Клуб на храбрата Шивачка - 2 част

  • 42 935
  • 335
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
Добавих две снимки от пролетната ми колекция  Mr. Green

ТУК

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 09:41 от Sunnily*

# 16
  • Мнения: 3 810
Браво Съни!!!
Ще ме вдъхновишш да изкарам машината!
Каво си правите при Августинчетата? Wink

# 17
  • Мнения: 1 878
Намини да ни видиш  Mr. Green май малко сме в зимен сън всички, та аз взех да изневерявам по други теми и форуми  Sunglasses

Чантичките са тамън като за твойте мацки, а аз нали си нямам - добре че е ДБМ и благотворителния базар та да се изява в областта на дамските джаджи - ако имаш някоя полезна идея (така де  по-разбираш от малки дами и техните предпочитания)  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 810
Нямам забележки- стават и за малки и не толкова малки дами! Crazy
Само че излиза само една снимка.... Tired

# 19
  • Мнения: 1 878
Другата е в албума  newsm78 трябва да може да се гледа целия - ще го поправя  Crazy



Готово - сега се вижда целия албум  Wink

# 20
  • Мнения: 1 321
Здравейте Hug
Съни много хубави нещица аз чак до там не мога да се занимавам много пипкаво е за мене. Mr. Green
А сега ето и малко снимки от мен.Имам и други неща но трябва да ги снимам но сега нямам достатъчно време.Малкия и той допълнително напушва ситуацията та изобщо не мога да припаря до машината. Crossing Arms Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106912

# 21
  • Мнения: 8 505
Sunnily*,много са свежи чантите!
Днес трябва да довърша една поличка на хлапето,ще пусна снимка като съм готова.

# 22
  • Мнения: 1 400
Mira sm, мантото ти е суперско!!! Я кажи - сама ли го прави? Каква ти е машината? Много ли е дебел плата? Щото мен ме е страх, че Брадърчето ми ще запецне на дебела материя.... А хастарче? Има ли, че на снимката не се вижда (то сигурно има де, ама знам ли...) Извинявай ако досаждам с въпросите Embarassed ...
И чантите на Sunnily* са много готски (както казва щерката).

# 23
  • Мнения: 1 321
Mira sm, мантото ти е суперско!!! Я кажи - сама ли го прави? Каква ти е машината? Много ли е дебел плата? Щото мен ме е страх, че Брадърчето ми ще запецне на дебела материя.... А хастарче? Има ли, че на снимката не се вижда (то сигурно има де, ама знам ли...) Извинявай ако досаждам с въпросите Embarassed ...
Wild cat изобщо не досаждаш. Mr. Green
Ами шия на домашна машина италянска на Римолди.И тя не е много за дебели платове ама аз си я тормозя. Sick Mr. Green Мантото е с хастар и плата е доста дебеличък вълнен.Но е много стегнат и изобщо не се развлачва.Сама си го правих и бях много надъхана да видя какво ще стане и накрая успях.Много ми е удобно. Grinning Laughing
Айде че малкия пак се събуди.

# 24
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Я и аз да се запиша в новата тема.Не съм писала отдавна,но нямах нищо ново.Бяхме малко на гости при мама и при шевната машина,та спретнах на малката една поларена жилетчица.Стана доста сполучлива според мен,а и стои много сладко.Ето я.

# 25
  • Мнения: 1 320
може ли да дадете идеи за костюм на ...гущер ... за тържеството в детската

# 26
  • Мнения: 1 400
може ли да дадете идеи за костюм на ...гущер ... за тържеството в детската
Леле, разбиха ме тея!
Сега по темата - навремето правих на златната рибка костюм ooooh!. А за гущер мисле,ч е ще е по-лесно - един гащеризон зелен на който от зад цопваш гущеровска опашка, шапка със очи и... мисля , че ще се получи. Имам разни кройки на гадинки (такива карнавални), но на гущер нямам Tired. Хайде ще се пробвам да ти го изрисувам и ще го пусна тук...

# 27
  • Мнения: 531
vpam,ако надникнеш в подписа на мими, ще ти се отвори сайт с много книжки, там има и карнавални костюми, може да има и гущер, знам ли...

# 28
  • Мнения: 2 818
И аз се включвам, което рядко правя, но си поглеждам от време на време тук  Grinning
Ето моето последно произведение:
снимка 1
снимка 2

# 29
Мойте гафове обикновено са такива:ших си пола,хареса ми, но си надцених размера и съвсем непрофесионално стесних парчетата без да прекроявам, а платката се наложи да скроя и ушия наново.Така става-бързата работа, срам за майстора.


Горе главата! Не е срам за майстора, а е бутик  Peace

Общи условия

Активация на акаунт