СНБМ - инициативи - V част

  • 13 091
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 978
Момичета, тъй като с Nivea явно няма да имаме контакт, се свързах и току що разговарях с вносителите на NUK по повод мероприятието и кръглата маса.
Съгласиха се да са официален партньор на СНБМ и за 2-те събития с/у финансиране в размер на 700-800 лв. и подаръци за конкурса с рисунки (ако има такъв) и на присъстващите. Ще помогнат и в комуникацията на събитието, тъй като работят с училища за бременни, ЖК и РД.
От наша страна им предоставяме възможността да раздават рекламни материали и на 2-те събития, както и да брандират помещенията.
Ако нямате нищо против, действаме.

# 46
  • Мнения: 2 534
Аз съм за
Ина , ще идваш ли на срещата

# 47
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Твърдо за!

# 48
  • Мнения: 214
Момичета,
извинете че се включвам толкова късно.
Поледнах двата варианта за писмо до бизнеса-  вторият ми се струва по-удачен.Може би само ще е добре да йм кажем по какъв начин виждаме съвместното партньорство...
Аз живея близо до Хиполенд в Скай Сити и бих могла да им връча едно писмо(още повече, че в момента йм правя проблеми с една помпа Sad().Също бих могла да пусна и едно писмо до шефа на Скай Сити- много често там организират детски концерти  и пада голяма веселба.
Идеята за НУК ми се вижда много добра  newsm10

# 49
  • София
  • Мнения: 6 171
Ина,  smile3525


Някой ще се смили ли над не присъствалите  Sad на срещата днес и да разкаже как е минала.

# 50
  • Мнения: 4 978
Някой ще се смили ли над не присъствалите  Sad на срещата днес и да разкаже как е минала.

С две думи казано - поизчистихме формАта на събитието и си поразпределихме задачките, които предстоят.
Събитието ще бъде "детски пролетен празник", "детски карнавал" или нещо подобно. Давайте идеи.
Датата е 14/04 - събота, всичко ще бъде в 1 ден, в рамките на 2-3 часа.
Програмата: 11/00 - 11/40 ч. детско представление (при влизането можем да гримираме децата); по време на представлението дискусия с родителите в кафето и продажба на детски рисунки; след представлението - лакомства, сокчета и подаръчета за дечицата докъм 12/30 ч. Остана да се доизчисти идеята с рисунките и организацията в детайли.
Доли пое ангажимент до вторник да систематизира всичко и да го пусне тук в темата.

Евче, ти с какво ще се включиш? Искаш ли да издириш в нета контакти на училища за бременни и мамешко-бебешките списания? За списанията идеята е да отпечатат безплатно в априлските броеве кратка информация и покана за събитието, а чрез училищата да се свържем с момичета, бременни с близначета, за да се присъединят и те.

Гери, всички дружно решихме, че журналистическото ти перо е най-подходящо за съставянето на ПР-текстове за събитието в рамките на форума (майки бъдещи и настоящи, клюкарник, нашите деца, близнашкия подфорум, отчетните ...) и извън него (списанията, други форуми и т.н.). Добре е до края на идната седмица текстовете да са изчистени и да започваме с комуникацията. Също трябва да се измисли и текст за конкурса за рисунки (на тема "Пролетта и земята" или нещо подобно), след като Марийчето подаде по-подробна информация за организацията на този тип конкурси.

Извън всичко това, тъй като залата е в недобро състояние, трябва да се отиде на място, да се провери с какво и как бихме могли да я украсим и позакърпим. Търсят се желаещи, заедно с Радето (и вероятността баща й да съдейства с декори от театъра).

За самото събитие ще трябват 2 момичета, които да се занимават с продажбата на билетите и писането на ПКО.

Това се сещам в момента, нека и другите момичета да допълват.

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 22:30 от Cruela D'Evil

# 51
  • София
  • Мнения: 6 171
Евче, ти с какво ще се включиш? Искаш ли да издириш в нета контакти на училища за бременни и мамешко-бебешките списания? За списанията идеята е да отпечатат безплатно в априлските броеве кратка информация и покана за събитието, а чрез училищата да се свържем с момичета, бременни с близначета, за да се присъединят и те.

Добре ще потърся. До 2-3 дни, предполагам че няма да е късно. Ще се опитам да свърша и по-бързо, но вече съм работеща и поне в началото незнам до колко ще мога да "крада"  Wink от работното време за допълнителни занимания.

# 52
  • Мнения: 472
Инче и аз съм съгласана за реклама от Нук. А колкото до писането на ПКО аз съм кандидат! Така, че търсете още един човек!

