Какъв сухар в попарата?

  • 1 697
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 500
Момичета, какъв сухар се слага в попарата на бебето? Аз още не съм давала попара, защото сметнах, че млякото е по-полезно, но все пак може за разнообразие да давам понякога.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.

# 2
  • Мнения: 3 500
Vivi от супера ли ги купуваш? Голдис да не са тези в едни червени опаковки?

# 3
  • Мнения: 1 881
Аз пък правя попарата с обикновен хляб. Детето ми никога не ядеше докато пробвах със сухар или бисквити. После се сетих, че и двете неща са сладки и като започнах да правя с обикновен хляб, заобича попарата! Захар не слагам също Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 3 678
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.
И аз- продават се почти във всеки хранителен магазин

# 5
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.
И аз- продават се почти във всеки хранителен магазин

И аз така! Пакетите наистина са червени! Даже вземам от големите пакети от Метро - по 4 малки пакета в опаковка, около 2лв, имат голяма трайност и ми стигат за месец!

# 6
  • Мнения: 270
Ние сме на Голдис.

# 7
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Peace

# 8
  • Мнения: 2 197
Аз пък правя попарата с обикновен хляб. Детето ми никога не ядеше докато пробвах със сухар или бисквити. После се сетих, че и двете неща са сладки и като започнах да правя с обикновен хляб, заобича попарата! Захар не слагам също Naughty
И аз така. В началото не искаше да яде черния хляб, и първите попари бяха със сухар. После прояде от нашия хляб и сега вече правя попарата с препечен на тостера пълнозърнест или ръжен хляб. Никога не съм слагала захар, масло или нещо друго освен хляб, сирене и вода в попарата.

# 9
  • Мнения: 208
Голдис-4 бр. в опаковка и ги купуваме от Метрото.

# 10
  • София
  • Мнения: 273
А може ли ръжени сухари?

# 11
  • Мнения: 6 164
Голдис на Пападопулу май беше, ама и други съм давала, Елит ли бяха тия в червената опаковка? И едни в жълта... Абе сухар, като сухар.  Whistling

# 12
  • Мнения: 208
А може ли ръжени сухари?

Разбира се, че може! Аз лично съм давала.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
Голдис ми се струват прекалено солени. Моята госпожица не хареса попарата с тях. А захар не бих й добавила, за да я папа. Съветът ми е да избереш сухари, които не са много солени.

# 14
  • Мнения: 376
Голдис на Пападопулу май беше, ама и други съм давала, Елит ли бяха тия в червената опаковка? И едни в жълта... Абе сухар, като сухар.  Whistling

В жълто и бяло е опаковката Biskotes мисля че така се изписваше,ако греша - извинявам се.

# 15
  • Мнения: 4 621
Голдис - ръжени Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
А може ли ръжени сухари?
Да, може  Peace Дори са по-полезни, но моята дъщеря не ги харесва много  Rolling Eyes

И аз давам Голдис и Елит.

# 17
  • Мнения: 887
Синът ми само тях ги харесва.

# 18
# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 345
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.

и ние с тези по често с елита

# 21
  • Мнения: 532
Аз давам Goldies.

# 22
  • Мнения: 2 019
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.
и аз

# 23
  • Мнения: 5 391
Давам Голдис, но обикновен, ще пробвам и с ръжен скоро.

# 24
  • Мнения: 568
с какъвто имам Goldies май напоследък, понякога и с пълнозърнест хляб.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 14:01 от Vivi

# 25
  • Мнения: 115
Да използвам темата, от кога започнахте да давате попара. Ние сме на 6 месеца, а докторката ни каза да почнем с попара, в която да слагам и масло. На мен ми се струва много рано, но да попитам.

# 26
  • Мнения: 376
Не е рано и на нас така ни препоръчаха.

# 27
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
и аз давам попара, но рядко, нещо не съм фен... като си помисля какво качество е сиренето, пък и маслото... вече никой не знае какво има в продуктите... newsm78

# 28
  • Мнения: 287
Аз малко встрани от темата, но някой има ли идея защо трябва да се дава сухар, не може ли хляб? newsm78
Иначе аз не давам попара все още по ред причини...

# 29
  • Мнения: 227
Аз правя попарата с препечена филйка.

# 30
  • Мнения: 948
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.
и аз
Само такива купувам. Peace

# 31
  • Мнения: 5 362
Давала съм само Голдис и Елит-най-обикновени пшеничени сухари.
И аз такива давах.

# 32
  • Мнения: 391
 На опаковката пише "cicibebe"   и "eti"  и има снимка на усмихнато дете. Тези сухари  са по-сладки и поже би попарата с тях би била по-вкусна за бебето.
Същата фирма има и детски бисквити.

# 33
  • Мнения: 209
и ние Голдис!

# 34
  • Мнения: 8 917
Момичета, какъв сухар се слага в попарата на бебето? Аз още не съм давала попара, защото сметнах, че млякото е по-полезно, но все пак може за разнообразие да давам понякога.
На Елит съм слагала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт