Луксозно бельо!?

  • 9 322
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Темата ми не е провокирана от нищото, а е съвсем целенасочена. Силно ме интересува колко от вас си купуват луксозно бельо и какво изобщо разбират под "луксозно бельо", също така и какви пари сте готови да отделите за него.
И още нещо...ако може да споделите какви наблюдения имате над околните ви - как гледат те на горепосочените въпроси.

По-късно може би ще споделя защо питам, ако случайно някой не се е досетил. Mr. Green

Предварително благодаря.  bouquet

# 1
  • Мнения: 13 512
винаги съм си купувала луксозно бельо,за мен това е едно удоволствие при покупката  и носенето му- красиво,качествено,приятни материи и т.н. Мога да дам до 100 лева за сутиен и 30-40 на за боксери  или прашки. Марки няма да изброявам,да не бъда обвинена в парадиране. Но по-важното е - наблюдението ми -колко изобщо не им прави впечатление на мъжете  какво е бельото. То е единствено и само за наше удоволствие. А дали сутиенът е Лиз Шармел ,Кокай ,Ла Перла или някой от 20 лева- те изобщо не го забелязват. Макар че едно луксозно бельо се различава от километри....Мъжът ми много обичаше да ми купува луксозно бельо, но  в един момент започна да се повтаря- все едноипни    ги избираше и го отрязах. Оттогава само аз си го избирам и е удоволствие за мен. Възпитавам и у дъщеря ми чувството да обръща особенно внимание на бельото си.

# 2
  • Мнения: 6 243
Околните в голямата си част не са наясно с какви гащи ходя.

На мъжа ми не му прави никакво впечатление. Той разбира само от едно състояние на бельото - свалено. На два пъти е правил коментар, че това, дето ми е на задника, май бая пари е струвало, но беше само за спорта, колкото да се направи, че е обърнал внимание на тантелите.

# 3
  • Мнения: 5 103
На мъжа ми винаги му прави впечатление красивото, луксозно и скъпо бельо, било то върху мене, манекенка по тв или магазин.
За мене е въпрос на удоволствие да си купя качественно,красиво и удобно бельо.
La Perla ми е любимо.
Бих дало около100-120 лв за сутиен и около 30-50 за бикини или прашки.
Красивото бельо прави една жена още по-красива Wink

# 4
  • Мнения: 4 170
Бих дало около100-120 лв за сутиен и около 30-50 за бикини или прашки.
Красивото бельо прави една жена още по-красива Wink
Peace

# 5
  • Мнения: 2 229
Ух от година и повече сигурно съм хвърлила око на един прекрасен сутиен от Seven Seconds ( направило ми е впечатление, че там моделите не ги сменят много много, не знам дали се водят и луксовни newsm78 ) ама 100 лева за сутиен. Tired

# 6
  • Мнения: 3 248
Момичета, много ви благодаря за отговорите. Очаквам още, разбира се! Grinning
Точно това, което сте споделили ме интересува ... вашият интерес към подобно бельо и това дали сте склонни да си купувате такова.
На моменти съм попадала на такива сутиени, че съм се чудела дали марката прави бельото луксозно или зависи от други фактори - модели, материи и прочие. Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
за мен марката не прави бельото, защото съм виждала и доста скъпи неща, които на мен не ми харесват и определено не бих носила...
не знам дали се изразих ясно-това, че един сутиен е 80лв не го прави луксозен задължително Wink
Всеки си има очи за което...

# 8
  • Мнения: 13 512
На моменти съм попадала на такива сутиени, че съм се чудела дали марката прави бельото луксозно или зависи от други фактори - модели, материи и прочие. Rolling Eyes[/color]
Ами - марката не си позволява да използва евтини материи и аксесоари....а за моделите-зависи много от марката. Има марки,чиито модели никак не ми  допадат- и  таива, от които искам да купя всичките модели за сезона.