# 53
  • Мнения: 4 978
А колкото до писането на ПКО аз съм кандидат! Така, че търсете още един човек!

Нали не си мислиш, че ще ти се размине само с това  Wink

# 54
# 55
  • Мнения: 4 181
Ине, страхотна новина за НУК   bouquet

Момичета, много добра работа сте свършили  Hug

Кали, добре дошла  Hug

Относно писмото за бизнеса - момичета, писмата изглеждат добре, но предлагам да задържим малко топката.
Нека да се видим в петък и да обсъдим нещата.
В крайна сметка трябва да се замислим, все пак при положение че и НУК ще ни подпомогнат значително, от колко пари и дали въобще ще имаме нужда от още пари.
нали затова идеята беше събитието да е по-рано, за да видим в зависимост от това какво сме събрали там дали ще има нужда от срещи с бизнеса.

Не забравяйте, че след това имаме и друга сериозна инициатива, за която ще ни трябват доста средства и ФРГИ няма да са с нас.

Ако съберем повечко пари мислехме за някакви брошури, но пак трябва да се помисли в зависимост от датата на кръглата маса дали ще имаме възможност да ги направим.
Да се види и колко ще струват.

Въобще смятам, че не трябва да се бърза още с такова писмо.

# 56
  • Мнения: 4 181
Относно срещата, много ви благодаря, че сте си изказали мнението  Tired

Моето предложение остава за петък, 19 часа. Доли предложи да го направим в Ел Корасон.
Искам да знам съгласни ли сте и кои ще дойдете.

Трябва да осбъдим и кога ще свикаме ОС.


С годишния отчет в крайна сметка какво стана?

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 00:18 от Клеопатра

# 57
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз поех изнамирането на училища за бременни и списанията.
За сега съм готова с училищата. Аз ще говоря със списание "9 месеца" за публикация.

София
Училище за бъдещи майки "Ма-Ма" - www.ma-mabg.com
бул. "Ал. Стамболийски" 143
тел.: 02/ 22 60 35
Училище за бъдещи майки и татковци - www.aztito.com
Централна гара
VІІ поликлиника
ет. VІІ, стая 713
тел.: 02/ 73 92 05
Училище за родители и пациенти - www.bg.sbaldohz.com
СБАЛДОХЗ-София, ЕООД
ул. "Бяло море" 8
тел.: 02/ 930 70 36
Център "Съвременни родители" - www.roditeli.info
Центърът предлага на младите семейства качествена, полезна информация за развитието на бременността, за раждането, за физическото и емоционално развитие на децата и възрастните, за следродилната рехабилитация.
ул. "Русалийски проход" 15-17, вх. 3, офис 41
тел.: 02/ 962-26-75,
GSM: 0899 911 645 и 0888 952 897
Училище за бъдещи родители на Диди Димова - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/475/72/
0887 834 982 - Диди Димова
Училище за родители - гр. София - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/911/72/
Образователен бизнес център ''Хермес''
1000 София, бул. Дондуков 38
тел./факс 02/9897292, 9897291
www.obc-hermes.com
Училище за бъдещи майки и татковци АЗ-ТИ-ТО - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/894/72/
За контакти:
тел. 73-92-05
GSM 0887 613231
e-mail emilia@aztito
Адрес: 7-ма поликлиника  /до Централна гара/
ет.7 ст.713
Курс за подготовка на раждането към САГБАЛ Шейново - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/334/72/
Тел. 965 94 61
Курс за бъдещи родители към І-ва АГ болница Св. София (бивша Тина Киркова) - http://www.1agb.com/school.php
Адрес на Училището за бъдещи родители:
I АГ болница „Св. София" (бивша Т. Киркова)
ул. „Михалаки Ташев" № 2
кв. Красна поляна
Приемен кабинет № 121 (сутрин от 8 до 12 часа)
тел: 920 20 31/36 вътр. 238
Училище за бременни - Майчин дом – Медицински център ЕООД, - http://www.maichindom.com/uchilishte.phtml
телефони: 02/ 952 59 57 или 02/ 917 22 19
адрес: МЦ Майчин дом – ул. Здраве 2
e-mail: info@maichindom.com
С „9 месеца” на училище - http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
02/946 13 69
Пловдив
Училище за бременни "МАМИ" - http://dkc2-plovdiv.hit.bg/mami/mami.html
ДКЦ ІІ - Пловдив
бул. "6-ти септември" 110
тел.: 032/605 803, 605 819
Безплатни лекции за бъдещи родители
Лекциите са всеки първи и последен вторник на месеца в Голямата зала на четвъртия етаж в ДКЦ 1 на Понеделник пазара.
тел.: 032/62 80 71, вътр.155; 032/65 11 52
Училище за бременни - АГ клиника "Торакс", гр. Пловдив - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1013/72/
За контакти и информация:
МБАЛ "Торакс - Д-р Сава Бояджиев” ЕООД
Гр. Пловдив – ул. “Димитър Цончев” №5
Тел: 032/621-620 Факс: 032/ 625-125
Е-mail:  thorax_pl@mail.bg
Бургас
Курсове за бременни към "Център за релаксация" - myrelax.hit.bg
к-с "Зорница" бл.50 вх.Б ет.1 каб. 3
Медико-Стоматологичен Център (до McDonald's)
За информация и записване:
тел.: 0889 / 44 20 25 - Милена Христова
Русе
Училище за бъдещи майки "Ма-Ма" - www.ma-mabg.com
ул. "Хан Крум" 15 А, ет.1
тел.: 082/ 828 525

