Как биха постъпили вашите мъже в тази ситуация?

  • 6 389
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
Леле, ако така психясвах при всяко неразположение на децата, просто не знам... ooooh!

# 31
  • Мнения: X
Ние имахме подобна ситуация, но дете беше със спаднала температура вече. Той ме помоли да го оставим на свекърва ми ( с която живеем заедно) и да идем за 1 час, ако не се съглася, просто няма да иде и той, но няма и да се сърди разбирасе. Беше едно събиране което отдавна чакаше той и имаше голямо значение за него. Неможех да му откажа, облякох се и отидохме в 21.00 ч. а в 22.00 вече си бях при малчо.

# 32
  • Мнения: 8 242
Моят нямаше да отиде. По-скоро аз нямаше да го пусна  Twisted Evil Един поглед да му метна, ако сам не се е сетил, и вече му е съвестно  Mr. Green

# 33
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямаше да отиде.
Права си да се сърдиш, че не е проявил заинтересованост.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
Моят мъж би предложил да остане вкъщи, а аз бих му казала да отива! Какъв е проблема, нали има мобилни. Ак ми се наложи ще го викна... и не виждам смисъла да седим и двамата вкъщи защото детето е с температура. Аз се справям чудесно и сама с такъв и куп други проблеми. Така че за мен няма проблем. Обаче нашето семейство е такова. Ние не се сърдим един на друг за такива неща. По принцип не страдаме ако се движим поотделно. Има семейства дето ен са свикнали да се делят мъжът и жената... навсякъде заедно...

Обаче все пак зависи и от състоянието на детето. Достатъчно разумни сме, за да преценим кое може и кое не...

# 35
  • София
  • Мнения: 8 933
Моят би отишъл ако е сигурен, че нямам нищо против. Ако има и най-малкото съмнение за нежелание от моя страна, хич няма да се замисли-ще си остане вкъщи. Понеже го познавам, гледам да се прикривам в случайте, когато ми е неприятно, че излиза без мен.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 206
Във форума повечето са много "свободни" семейства, чак се чудя кога си виждат очите  Laughing

Аз бих се разсърдила, това е безотговорна постъпка  Stop
Ако няма кой да гледа детето, за да тидем заедно, щеше да покани приятеля си вкъщи.
Ако пък детето е болно, няма да мръдне, нито да пие, аз не шофирам, ако нещо се наложи спешно да се кара в болница, едва ли би искал да разчитаме на таксита или Бърза помощ, докато той запива по кръчмите ...

Никол, не е важно кога и колко а КАК си виждат очите!!!! Ние с мъжа ми се виждаме изключително рядко напоследък (според твоите представи доколкото съм чела твои постинги по темата), но пък се виждаме качествено!!! Това за мен е по-важно. Може 5 минути да се видим и да си кажем и да направим повече отколкото за 24 часа. И като цяло нито аз, нито той сме от типа хора, които държат партньора на синджир като куче...

И нека семействата бъдат такива каквито са си избрали. И на мен ми е чудно как има семейства дето никой не може да мръдне и на сантиметър без другия, обаче това си е въпрос на хора и отношения. Ние с мъжа ми сме 14-та година заедно все по тоя начин, добре ни е и на двамата и някак ми се струва неуместно да ме питат кога си виждаме очите... Wink

# 37
  • Мнения: 1 058
Детето ако е болно не ходим никъде. Евентуално нещо важно и то набързо сам. Аз определено нямам желание в такава ситуация.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 206
Леле, ако така психясвах при всяко неразположение на децата, просто не знам... ooooh!

 newsm10

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Сигурно не би отишъл. Но не защото няма да му се ходи, а защото знае как ще реагирам Simple Smile Ще им се обадим да дойдат в къщи и ще им обясним положението, те (надявам се ) не биха приели и така .... Simple Smile

# 40
  • Мнения: 999
Би отишъл, но и да не искаше аз щях да му кажа да отиде, дори и за малко.

# 41
  • Мнения: 9 865
Кофти ситуацийка! Моя сигурно ще отиде... бе зависи от много неща дали би отишъл, щото ако положението е тежко и знае, че аз няма на кого да разчитам, а приятелите са си приятели... не са фемили все пак  - би си останал в къщи. Ако положението е под контрол би отишъл, аз ще го преживея малко ядно, ама не бих го спряла, знам, че ако се наложи веднага ще дотърчи и така...

# 42
  • Мнения: 1 364
Нямаше да отиде. Аз не бих се ядосала..все пак има уговорка с приятел с който рядко се вижда.

# 43
  • Мнения: 46 543
Никол, не е важно кога и колко а КАК си виждат очите!!!! Ние с мъжа ми се виждаме изключително рядко напоследък (според твоите представи доколкото съм чела твои постинги по темата), но пък се виждаме качествено!!! Това за мен е по-важно ... някак ми се струва неуместно да ме питат кога си виждаме очите...

Качеството не зависи от прекараното време, както и да го смятаме, 5 часа качествено са повече от 5 мин. качествено.

Това, че аз приемам за нормално мъжът ми след работа да си дойде вкъщи, а не да има отделен живот, не означава, че е вързан за мен, хваща детето излиза примерно, все пак и той има потребност да прекара известно време с нея, пък за мен, каквото остане  Laughing

Не съм искала никой да изнася семейни неща, особено, ако не му е приятно или мисли, че е неуместно  Stop

Нямаше да отиде. Аз не бих се ядосала..все пак има уговорка с приятел с който рядко се вижда.

В случая се виждат често   Simple Smile

... Въпросът е, че с този си приятел мъжа ми се вижда доста често ...

# 44
  • Мнения: 4 621
Би отишъл след като имат уговорка. А и аз не виждам нищо в това Thinking

Общи условия

Активация на акаунт