# 9
  • Мнения: 3 248
Монда, съгласна съм с теб. Аз лично обаче от материи никак не разбирам ... различавам малко по-качествените, но до там. Преди време попаднах на сутиен, страхотен модел и материя. Не помня на коя фирма беше - някаква по-скоро неизвестна на повечето жени. Цената беше под 60 лева. Ако ми ставаше - щях да си го взема без да се замислям. Confused

А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78

# 10
  • Мнения: 7 723
....Бих дало около100-120 лв за сутиен и около 30-50 за бикини или прашки.
....

А, аз- никога    33uu

# 11
  • София
  • Мнения: 1 956
На времето бельото беше хит номер едно в пазарската ми чанта. Обаче откакто съм с мъжа ми ми секна всякакъв ищях. Толкова да не забелязва с какво съм облечена, че няма накъде! И с диамантен сутиен да съм пак няма да забележи. Няма никаква връзка това с какво бельо или изобщо дрехи съм и това да му се доправи секс. Имало е не малко случаи в които съм била излъскана като фотомодел и не ми е пускал, и не по-малко случаи, в които съм била с мръсна коса, раздърпани дрехи и без грим и сме правили страхотен секс. Е как тогава да имам мерак да си купувам огромни количества красиво и луксозно бельо? Ми ще си дам парите  за нещо по-ефективно.
А иначе държа бельото ми на първо място да е от първокачествени материи, да има памучни подплати, защото иначе ми дразни жестоко. Шевовете, презрамките, лентите, банелите - всичко да е изрядно удобно и приятно на допир. Е - и да е хубаво на вид. Но чак от най-луксозното и най-скъпото не е. И нямам цял гардероб с бельо. И имам и немалко български баксерки, които са до 10 лева, но по комфорт цена нямат.

# 12
  • Мнения: 133
Околните в голямата си част не са наясно с какви гащи ходя.

На мъжа ми не му прави никакво впечатление. Той разбира само от едно състояние на бельото - свалено.

обаче аз също съм на мнение,че
 
То е единствено и само за наше удоволствие.

И в тази връзка си купувам такова, което е по моя мярка, което е малко трудно със сутиените. Важното за мен е обаче да ги купувам в комплект: сутиен и бикини /прашки, боксери/. Последния сутиен, който си купих тази седмица струваше 77 лева и прашки 24 лева.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 248
И още нещо...никой не сподели впечатления от заобикалящите го! Crazy
Аз например на приятелки обикновено подарявам бельо, точно защото съм забелязала, че имат отношение към него и не им е безразлично с какво са облечени.

mylenka, ти колко би отделила?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 956
Ей- подсетихте ме!
Моля да ми препоръчате някакви сутиени за кърмачки, но да са наистина качествени, както като изработка , така и като материя. Все попадам на някакви боклуци по магазините, а може би и не знам какво и къде да търся  newsm78

# 15
  • София
  • Мнения: 1 956
ААА- подарявала съм бельо на приятелки. Едни прашки да са, но да са от най-хубавите и съответно най-скъпите. И на гаджета съм подарявала... Зависи от човека, на който искам да направя подарък. За подаръци не се скъпя.

# 16
  • Мнения: 13 512
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет. Ако предварително знам маркат, модела и номера,който търся-да, но иначе- да го избера  от  нета-не

# 17
  • Мнения: 4 170
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет.
И аз. Naughty

# 18
  • Мнения: 6 243
Ей- подсетихте ме!
Моля да ми препоръчате някакви сутиени за кърмачки, но да са наистина качествени, както като изработка , така и като материя. Все попадам на някакви боклуци по магазините, а може би и не знам какво и къде да търся  newsm78
Пролет, аз не харесвам кърмаческите сутиени, стоят ми много анти - секси. И досега кърмя дъщеря ми (2 г. 10 м.) и никога не съм носила такъв сутиен. В мой интерес е обстоятелството, че никога не ми се е налагало да слагам подплънки, защото не съм имала проблеми със спонтанното изтичане на кърма. През първите месеци и от двата ми кърмачески периода, си купувах един модел на "Триумф" - без банели, от типа на безшевните сутиени. Той е с анатомична кройка, но за съжаление го нямат на сайта, търсила съм го - за да ти го покажа. В повечето магазини, където продават "Триумф", ще ти го предложат. Той е изключително удобен, защото добре обхваща гърдата, без да я деформира, и същевременно придава добра форма. Хем е комфортен, хем стоят добре дрехите върху него.

В "Кърмаческия" имаше тема за сутиените, момичетата са писали адреси на магазини и цени, потърси я - дано да намериш полезно инфо.

# 19
  • Мнения: 13 512
http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=22937345
ето тук има сутиени за кърмачки, имат доставка до БГ за 5 евро.

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 22:58 от monda

# 20
  • Мнения: 5 103
А купувате ли си бельо от интернет например или предпочитате специализираните за това магазини?? newsm78[/color]
Не, никога не бих си купила бельо по интернет. Ако предварително знам маркат, модела и номера,който търся-да, но иначе- да го избера  от  нета-не
И аз не бих си купила бельо от нета.
По въпроса за приятелките, по-голямата част от тях носят скъпо и качествено бельо, за подаръци съм им купувала нощнички, бодита и комплекти сутиен и бикини.

# 21
  • Мнения: 2 829
няма нищо по-хубаво от красивото бельо---!!!!!!!!Но,да е по-мярка и задължително в комплект--- Grinning

# 22
  • Мнения: 6 902
Честно казано не обръщам особено внимание на бельото, но като ми хареса нещо си го вземам. Всъщност преди няколко години открих 6ixty 8ight и се влюбих. Моделите им много ми харесват и засега основно това нося.
Колко пари бих дала не мога да кажа точно, но един комплект на 6ixty 8ight мисля, че не е повече от 100 лв. и това ме устройва.
Отскоро си имам дори един комплект на Ла Перла, но ми е подарък.

# 23
  • Мнения: 3 647
някои да дефинира луксозно
за мен луксозно е нещо от ранга на Victoria Secrets, а за моя позната е cesar & cleopatra
 hahaha
по темата да обичам да си се контя

# 24
  • Мнения: 1 449
винаги съм си купувала луксозно бельо,за мен това е едно удоволствие при покупката  и носенето му- красиво,качествено,приятни материи и т.н. Мога да дам до 100 лева за сутиен и 30-40 на за боксери  или прашки. Марки няма да изброявам,да не бъда обвинена в парадиране. Но по-важното е - наблюдението ми -колко изобщо не им прави впечатление на мъжете  какво е бельото. То е единствено и само за наше удоволствие. А дали сутиенът е Лиз Шармел ,Кокай ,Ла Перла или някой от 20 лева- те изобщо не го забелязват. Макар че едно луксозно бельо се различава от километри....Мъжът ми много обичаше да ми купува луксозно бельо, но  в един момент започна да се повтаря- все едноипни    ги избираше и го отрязах. Оттогава само аз си го избирам и е удоволствие за мен. Възпитавам и у дъщеря ми чувството да обръща особенно внимание на бельото си.

Абсолютно подкрепям мнението на Монда, разликата е само тази, че моят мъж никога не ми е купувал бельо.
Не мога да разбера жени(а съм го виждала със собствените си очи), които са облечени модерно, скъпо, имат много дрехи и обувки, а бельото им е ... Shocked

# 25
  • Мнения: 7 474
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не си падам кой знае колко по това, но съм за замислила да си купя 1-2 сутиена, читави и скъпи и поне за 6м.-1г. да забравя за покупка от такъв характер. Щот много мразя да си търся сутиени  ooooh!
Ей тук ми останаха очите: http://www.baur.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Baur-BaurDe-Sit … amp;showW3B=false

# 27
  • Мнения: 270
http://www.laredoute.fr/category.aspx?categoryid=22937345
ето тук има сутиени за кърмачки, имат доставка до БГ за 5 евро.
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 10:37 от iveta76

# 28
  • Мнения: 13 512
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря
С кредитна карта

# 29
  • Мнения: 270
А сега по темата -на мъжа ми винаги му прави впечатление красивото, луксозно и скъпо бельо, не пропуска повод да ми направи подарък.Аз също обичам да се глезя.Вчера бяхме на рожден ден на моя приятелка и й купих боди на лор мар/знам че много харесва тази марка/

# 30
  • Мнения: 270
а как ства плащането- само по банков път ли?
благодаря
С кредитна карта
благодаря за бързия отговор

# 31
  • Мнения: 2 663
Бих дало около100-120 лв за сутиен и около 30-50 за бикини или прашки.
Красивото бельо прави една жена още по-красива Wink
Peace

 smile3521

# 32
  • Мнения: 14 489
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused

така е, но все пак луксозно не значи само ла перла. аз си купувам италианско /лормар, инфиоре и т.н./ сутиените са около 40-50 бикините 20-30. последно си купих боди за 50 и прашки за около 20.
не съм богат че да купувам евтино важи и за бельото - скъпото е много по-качествено от цезар и клеопатра. /макар че имам едни памучни бикини от там и не са мръднали от прането и сушенето/