# 58
  • Мнения: 1 671
Цитат
Гери, всички дружно решихме, че журналистическото ти перо е най-подходящо за съставянето на ПР-текстове за събитието в рамките на форума (майки бъдещи и настоящи, клюкарник, нашите деца, близнашкия подфорум, отчетните ...) и извън него (списанията, други форуми и т.н.). Добре е до края на идната седмица текстовете да са изчистени и да започваме с комуникацията. Също трябва да се измисли и текст за конкурса за рисунки (на тема "Пролетта и земята" или нещо подобно), след като Марийчето подаде по-подробна информация за организацията на този тип конкурси.

Добре.

# 59
  • Мнения: 1 828
И аз да допълня малко. Счупи ми се компютъра  Cry

С две думи казано - поизчистихме формАта на събитието и си поразпределихме задачките, които предстоят.
Събитието ще бъде "детски пролетен празник", "детски карнавал" или нещо подобно. Давайте идеи.
Датата е 14/04 - събота, всичко ще бъде в 1 ден, в рамките на 2-3 часа. Инче, не говорихме ли за 15.04 (неделя). Мими, Раде, ще потвърдите ли за коя дата ни е запазена залата
Програмата: 11/00 - 11/40 ч. детско представление (при влизането можем да гримираме децата); по време на представлението дискусия с родителите в кафето и продажба на детски рисунки; след представлението - лакомства, сокчета и подаръчета за дечицата докъм 12/30 ч. Остана да се доизчисти идеята с рисунките и организацията в детайли.
Доли пое ангажимент до вторник да систематизира всичко и да го пусне тук в темата.

Евче, ти с какво ще се включиш? Искаш ли да издириш в нета контакти на училища за бременни и мамешко-бебешките списания? За списанията идеята е да отпечатат безплатно в априлските броеве кратка информация и покана за събитието, а чрез училищата да се свържем с момичета, бременни с близначета, за да се присъединят и те. Тук говорихме и Хриси и Кали да се включат и да се говори с кои партньорски организации да се свържем и те да дойдат и да ни подкрепят. До тук имаме ок от ДБМ

Гери, всички дружно решихме, че журналистическото ти перо е най-подходящо за съставянето на ПР-текстове за събитието в рамките на форума (майки бъдещи и настоящи, клюкарник, нашите деца, близнашкия подфорум, отчетните ...) и извън него (списанията, други форуми и т.н.). Добре е до края на идната седмица текстовете да са изчистени и да започваме с комуникацията. Също трябва да се измисли и текст за конкурса за рисунки (на тема "Пролетта и земята" или нещо подобно), след като Марийчето подаде по-подробна информация за организацията на този тип конкурси.

Извън всичко това, тъй като залата е в недобро състояние, трябва да се отиде на място, да се провери с какво и как бихме могли да я украсим и позакърпим. Търсят се желаещи, заедно с Радето (и вероятността баща й да съдейства с декори от театъра).

За самото събитие ще трябват 2 момичета, които да се занимават с продажбата на билетите и писането на ПКО. Общо взето за събитиета ще трябва да се мобиилзираме всички членове. Ще има много работа на място - освен билетите ще трябват хора да организират "посетителит" - насочване за  кафе, обяснение за какво събираме пари, да дават материали, организатор за мероприятието с рисунките (водещ), да се наглеждат децата и т.н. Така че мацки запазете си датата в календара, предупредете маже, баби, че тоя ден отговарят за децата и т.н.

Ина пое анагжимент да провери цени за кетъринг - за кафе паузите. Да видим къде ще ни по-изгодно - кафето или с външна фирма.
Ради ще се опита да говори с Бързаков, евентуално да осигурят подаръци за всички донесли русинки (говорихме, че т.к. децата ще са на различна възраст, по-добре да не правим конкурс, а просто на всички донесли рисунки да дадем по нещо и съответно всички рисунки да продадем на търг).
И още нещо въжно във връзка с бизнеса (каквото и да решим за писмото). Т.к. NUK ще си слагат реклама на празника, условието им е да няма реклама и хора от конкуриращи ги форми, с подобни стоки. Така че не би трябвало да предлагаме и участие на такива фирми.

Това е.. ще гледам да пратя подробна разбивка в най-скоро време.  Hug Поздравявавм ви с хубавото време на вън. Тази може би ще е едан много хубава женска седмица  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт