Папкат ли вашите бебоци през ноща?

  • 1 727
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Храня го, но моето бебе е още мъничко Grinning

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми моичкия и той понягога се буди през ноща и аз му давам цица  Wink ние сме на смесено и обикновинно през ноща имам кърма та така че като се събуди му давам. Той ме води  Peace

# 17
  • Мнения: 24 467
Аз, лично гласувам с две ръце за храненето, когато бебо иска. Големият ми син си изпиваше по едно шише с мляко, оставено в леглото му до около 2- годишна възраст, докато малкият се отказа сам на три месеца. Вчера много се впечатлих, когато в бебешкия магазин една майка купи биберон за шишенце "Чико", като търсеше с по- голяма дупка за... 5 годишния си син, който нощем си похапвал все още и нито той, нито тя имали намерение да се отказват.

# 18
  • Мнения: 6 164
Нямаше и месец, когато се отказа от нощното хранене.
Но като се започна със зъбите, понякога в кризисните нощи искаше да яде, млякото го успокояваше явно, а и защото приемаше по-малко храна през деня, заради намален апетит.

# 19
  • Мнения: 2 208
Моят син е на 9 месеца и все още се буди да яде през нощта. Щом го прави, значи има нужда. Не виждам никакъв смисъл да си "късаме" взаимно нервите с чайчета и вода (който той всъщност пък въобще не пие) и да го изнервям излишно.... Буди се, храни се и продължава да спи - процедурата отнема максимум 20 минути. Не мисля, че е кой знае каква загуба от съня ми  Peace

# 20
  • Мнения: 46 511
О, не! Това е време за спане, не за ядене... Naughty

И как спиш на тоя рев Shocked тапи ли си слагаш?

# 21
  • Мнения: 503
ох и аз  не знам докога с това нощно ядене Sad

# 22
  • Мнения: 4 451
Да, а е на почти 6м. Но това не ме притеснява, и без това ми върви дребна и слабичка. Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами не знам дали да го смятам за нощно хранене защото става между 2 и 5 часа, но не просто хапва и заспива, а тогава ни започва деня. До кога не знам, но нищо не мога да направя по въпроса и просто се нагласям на нейния режим. ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 446
Никога не се е будел през ноща за ядене. Явно съм от щастливките  Laughing
и при мен беше същата ситуация.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 891
М/у 12 и 1 вечерта пие мляко и после чак сутринта в осем,като се събуди и давам малко водичка или биберон и заспива пак.Ще чакам сама да се откаже от това хапване в 12.

# 26
  • Мнения: 3 334
Никога не се е будел през ноща за ядене. Явно съм от щастливките  Laughing
и при мен беше същата ситуация.

 Peace

# 27
  • Мнения: 1 881
Моето момиченце още пие мляко през нощта.  Ако не дам, настава страхотен рев, вода не иска, а сокове не пие /пък и не мисля, че е по - добре да давам нощем сок/!

Решила съм да давам, докато го иска, на Нестле Джуниър сме Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Давах докато искаше-а сам се отучи на 2месеца Confused
После остана сутрешното/в 6ч./ до към 10месеца,а на мен ми се искаше още дълго да пие АМ- да ама- не....
Не мъчи детенцето- само ще спре

# 29
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Когато е искала-тогава хранех  Simple Smile
Нощем, денем, няма значение  Grinning
И моята е злояда и се храним понякога и през нощта.

Общи условия

Активация на акаунт