Булимия, анорексия...

  • 4 497
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Тц,в никакъв случай.От повече от година се мъча да кача някой друг кг и не за да се харесам на него или на мен самата,а за да се чувствам по-добре физически.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
посл. опция

# 32
  • Мнения: 751
определено бих отслабнала,но защото аз не се харесвам smile3511
пък моето БМИ е 22.8 след тая мойта бременост още влача запаси след себе си Embarassed

# 33
  • Мнения: 7 111
Два пъти ми се е случвало да си мисля, че съм на диета. Качвах категорията.  Rolling Eyes Как ставаше това, не ми е ясно. Сега съм си ядяща и проклетичка и според коефициета БМИ съм нормално тежаща.

# 34
  • Мнения: 14 654
Вие бихте ли се докарали до самоубийствено
оскелетяване, само и само да се харесате някому?
този въпрос ми прилича на онзи за дебелите мазни чичковци, така е зададен, че да отговориш с не

# 35
  • Мнения: 891
Не, не бих  Naughty

# 36
  • Мнения: X
Не ,нямам намерение да променям каквото и да е заради някой друг-пък бил той и  мъжът на живота ми...........но заради себе си,не е лошо да лепна малко тапицерия туктам....че много убива/17 ми излезе BMI-то,но визуално положението е по-страшно/

# 37
  • Мнения: 3 423
Вие бихте ли се докарали до самоубийствено
оскелетяване, само и само да се харесате някому?
този въпрос ми прилича на онзи за дебелите мазни чичковци, така е зададен, че да отговориш с не

Ако си влюбен, няма не.
Въпросът ми е кукуряк.

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 900

Леле майко, ако си дадеш и адреЗа  ooooh! ooooh! ooooh!

Не не бих!!!
Щастлива  и дебелка
но не рунтавелка  bowuu

# 40
  • Мнения: 1 616
Не, не бих... И цигарите не бих спряла заради едната любов... Wink Очевидно са ми нужни по-сериозни причини...

# 41
  • Мнения: 46 511
Не  Laughing
Килата не са фактор в нашата връзка (и двамата се променихме  Mr. Green)

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
При мен не стои този въпрос, с BMI 17,3... Rolling Eyes
Но ако ми се лепеше всичко това, което поглъщам, просто щях да си ходя дебела...

# 43
  • Мнения: 5 468
За никой мъж повече не си помръдвам дебелия пръст Joy. Ей този ми стига, ако ме зареже - да върви..., аз така ще се разплуя, че въобще нямам намерение да търся друг. Не ми трябва мъж.
Буууммм... моето BMI е 25... егати шопара!!!

# 44
  • Мнения: 2 274
  Никога не съм се подлагала на диети  Naughty! Прекалено много обичам да ям  Mr. Green! Още по малко бих гладувала заради мъж! Кат ни мъ аресва, да'н мъ гледъ! Друг е въпросът, че само 2 пъти до сега съм била над 50кг./ ръст 160 / - когато бях бременна със синчетата  Joy!
  Сега съм 48 кг. и фризьорката ми ми каза, че приличам на анорексичка  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт