кенгуру в градски транспорт?

  • 1 541
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 818
И с кенгуру, и със слинг съм ползвала. Със слинга ми беше по-удобно обаче - беба лягаше настрани, но всичко е въпрос на свикване...  Peace

# 16
  • Мнения: 1 873
Изключително удобно ми е било, не се притеснявах за багаж, нито за бебето.

# 17
  • Мнения: 287
След 3-ия месец и до 7-ия (стана ми тежък): бях пристрастена към кенгуруто. Навсякъде съм ходела с него. За сядането - няма проблем: обкрачва бедрото ти и го слагаш да се подпира там: не да седне! само леко да се подпира (поне аз така правех).

# 18
  • Мнения: 2 672
качвала съм се.

# 19
  • Мнения: 1 029
Да, стига да не е претъпкано. Не ми е пречило да се возя права, но ако много ми дотежи съм сядала като нейните крачета остават да висят между моите  най-често. Но ти сама ще прецениш как ще е най-удобно и за теб и за бебето.

# 20
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Ние сме сядали в градския транспорт, но обикновенно поставях малчо в леглало положенив,сваляйки кенгурото

# 21
  • Мнения: 520
Качвала съм се, но предпочитам да не сядам. Само  веднъж ми се наложи да седна, че
един чичко беше много настоятелен и имах чувството че на беба изобщо не и беше удобно!
То и на мен не ми беше !

# 22
  • Мнения: 8 917
Не сме се качвали в градски транспорт с кенгуру,но ако въпросът ти е по-скоро за сядането,аз съм сядала в автомобил с него и ни беше удобно,така,че не мисля,че ще има голяма разлика.
И аз съм на това мнение.

# 23
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
За мен не беше проблем да седна с кенгуруто, понамествах го малко между краката си и ок. Друг е въпросът обаче, че много рядко ми ставаха.

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кажете, мами, колко голямо трябва да е бебето за да се носи в кенгуру - трябва ли да може да си държи главичката изправена самичко???

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не съм се возила в градски я с кенгуру. Изобщо съм ползвала кенгуруто най-много 7-8 пъти.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, качвала съм се!
Моето кенгуро е трипозиционно (бебето с лице към мен, с лице навън и легнало) с платка, която поддържа главата и когато седя, просто го откопчавам от едната страна и извъртам бебето в легнало положение.

Виж, друг е въпросът, че ми се е случвало хората с удивление да заявят - ама тук бебе ли има? Защото изглежда, като да нося раница с крака и хората просто не виждат, че съм с дете и не отстъпват... или се правят, че не виждат.

За килограмите - на моето кенгуро пише, че е от 3,5 до 9 кг.  Peace

# 27
  • Мнения: 689
Качвала съм се и не бих казала, че е особено удобно. Предполагам, че на Криси също не му е удобно, тъй като започва да мрънка и да се сърди особено като седна. Друг е въпроса, че това рядко се случва.

# 28
  • Мнения: 3 695
Качвала съм се и сядам, удобно е. Придържам все пак бебето с ръце, нагласям краката да й е удобно, а тя обикновено заспива.

# 29
  • Мнения: 3 478
На градски транспорт с кенгуруто не съм се качвала, но какво ли друго не съм правила с него. Включително и сядане. Проблеми не съм имала, беше ми  много удобно. Малката имаше една фаза където трябваше да е залепена за мен нон стоп и така си я носих както каза Блонди даже и в тоалетната Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт