Кой от вас откри bg-mamma чрез google?

  • 3 080
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: X
И аз,и аз........но каквото и да потърсех в Гугъл свързано с бременността и майчинството поне половината препратки които ми излизаха бяха за форума.....като се позачетох се регистрирах..и вече няма оттърване........... Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 040
Ооо, спомням си - бях 2-rи месец бременна и доколкото си спомням написах да търся "бебе" и така ми излезе сайта бg-mamma, едва около месец по-късно видях, че има и форуми и така...

# 48
  • Мнения: 2 926
и аз
Търсех информация тъй като имах проблем със забременяването
Доста време четях в проблемно забременяване,но година и повече по-късно с е регистрирах.
Вече бременна:)

# 49
  • Мнения: 3 423
аз също, като бременна търсих нещо ала Бебе

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Аз! Simple Smile Търсих как да си изчисля термина Simple Smile и така.... Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 577
Някакъв ужас е ви казвам - значи опитвам се да уча, изключила съм форума, но ползвам гугъл редовно за дипломната си работа. И всяка втора препратка е към форума ни.  Shocked
Пиша "сензор за температура", и пак се навирам тук.  Няма оттърване, опитвам се да уча, но форума пак ме преследва.  Close

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дадох ти линк на кю, спри да търсиш - аз съм Гугъл Mr. Green

# 53
  • Мнения: 243
Аз. И оттогава нямам спирка с тоя бг-мама Wink
newsm10

# 54
  • Мнения: 266
исках да забременея и така  Grinning мисля че бях написала "бременност"! Изчетох доста неща в сайта и после се прехвърлих във форумите. Най- често висях в "искам бебе", сега е ясно - бродя навсякъде  Mr. Green от доста време и спирка няма !!! Пристрастена съм  Blush

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
АЗ! Търсих повече инфо за проблеми с косопада.

# 56
  • Мнения: 2 759
И аз май, но не помня какво съм търсила, сигурно нещо за бременност.
           Все едно аз го написах  Hug..

# 57
  • Мнения: 4 916
И аз-
През 2005 г. търсех "маска за коса" и първо подадение ми излезе бг-мамма. После реших и да се регистрирам.

# 58
  • Мнения: 12 950
И аз.Спомням си,че се интересувах от козметичен продукт,но не помня вече какъв.Стана ми интересно и дълго време(около година) ви четях като гост,ама вече реших,че не се трае и се регистрирах.Е че може ли все гост да съм! Laughing
И при мен беше така. Веднъж след като открих форума, доста време само четях, че то едно ли е интересното в него... След някое време (поне няколко месеца) се регистрирах и оттогава все тук вися. Ама и досега съм повече читател, де

# 59
  • 7800
  • Мнения: 243
Аз. Търсих списък с необходими неща за родилното. Намерих, разпечатах си го и много ми помогна. Даже бях си направила регистрация, ама след като се появи Цеца, нямах много време за нет и явно се е изгубила.

Общи условия

Активация на акаунт