За месните пюрета

  • 869
  • 15
  •   1
Отговори
Ще ми препоръчате ли добри марки пюрета с месо.Засега давам само на Гербер с пиле и пуйка,но искам да разнообразя.Видях че на Хип съдържат сол и захар и се чудя дали мога да давам от тях? newsm78Дали са съобразени с възрастта на детето?Иначе от плодовите сме фенове най вече на Хип.Вашите бебета какви хапват ?Hug

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Разбира се, че са съобразени с възрастта на детето  Simple Smile
Ако опиташ едно пюре на което пише, че има сол, ще се учудиш дори, че не се усеща, защото все едно, че няма.
Аз дори силно се съмнявам, че има сол, толкова са безвкусни, дори и Ганчевите

# 2
  • Мнения: 887
Давам на Хип,защото не се съмнявам в това,че са съобразени с възрастта на детето.Наистина пише,че има сол,но не съм я усещала,предполагам,че количеството е много малко и няма да навреди на бебето.Освен на Хип и Гербер съм давала и Нестле-дуо.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
Можеш да даваш и на Хип, Нестле, Сънвал, Семпер. Мисля, че в някои месни на Сънвал и Семпер няма сол. Но спокойно можеш да даваш и такива пюрета, които съдържат сол - тя е в съвсем минимално количество и няма да навреди на бебето ти  Peace

# 4
  • Мнения: 5 026
Аз давам домашно приготвени.

# 5
  • Мнения: 27 524
Всичките са хубави и подходящи и съобразени. Каквито харесва - такива давай и не го мисли много.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Месните на Сънвал нямат със сигурност.Аз най-вече давах/м от тях.

# 7
Благодаря ,много ми помогнахте! Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 351
Месните на Сънвал нямат със сигурност.Аз най-вече давах/м от тях.
И бебка много ги харесваше, а е доста капризно дете.

# 9
  • Мнения: 8 917
Аз съм за Хип Peace

# 10
  • Мнения: 4 970
Ние от скоро ядем месни пюрета.ДАвала съм Гербер и Нестле.Днес оба4е в Била видях някакви на Овко и взех по едно за проба newsm78.Имате ли отзиви за тях?

# 11
  • Мнения: 3 500
Месните на Хип са супер, а иначе съм абсолютен фен на Гербер. Може да даваш и на Бебивита и на Сънвал - много са хубави и качествени.  bouquet

# 12
  • Мнения: 990
Като започнеш да даваш пюрета ,детето само ще си покаже предпочитанията , поне при моите беше така.

# 13
  • Мнения: 4 621
За мен Семпер, Хип и  Сънвал са най-добри.  Peace

# 14
  • Мнения: 887
Ние от скоро ядем месни пюрета.ДАвала съм Гербер и Нестле.Днес оба4е в Била видях някакви на Овко и взех по едно за проба newsm78.Имате ли отзиви за тях?
Отзивите,който съм чувала за тази марка пюрета не са добри.Аз лично съм взимала за проба.Синът ми харесваше плодовите и месните,но зеленчуковото беше Sick и все пак не наблегнах на тази марка.Предпочитам Хип,Гербер и Нестле

Общи условия

Активация на акаунт