# 33
  • Мнения: 4 076
Не си купувам луксозно бельо.Моето е памучно(изривам се от дантели,например),семпло, комфортно-не го усещам върху себе си,стои красиво под дрехите ми и е главно българско.Най-скъпият сутиен,който имам,е 50 лв.Другите са много по-евтини,а и не колекционирам цветове,марки и модели.Прашките правя всичко възможно да ги избягвам,но когато се наложи-българските безшевни са добри.

# 34
  • Мнения: 2 492
А мен ме е срам да кажа ...  мразя да ходя за бельо откакто съм напълняла .
Последното ми обиколка по магазините в търсене на моя размер сутиен още я помня ...
Накрая влезнах в нов силует (ул. Пиротска ) и слава богу попаднах на много симпатична консултантка , която ми избра модел , който просто ми лепна .
При мисълта да обикалям още ме втресе и си купих от този модел 4 чифта в различни цветове .
Бледо розов , черен , бял и телесен цвят - комплект - бикини и сутиен .
Не са мръднали , а вече мина близо година .
Отслабна ли , бих вложила повече пари , но тогава ще ми е кеф да обикалям и да меря !

# 35
  • Мнения: 617
Харесвам луксозното бельо, но не бих дала 100лв за сутиен да не говорим за 50лв за прашки струва ми се наистина безсмислено. Аз предпочитам памучни материи без дантели по възможност, цветовете може да са всякакви.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 956
Отслабна ли , бих вложила повече пари , но тогава ще ми е кеф да обикалям и да меря !

И аз горе - долу така. ПО-скоро при мен е родя ли и събера ли си кожата - тогава. Ще имам малко за отслабване и бая за стягане... ТО ще са едни медузести телеса...

# 37
  • Мнения: 1 063
винаги съм си купувала луксозно бельо,за мен това е едно удоволствие при покупката  и носенето му- красиво,качествено,приятни материи и т.н. Мога да дам до 100 лева за сутиен и ...
На мен ми беше страст. Давала съм/давам много пари.  
За разлика от рокли и други в избора на покупка все пак винаги го има подсъзнателния психологически воайорски момент - да впечатлиш другите с дрехата (не говоря за критерий за избор на дреха).
А бельото - освен мъжа ми (който я го види, я не) и аз, няма кой да оцени сутиен за 200 лв. Но в това удоволствие няма логика - или носиш това усещане в себе си или не.
Не купувам от интернет.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Естествено, на всяка жена й остават очите в хубавото бельо, но повечето мъже не се впечатляват дали прашките ни са от 10 или от 50 лв. За мен лично бельото трябва да отговаря на два основни критерия - да ми пасва идеално и да издържа на пране в пералня. Мразя да пера на ръка и категорично не го правя. Колко бельо съм съсипала в пералня, не е истина просто. Затова предпочитам да дам 50 лв за 5 чифта прашки отколкото 50 лв за 1 чифт. Същото се отнася и за сутиените - повече от 40-50 лв/чифт не давам! Има страхотно българско бельо на приемливи цени - последно си купих комплекти на "Финес" (някаква русенска фирма) за 25 лв! Колко ще издържат, нямам идея, но за тези пари са си ок!

# 39
  • Мнения: 6 155
Обожавам да си купувам бельо и го правя много редовно. Купувам си българско - има достатъчно качествени неща. За момента не мога да си позволя да дам 100 лв. за сутиен или 50 лв. за прашки. В крайна сметка две дантели /за прашки/ не струват 50 лв Crossing Arms
Но ако взимам заплата над 1000 сигурно бих си купувала луксозно бельо.  Wink

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Не вярвам да има жена, която не харесва  луксозно бельо  Flutter, но има много които не могат да си го позволят Confused
Напълно подкрепям,а има и друго-понякога наистина имам чувството,че плащаме повече за марката,отколкото за качеството.

# 41
  • Мнения: 599
Разбира се, че харесвам и аз като всички. Бих дала и над 100 лв. за сутиен. Държа да е качествено и красиво - затова, не заради марката. В момента обаче съм само на Триумф заради размера на чашката  Embarassed

# 42
  • София
  • Мнения: 3 838
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.

# 43
  • Мнения: 13 512
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.
Лошото е,че моделите,които аз нося нямат чашка С. Иначе много дпбре прибират бюста и са качествени на много добра цена.

# 44
  • Мнения: 184
в тоя форум всички сте се заринали с пари бе хора Laughing да сте ми живи и здрави



по темата: бих си купила сутиен от 100 лв., но не и когато тази сума представлява 1/4 от моите доходи Laughing би било супер тъпо




иначе харесвам много марката Етам. купувам от разпродажби

# 45
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз си купувам сутиени Триумф. Причината е , че гърдите ми са доста големи (чашка Е, понякога F, зависи от модела) и почти никъде не мога да намеря по-евтини сутиени, които да са ми удобни и да ми станат и да не са онея бабешките палатки. С Триумф нямам проблеми, въпреки че като си купувам пак съм ограничена в избора на 2-3 модела. Имам и някои прашки в комплект със сутиентите съответно, но за прашки съм много по-малко склонна да дам толкова пари.

Ако ми ставаха сутиентите, които са на по-ниски цени, може би не бих купувала Триумф, но и качеството им е несравнимо, цвета не мърда, не се разнищват.. Въобще спор няма, че си заслужават парите.

# 46
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Не бих дала 100 лв за сутиен ,посмъртно. Да не говорим 50 лв за прашки.
Купувам си българско качествено бельо. Скоро си купих поредния сутиен марка РИМ за 16 лв. Супер удобен и качествен. Peace

# 47
  • Мнения: 4 076
Аз съм много доволна от марката Reflections - преди да се тунинговам, само там намирах сутиени с достатъчно дебела подплата, и ми стояха напълно естествено, а и сега, след като вече имам силикон, пак продължавам да пазарувам оттам, но вече само сутиени без подплънки.
Лошото е,че моделите,които аз нося нямат чашка С. Иначе много дпбре прибират бюста и са качествени на много добра цена.
Също харесвам тази марка-имам един,не е нов,но е все така удобен и красив,няма мърдане Peace.Но не съм виждала техни сутиени без подплънки.А през лятото подплънка не слагам-както ще да ми изглежда бюстът Naughty

# 48
  • Мнения: 13 512
а защо да са с подплънка? тези,които аз имам са просто с твърда чашка,нямат подплънки..

# 49
  • Мнения: 4 076
а защо да са с подплънка? тези,които аз имам са просто с твърда чашка,нямат подплънки..
В този магазин имаха само няколко модела и всичките с подплънки,а в друг магазин(в Бургас) не съм виждала да предлагат Reflections.Но пак ще потърся.

# 50
  • Мнения: 532
Аз определено си падам по бельото "по-така", но никога не се хвърлям през глава да купувам скъпо такова, намират се много хубави неща и на по-сносни цени, за пример - последното, което си купих за рекордните 10 лева бе корсаж със сутиен, дантелки, презрамки и тем подобни, щипчици, не знам дали така се казват или жартиери за чорапи, сега остава да си набавя чорапите и късата пола   newsm81 Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Преди години, когато българското бельо беше смотано, а евтиното беше само турски боклуци, си купувах луксозно бельо. Доколкото имаше на пазара де Confused Сега вече и българските модели ми харесват, а цените им са меко казано изгодни, така че като се замисля последните две години почти не съм си купувала луксозно бельо Confused Вземам нещо нашенско, нося няколко месеца, то се скапва, хвърлям го, купувам си ново и така Peace
Не знам защо, но някак си вече не съм сколонна да давам много пари за бельо. Наистина не знам защо Rolling Eyes Дали има връзка с годините или това, че вече съм с дете...не знам newsm78

# 52
  • Мнения: 936
Харесва ми, но за момента не мисля че си струва и искам да отделя 100 лв за сутиен например. Стези пари предпочитам да излезем семейно извън града за 1-2 дена.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Харесва ми, естествено, съвсем друго е усещането, въпреки че не съм носила наистина луксозно бельо. Аз предпочитам обаче да си купувам прашки от 5 лева и сутиени от 10, за да мога след месец като ми писнат да ги пенсионирам с чиста съвест. И да си купя нещо ново.

# 54
  • Мнения: 1 379
Много ми харесва луксозно бельо и си купувам не заради някой друг, а заради себе си. Определено по скъпото бельо е и по качествено. Имам най-различни цветове.
Не разбирам жените които са облечени страхотно, носят скъпи чанти и обувки и кофти бельо.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.

# 56
  • Мнения: 3 647
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.
аз на това му викам ........
http://www.victoriassecret.com/

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Никой ли още не е дал определение за "луксозно бельо", защото разни хора, разни банкови сметки, разни скъпи и не дотам Тантелки, струващи "скромните" 100 лв., че и повече...
Няма как да не съм фен на хубавото бельо, ама думата "луксозно" още ме притеснява.
аз на това му викам ........
http://www.victoriassecret.com/

Това не е луксозно бельо за мен. Може би изглеждат приветливо, но са много махленски като материали и шев((на трето пране фините ластици се показват, и щтръкват като изгоряла коса на  блондинка, дантелите се накъсват) Sickспокойно бих ги оприличила като "Бижу"- Бг. мисля, че фирмата е варненска.

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 13:07 от AlexaS

# 58
  • Мнения: 1 073
Определемо, предпочитам хубавото бельо. Купувам си такова, заради мен самата. Мъжът ми едва ли го забелязва или пък просто не го коментира. По принцип пазарувам от намаления, освен ако нещо не ми е належащо./ това се отнася, не само за бельото/ Peace
За "луксозно" не знам какво е вашето определение..., аз си взимам от определени марки - Триумф, Скини и women secret, a дали е луксозно не знам, но е качествено и от хубави материи. На ръка не пера нищо, и вси4ко в пералнята, колкото и да е странно не ми се скапва.

# 59
  • Мнения: 13 512
Много е далеч Викториа'с сикрет от лукса.. много точно го е охарактеризирала AlexaS.

# 60
  • Мнения: 936
За мен за да е луксозно едно нещо, трябва да е скъпо и качествено!

# 61
  • София
  • Мнения: 10 858
Най скъпите ми неща съм ги купувала от Севън секънд и са достигали 80лв. За харесване - да, харесват ми и Ла перла и т.н, но не мога да си го позволя.
Сега се радвам, че след като родя ще трябва да си подменям изцяло бельото, защото си го разтегнах и е за хвърляне. Но това ще е след като отслабна, за да се изкефя максимално на покупките Mr. Green
Принципно купувам всякакво бельо, и евтино и скъпо /за моите финансови възможности/, стига да ми харесва Peace

# 62
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Преди години, когато българското бельо беше смотано, а евтиното беше само турски боклуци, си купувах луксозно бельо. Доколкото имаше на пазара де Confused Сега вече и българските модели ми харесват, а цените им са меко казано изгодни, така че като се замисля последните две години почти не съм си купувала луксозно бельо Confused Вземам нещо нашенско, нося няколко месеца, то се скапва, хвърлям го, купувам си ново и така Peace
Не знам защо, но някак си вече не съм сколонна да давам много пари за бельо. Наистина не знам защо Rolling Eyes Дали има връзка с годините или това, че вече съм с дете...не знам newsm78
А аз едва отскоро се отварям на по-скъпо бельо... По-рано носех турско и каквото имаше по-евтино - стига да стои горе-долу прилично и да е под 10 лв - мое е. Просто не съм чувствала нужда...сменях по-начесто, а и не съм забелязала да действа в една или друга насока на мъжете (освен посочената от сеньора Сладка Хапка, понастоящем Бяла змИя).
Последните месеци в мен изгрява нова персона, която настоява, че и жената е човек. Поради което и - т.нар. луксозно бельо... но не от най-луксозното, просто защото не мога да преодолея мисълта, че два пръста тантела може да струва сто лева.
Да живеят разпродажбите, които позволяват на скъперника в мен да носи по-марково бельо  Mr. Green За сега съм се преодоляланай-много до 44 лв за един Триумф - още ме наболява сърцето, ама вярвам, че ще ми мине. За гащи (прашки не потребявам) все още над 6-7 лв за чифт не давам - слава Богу, има хубави за тази цена. Помага и това, че предпочитам памук, та силно тантелените истории отпадат по дифолт, което влияе и на цената им.

