм яляот сутринта вечерта не мога да спя и обикновенно се провалям.Успех на гладуващите

# 25
  • Мнения: 3 461
И аз се записвам,да разбираме,че този път е новолуние ли?Би било добре да пишете в заглавието дали е путва четвърт,новолуние и т.н. Peace

# 26
  • Мнения: 67
И аз съм на линия newsm10

# 27
  • Мнения: 2 229
И аз се включвам, от сутринта съм на плодове, пък довечера ги спирам. Crazy
На мен часът не ми харесва особено, предпочитам от сутрин до вечер да не ям отколкото така, ама айде...

# 28
  • Мнения: 4 170
...
На мен часът не ми харесва особено, предпочитам от сутрин до вечер да не ям отколкото така, ама айде...
И аз харесвам от сутринта да лунувам.Успех на всички , които ще спазват диетата!  bouquet

# 29
  • Мнения: 990
 И аз се записвам . Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт