Диета "Японско чудо" - 4 част

  • 25 654
  • 581
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 171
Забравих за мерките ooooh!. Значи аз съм висока 175 см и съм 78 кг Sick. Поставила съм си за цел да стана 65 кг (Дано!!!). Тази сутрин като се измерих бях -1 кг, значи 77, но ми изглежда малко нереално да съм свалила 1 кг още първия ден, затова утре сутрин пак ще се меря и ще споделя резултата Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 1 456
nati_r,  Hug! Възможно е, майка ми е на диетата от 2 дни и е свалила 2 кг!

GlaDneSS, не съм се засегнала, просто очаквах съвета, който ми даде по-късно, Благодаря. Ядох салата от домати и краставици, без сирене Sick

# 47
  • Мнения: 1 169
Забравих за мерките ooooh!. Значи аз съм висока 175 см и съм 78 кг Sick. Поставила съм си за цел да стана 65 кг (Дано!!!). Тази сутрин като се измерих бях -1 кг, значи 77, но ми изглежда малко нереално да съм свалила 1 кг още първия ден, затова утре сутрин пак ще се меря и ще споделя резултата Peace

Здравей  Hug
Напълно възможно е да свалиш 1 килограм за първия ден Party.
Предполагам ходиш по-често по малка нужда, а имано
това е причината да загубиш килограма натрупан от
излишната вода в организма Wink. В началото се свалят по-бързо и лесно килограмите
после става по-трудно Crossing Arms, но това не трябва да те спира да продължиш на пред Peace.
Водата по възможност трябва да се пие не по-малко от 1,5 - 2,0 л. Confused
както и да се прави някакво физическо натоварване по врене на диетата за по-дбри резултати  Crazy
Ако ви втръснат яйцата ги заменете с 50гр. сирене или кашкавал може и кисело мляко 0.1% масленост
зехтин(олио) може да се слага по малко на салатата на мен лично ми е по вкусно когато е от домати и краставици
както и от марули и краставици. Месото може да е варено или на скара това се отнася и за рибата. Ако много огладнеете м/у две хранения може да си хапнете един плод или зеленчук по ваше желание.
Ако има друго въпроси моля задавайте ги ще се радвам да помогна ако мога   bouquet
Успех на всички и добри резултати  Hug

# 48
  • Мнения: 1 169
nati_r,  Hug! Възможно е, майка ми е на диетата от 2 дни и е свалила 2 кг!

GlaDneSS, не съм се засегнала, просто очаквах съвета, който ми даде по-късно, Благодаря. Ядох салата от домати и краставици, без сирене Sick

Ох, салатите и аз ги искам със сирене ама не може за съжаление  Crossing Arms
Препоръчвам ти да си хапнеш и някой друг плод ако ги обичаш понеже в диетата после няма да има друг ден в който се разрешава
Както казах в предния пост може да се хапне плод или зеленчук ако много огладнееш по добрия вариант е зеленчука  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 169
Момичета, аз като новак в сферата на диетите, да задам няколко въпроса.  Mr. Green
Значи за конкретната диета: как стои въпросът с течностите? Знам, че газираното е табу, както и всичко подсладено, но има ли ограничения в количеството вода или чай? И още нещо за кафето - освен на закуската, през останалото време може ли да се пийва?  newsm78
Вода и чай може да се пие без ограничение чая не трябва да е подсладен. Кафето мисля, че можеш да си го пиеш няколко пъти то е по-скоро да ти дава енергия.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Мисля да се спра със зеленчука, защото от плодове много огладнявам. Само бананите ме засищат, ама пък не са много диетични  Thinking

# 51
  • Мнения: 539
Записвам се и аз при японките Simple Smile
Днес ми е първи ден. Имам поне 10-15 килца за сваляне и мисля да започна от днес, така де вече започнах. Изядох си яйцата за обяд (малко гадни без сол) ама ще го преживея.

# 52
  • Мнения: 1 120
днеска ми е втори ден,а трябваше да е 5  Close
на обед много огладнях и хапнах един домат.не вярвам да е голямо прегрешението
а към авторката-колко трябва да са плодовете и зеленчуците като грамаж?защото аз ако си седна и 2 кг. мога да изям  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 169
днеска ми е втори ден,а трябваше да е 5  Close
на обед много огладнях и хапнах един домат.не вярвам да е голямо прегрешението
а към авторката-колко трябва да са плодовете и зеленчуците като грамаж?защото аз ако си седна и 2 кг. мога да изям  Rolling Eyes

Ами мисля, че е нормално 2-3 плода да се изядат към 500 гр.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 456
днеска ми е втори ден,а трябваше да е 5  Close
на обед много огладнях и хапнах един домат.не вярвам да е голямо прегрешението
а към авторката-колко трябва да са плодовете и зеленчуците като грамаж?защото аз ако си седна и 2 кг. мога да изям  Rolling Eyes

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy  - И аз съм като теб, ако ми паднат череши и повече сигурно  bouquet

# 55
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте моми4ета Hug
аз също се вклю4вам при вас,понеже след бременността както вси4ки знаете си остават бая килца.мерките са ми 178 см и 82 кг Sickцел-65 newsm78
днеска ми беше трети ден ама тъй като гледам маи не ми действа много диетата.преди малко се изтеглих и съм си същите килограми #Crazy newsm78
зна4и днеска съм яла и пила-сутрешно кафе,1 домат + 1/2 краставица,малко кафе,2 яйца и една ябълка.
как ви се вижда Simple Smileправилно ли изпълнявам диетата
лека ве4ер от мен и успех с боренето на излишните килограмите
GlaDneSS поздрави за хубавата диета и теми4ка  bouquet

# 56
  • Мнения: 2 171
Добито, ти си родила много скоро, така че е нормално да имаш още доста килограми за сваляне. Не се отчайвай Hug. Лично аз смъкнах няколко килограма непосредствено след раждането, после имаше доста време застой в килограмите и след като спрях да кърмя пак свалих няколко /без диети/. Тези, които сега боря са ми отпреди забременяването. Ти кърмиш ли? Защото ако кърмиш тази диета не е никак подходяща за теб и ще доведе до рязко намаляване на кърмата.

# 57
  • Мнения: 488
Пак съм тук! След успешно сваляне и задържане на минус 5 кг след първото правене на диетата в края на януари и какви ли не опити да смъкна по друг начин още някой и друг грам разбрах, че "японската" е единствения вариант, който действа ( поне при мен).
Така че - днес ми е първи ден, стискайте палци да издържа, докато смъкна тези пет излишни килограми!
Сега стартирам с кг: 58,800, талия:66 см, ханш:90 см. А, височина: 164 см.; бюст: 96 см.

# 58
  • Мнения: 1 975
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ЯПОНСКИ МАЦКИ
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Много щастие, любов и свалени килограми Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 456
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!  smile3525  newsm51
БЪРЗО ДА ОТСЛАБНЕМ ВСИЧКИ И ДА СЕ ВЪЗНАГРАДИМ С НЕЩО ВКУСНИЧКО ПОСЛЕ  eat cook cook

п.с. Проблем ли е ако разменя обяд и вечеря? Днес на обяд трябва да ям 2 яйца, но ги забравих вкъщи  Embarassed  , нали мога да изям сега вечерята?   chef

Общи условия

Активация на акаунт