Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката

  • 37 839
  • 411
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 В темата за онлайн шопинг-а, се роди идеята да си пуснем отделна тема само за Ларедут. Да обсъждаме, да помагаме, кой с каквото може при поръчка, да се похвалим с получените неща, да разнищим качеството...

Ето го сайта:  http://www.laredoute.fr/

# 1
  • Мнения: 4 371
Аз не мога да поръчвам от там, нямам кредитна карта Blush
Баща ми има, но ми е неудобно да я ползвам с тази цел Tired Доставката наистина ли е $5?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз не мога да поръчвам от там, нямам кредитна карта Blush
Баща ми има, но ми е неудобно да я ползвам с тази цел Tired Доставката наистина ли е $5?

И аз страдам от същото! А и имам проблем с регистрацията!!!  Cry

# 3
  • Мнения: 5 622
Мен Чоча ме регистрира. Аз така и не успях сама  Thinking

Доставката наистина е толкова.Моята само,ч е беше не 5, а 6Е. Което си е съвсем добре. За проба си поръчах боти и на дечко суитчур. Дано всичко е наред и дойдат навреме. И ботите да са мой номер де..че си е риск това  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз за детето харесах страшно много неща. Цените са им доста ниски. За мен също си набелязах страхотни неща, но най вече тоя панталон ми взе здравето http://www.laredoute.fr/product.aspx?categoryid=16751267&pro … documentid=201206

ще се съсипя....  Crossing Arms

# 5
Малко тъп въпрос - кой номер съм? Тежа 52 кг., висока съм 164. Гръдна обиколка - 90, талия - 65. Искам блуза от този сайт, но не знам кой номер да поръчам  Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
38/40 или 40/42.

# 7
  • Мнения: 5 622
Кой номер за какво- пола, панталон, потниче, сако, блуза..

Регистрирай се, че така ще ти увехне мерака докато напишеш нещо като гост...

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
Много хубави работи има, но аз нищо не разбирам на френски, а като дам на английски, цените излизат в лири и май по-високи. Някай като успее да палучи нещо от там и аз ще пробвам. До сега не съм пазарувала по интернет и ми и много интересно! Имам кредитна карта и остава само да се регистрирам!

# 9
  • Мнения: 12
Ооооооо, тоя сайт съм го намерила още преди година, айде да не споменавам колко часа съм прекарвала захласвайки се(също и във Висториас сикрет ехх) Rolling EyesОбаче мисля, че не всички неща можеше да ги поръчаш, ако си от друга държава.Не съм гледала колко е доставката, но 5-6 евро ми се струва  доста прилично...Само се притеснявам за размерите, смисъл аз тука на закачалка като видя нещо не знам как ще ми е пък камо ли от снимка.Макар че се сещам, че или на този или на един друг сайт(3Suisses или нещо такова) имаше виртуална пробна.Тоест вписваш си мерките и ти прави нещо като твой прототип...не знам доколко е ефикасна де...

# 10
  • София
  • Мнения: 171
С какви кредитни карти работят и доставката кога се заплаща Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 622
Плащаш доставката, заедно с парите за нещата, тоест като си напишеш данните на картата. Виза, мастъркард, Американ експрес..още някои имаше....

Наистина, обаче някои неща не ги разрешава за доставка извън Франция, за съжаление  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 622
Много хубави работи има, но аз нищо не разбирам на френски, а като дам на английски, цените излизат в лири и май по-високи. Някай като успее да палучи нещо от там и аз ще пробвам. До сега не съм пазарувала по интернет и ми и много интересно! Имам кредитна карта и остава само да се регистрирам!

И аз не разбирам френски, но ме асистираха  за основните неща, а за избора на стоките и мерките е лесно с ориентирането  Peace

П.С. Ако си ти на аватара, ми приличаш малко на мен, като бях с дълга коса  Crazy

# 13
  • Русе
  • Мнения: 511
Много хубави работи има, но аз нищо не разбирам на френски, а като дам на английски, цените излизат в лири и май по-високи. Някай като успее да палучи нещо от там и аз ще пробвам. До сега не съм пазарувала по интернет и ми и много интересно! Имам кредитна карта и остава само да се регистрирам!

П.С. Ако си ти на аватара, ми приличаш малко на мен, като бях с дълга коса  Crazy

Аз съм, аз съм! Ама с тези очила на твоя аватар не мога да преценя!

# 14
  • Мнения: 2 829
охххххххх,много хубави работи има!!!!!!!!!!1 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт