На какъв доктор за болка в става на челюстта?

  • 38 902
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
И аз мисля, че си за лицево- челюстен хирург.

# 16
  • Мнения: 27 524
Всичките ми мъдреци отдавна са налице  Simple Smile
Коринка, къде се намира Стоматологичния факултет на МА?

# 17
  • Мнения: 911
Вляво от поликлиниката на Военна болница, последната сграда, висока е. Не знам дали ме разбираш... ами като стигнеш Военна болница, който и да попиташ ще ти я посочи.
Успех и дано не е нещо сериозно!

# 18
  • Мнения: 27 524
Благодаря ти (а и на всички)   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 404
Блонди,аз съм зъболекар и подкрепям горните мнения-трябва да те прегледа лицево-челюстен хирург,най-добре е в СФ-София.

# 20
  • Мнения: 207
има една особеност
болките се появяват на страната от която не се дъвче,т.е.от тази страна която щадиш
трябва да се опиташ да включиш и двете страни,първо ще бъде болезнено ,но с течение на времето ще се оправят нещата
моя стоматолог -хирург казва ,че това е болестта на младите хора


# 21
  • Мнения: 27 524
Били, благодаря  Heart Eyes
Светле, много интересно. Може би е така, просто нямам идея от какво може да е. Обезателно ще отида на лекар, че и каквато съм си паника  Crazy Ако е това, ще е добре, това ми се струва най-безобидно  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 6 361
Блонди,
за лицево-челюстен хирург - или на 10-тия етаж на Стоматологичния факултет (обяснили са ти къде е) или на 16-тия етаж на Военна болница, пак клиника по ЛЧХ.
аз се оперирах преди 4 месеца на второто място при д-р Карамфилова, която бих препоръчала горещо. но там достъпът е малко труден.

# 23
  • Мнения: 207
Блонди аз работя при стоматолог хирург
за нашия провинциален град ,тя е най-добрата и е  възпитаничка на Стоматологичния факултет- София
при нас идват предимно млади хора с такива оплаквания и тя успешно ги лекува.Иначе по-тежки случаи праща в Стоматологичния факултет в София,там са най -добрите

# 24
  • Мнения: 53
от 5 месеца майка ми има същия проблем.От тогава е ходене по мъките.Първо посети стоматолог,той я насочи към УНГ,от там на невролог(операция-за отстраняване на киста на синусите-в последствие се оказа,че болката не е от там),лицево-челюстен хирург(втора операция- на лигавицата на небето).И сега болката пак я има?!!!?
Сега насоките са към НЕВРОХИРУРГ.
Незнам докога ????????Измъчи се милата.
Ще следя темата с интерес.
ако някой моге да ми даде някаква информация.приемам съвети

Общи условия

Активация на акаунт