какви са тези кристали за коса?

  • 2 765
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 117
Аз ползвам кристалите на Биофарма от повече от 2 години. Правя и почивки разбира се, примерно на няколко месеца прекъсвам за около месец, два и после пак.
Косата, както вече бе написано никак даже не се омазнява, защото се слагат в краищата.
При мен ефектът е доста добър - пазят косата ако я суша или изправям, освен това косата става  лъскава и не "хвърчи" - т.е. - премахват статичното електричество.
Има и разни други марки предполагам, но аз от Биофарма съм много доволна. Пробвала съм серумите на Ейвън (зелена и оранжева опаковка) - имат горе - долу същия ефект.

tedy_e, ти си си купила кристали. Щях тъкмо да ти кажа координатите на един магазин за продукти и др. за коса, който е много богато снабден.

# 31
  • Мнения: 9 095
Теди Е,снощи ми се скапа нета,и затова ти пиша чак сега Hug
Аптеката е "Илиева" в Кайсиева на пазарчето.с отстъпката идват към 5.60лв,а в козметичен магазин ги видях към 7.00лв.говоря за шишенцто от 30мл.
Аз снощи си ги сложих на влажна коса,и ефекта е поразителен Flutter
  bouquet
много ти благодаря, аз на Манолова ходя, ама ще мина довечера да видя какво има и ще кажа какво съм направила Peace

# 32
  • Мнения: 3 334
Омазнява се, ако ги слагаш по цялата коса.
Те са предназначени за връхчетата - ако ги слгаш там, няма как да се омазни.
Кристалите са много полезно нещо и предпазват косата от цъфтеж, а ако се нанесат преди сушене, косата става мека, защитава се косъма от топлата струя...
напълно съгласна съм с горното Peace

# 33
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз снощи си ги сложих на влажна коса,и ефекта е поразителен Flutter
  bouquet

Че те се слагат на влажна коса след баня само.

# 34
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
От почти 8 месеца ги ползвам, и наистина имат много добро влияние върху косата

Омазнява се, ако ги слагаш по цялата коса.
Те са предназначени за връхчетата - ако ги слгаш там, няма как да се омазни.
Кристалите са много полезно нещо и предпазват косата от цъфтеж, а ако се нанесат преди сушене, косата става мека, защитава се косъма от топлата струя...
напълно съгласна съм с горното Peace

# 35
Може ли вместо кристали да се  слага бадемово масло в краищата на косата? дали ще има същия ефект?

# 36
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Може ли вместо кристали да се  слага бадемово масло в краищата на косата? дали ще има същия ефект?

Ами не знам, но някой момичета слагат зехтин в краищата. Аз добавям към кристалте малко пшеничено масло (специално за цъфтящи краища).

# 37
  • Мнения: 9 095
ехеее, с тези цъфтящи краища, наистина ли не цъфти само от кристалите или задължително трябва да слагам и нещо друго, че моята коса е на стъпала и на места е много дълга, на места много къса и как ще ги слагам без да се омазни ooooh!, иначе страшно много цъфти и лошото е че фризьорката никога неможе да ми изчисти напълно цъфтежа, дано тези кристали помогнат Peace

# 38
  • Мнения: 117
Моите кристали свършиха оня ден и си сложих кайсиево масло - ами не е същото. С кристалите косата става една такава мека и гладка, пък с маслото сякаш и бях сложила нещо като вакса - не беше добре.  Tired

# 39
  • Мнения: 3 164
Кристалите, които ползвам са идеалния вариант да се спася от сухата си коса Peace аз слагам по цялата дължина на косата(до раменете ми е) и по около 4-5 капки.Става супер гладка и мека PeaceА преди да открия кристалите, сипвах по половин тон балсам в/у главата си и ефект йок Tired

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ехеее, с тези цъфтящи краища, наистина ли не цъфти само от кристалите или задължително трябва да слагам и нещо друго, че моята коса е на стъпала и на места е много дълга, на места много къса и как ще ги слагам без да се омазни ooooh!, иначе страшно много цъфти и лошото е че фризьорката никога неможе да ми изчисти напълно цъфтежа, дано тези кристали помогнат Peace

Много момичета са се освободили от цъфтежа, но нали разбираш, че те само предотвратяват по нататъшно цъфтене, а цъфналата ти коса няма да се оправи без ножица.  Peace

# 41
  • Мнения: 9 095
а ясно ми е на мен, сега се подстригах, ще ги ползвам няколко месеца и пак на фризьор, дано се оттърва Peace

# 42
  • Мнения: 1 999
И аз ползвам кристалите на Биофарма. След измиване на косата си слагам предимно на краищата, но се е случвало и по цялата дължина. Косата става много плътна и готина. Sunglasses

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз снощи си ги сложих на влажна коса,и ефекта е поразителен Flutter
  bouquet

Че те се слагат на влажна коса след баня само.

На опаковката пише,че могат да се сложат и на суха Peace

# 44
  • Мнения: 9 095
нямаше тука на аптеката #Cussing out, утре ще обикалям да видя къде да намеря че нямам търпение вече Peace

Общи условия

Активация на акаунт