Иначе - ако имах повече пари, сигурно щях и да харча повече за бельо  Laughing

По другите въпроси: нямам идея околните какво мислят за бельото ми - обикновено го покривам с дрехи. Няколкото жени, с които се засичаме в съблекалнята на тренировки, не са ми казали какво им е мнението. На мъжа ми му е пцилютно все таз какво нося - както разбрах вчера, не прави разлика между бюстие и сутиен, какво остава за марки и лукс... важното е да има какво да се свали, другото е вятър.

# 63
  • France
  • Мнения: 726
аз съм за луксозното бельо.Имам 4 комплекта на Лиз Шарме/купени от разпродажба на половин цена,т.е. 90лв/ и съм много доволна.Переш,переш и не мърда.Обаче самочуствието ми падна,когато мъжът ми каза,че му е безразлично дали струва 20 или 200.Тогава минах на италианско AMBRA,и то не мърда,а е по-евтино.Не съм доволна от българското-не е качествено и удобно.По-добре 2 комплекта луксозно,отколкото 5 българско

# 64
  • Мнения: 2 229
Не знам колко се води луксозно, но прекрасния сутиен от Seven Seconds, дето съм му хвърлила око от месеци, са го намалили на 50%!! Crazy И се чудя да профукам ли 50 лв, да не ги ли профукам... Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 13 512
аз съм за луксозното бельо.Имам 4 комплекта на Лиз Шарме/купени от разпродажба на половин цена,т.е. 90лв/ и съм много доволна.Переш,переш и не мърда.Обаче самочуствието ми падна,когато мъжът ми каза,че му е безразлично дали струва 20 или 200.Тогава минах на италианско AMBRA,и то не мърда,а е по-евтино.Не съм доволна от българското-не е качествено и удобно.По-добре 2 комплекта луксозно,отколкото 5 българско
Дантелите на Лиз Шармел са страхотни- като филиграни са....заслжават си всяка стотинка- отдалеч мога да ги различа. А и бельото си е само за мен, изобщо не ме интересува, че мъжът ми не различава Ла Перла от Ла Бамба.

# 66
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Лиз Шармел и Ла Перла има ли в България?

# 67
  • Мнения: 13 512
Лиз Шармел има и във Варна. Ла Перла- не.

# 68
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Лиз Шармел има и във Варна. Ла Перла- не.
А къде ?  Flutter

# 69
  • Мнения: 13 512
Срещу Долче Вита,до Риплей например. Taм има и Perele i Chantelle / по няколко модела,за съжаление/.Както и по-надолу, в дясно- до магазина на Самсонайт.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 09:13 от monda

# 70
  • Мнения: 1 063
Дантелите на Лиз Шармел са страхотни...
Да, така е. Chantelle, La Perla, Passionata (и една гръцка фирма Venusvictoria на по-ниски от изброените фирми цени) - от тези съм очарована като материя и дантели (предпочитам предимно дантели и от това се впечатлявам).
И от Триумф съм доволна.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 17:56 от Ив

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Купувам бельо, което ми харесва и ме впечатлява. Друг е въпросът, че много рядко това е под 50 лв.
Но и 100 лв за сутиен не бих дала. Мога да си го позволя, но не виждам смисъл.
За всички стоки и услуги има праг , над който не се различават по качество, а по име/престиж.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 09:49 от Karen

# 72
  • Мнения: 664
Тук евтиното бельо е направо под всякаква критика. От около година купувам само Darjeeling (към групата Chantelle са), чак луксозно едва ли се води, но не от евтините, качеството е невероятно и ми лепва като втора кожа.

# 73
  • Мнения: 5 539

За всички стоки и услуги има праг , над който не се различават по качество, а по име/престиж.

Точно това щях да кажа, но Карен ме е изпреварила Peace

Освен това съм се научила да разпознавам луксозното и качественото не само по цената. Знам какво да търся, при това го откривам на цени, които ме устройват Simple Smile
100 лева за сутиен едва ли бих дала, освен ако не се влюбя отчаяно в някой модел Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858

100 лева за сутиен едва ли бих дала, освен ако не се влюбя отчаяно в някой модел Laughing

И аз съм точно така - въпрос на влюбване Mr. Green

# 75
  • Мнения: 158
здравейте...Много си падам по хубавото бельо....Направо съм бельо-манка  LaughingВинаги, когато имам възможност си купувам скъпо белъо и съм много по-доволна от резултата...Много по удобно е от българското... материите са по меки и въобще чувствам се много женствена и секси в него... Мъжа ми, слава богу...много обича да ме гледа в различни видове бельо, така,че мога да оправдавам скъпите покупки с него  Flutter

# 76
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На тема бельо съм луда жаба Mr. Green
Харча като за последно - като ида в Севън секъндс и те си ме знаят хората Mr. Green
От сутиените съм фен на Кокай, Принцес Там-Там и Телено Crazy иначе хубави неща има и Дона Карън и Кевин Клайн Peace
Всичкото ми бельо е луксозно и много си го харесва, то почти никой освен мен не го вижда (освен ако не искам да се вижда  Mr. Green ) и оценява(визирам мъжо  Mr. Green ),ама на мен ми е кеф да си го нося Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 1 819
Може да кажете, че не съм нормална, но на мен повечето неща в Севън секъндс неми харесват. Моят магазин за бельо опредлено е ЕТАМ. Не са много скъпи, но на мен ми стоят прекрасно, удобни са, красиви са и аз се чувствам женствена и секси в техните модели. Какво повече му трябва на човек?

А и честно да си кажа 150-200 лв. за един сутиен ми идва дост в повече.

# 78
  • Мнения: 208
Може да кажете, че не съм нормална, но на мен повечето неща в Севън секъндс неми харесват.
Нито пък на мен. Кичозни са ми и много рядко мога да си харесам нещо от там. А и материите не ми допадат. Не си купувам луксозно бельо, може би защото не си падам по дантелки, а и кожата ми не понася дантелите - бельото ми е на Скини най-вече и Триумф. Харесвам бикини и сутиени от много фин шифон.

# 79
  • Мнения: 13 512
етомиrа: Именно затова на пазара има толкова много различни  марки-за да задоволят различните вкусове и възможности...никой не е казал,че на всички трябва да допада Коokai или Donna Karan

# 80
  • Мнения: 2 759
                 Купувам всякакво. Ако съм влюбена - давам и 100 лева, само че си го водя 'специално' и го ползвам само когато има кой да го оцени. Преди шест месеца обаче открих магазин, в който за същите 100 лева си купих 14 комплекта с доста прилично качество - не са мръднали (в пералнята)  Peace. А моделите са доста приятни и цветовете - всякакви. Ми тъй де - и без това ми късат от време на време гащичките (в буквалния смисъл) от страст, остава да ми скъсат La Perla  Crossing Arms... Или, както понякога ми се е случвало - прашки за 60 лв да ми се боядисат от дънките  Sick...
                 Иначе въпросните 'специални' комплекти си ги правя 'от-до' - с корсет, жартиери, чорапи и всичко останало. Не са ми оставали недооценени още  Whistling... Въпрос на мъж.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 819
Monda, коментарът ми е този, защото повечето жени винаги успяват да намерят нещо, което да харесат там... И аз просто смятах, че нещо с мен не е наред.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 858
кажете къде има магазини на ЕТАМ Embarassed
Как са цените там?
Кака съм ги пропуснала Whistling

# 83
  • София
  • Мнения: 3 797
кажете къде има магазини на ЕТАМ Embarassed
Как са цените там?
Кака съм ги пропуснала Whistling
Има ги в МОЛ-а на Стамболийски и на бул.Витоша

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
А newsm78
щом ги има в Мола, значи съм влизала, явно не съм обърнала внимание Thinking
А цените как са? Като Севън секънд или Ла Перла? Или по-надолу?

# 85
  • Мнения: 158
Цените в Етам са към 80 - 100 лв за сутиените и кам 40 за гащи. Има много сладки нощнички и пижамки..и на намаление си струва да пазаруваш оттам newsm03

# 86
бельото на "etam"е супер.имам няколко неща от там и съм доволна  Sunglasses.вярно,че е скъпичко,но си заслужава newsm10 newsm74

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз днес си купих 4 бр. прашки и съм мнооооого доволна Mr. Green
Не са луксозни, но приличат на такива Peace

Общи условия

Активация на акаунт