С пролетно настроение от Велико Търново и района-7

  • 16 873
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Казвай го кой е-може и да мога да ти помогна!

# 16
  • Мнения: 42
Здравейте. Hug   
Сега и аз да попиша малко, докато зверчето спи.
   
Днес денят е чудесен, и сутринта излизахме да си вземем кухнята.Ивона вече не иска да стои в количката,а като я извадя от нея походи малко, nuts и вдига ръце да я взема.Сега изобщо не искаше да спи,а  само се тръшка и плаче.Но  порева малко и заспа.Голям инат е.
   
Лелчето наистина е гъчканица ама ще потраем още малко.А това ,че после като останем само тримата ще ние празно и дори скучно  само тримцата , ще свикнем ,поне ще се чувстваме по спокойно,и няма да се съобразяваме с никого .newsm44 А относно целината досега не съм давала на Ивона.

# 17
  • Мнения: 372
Отдавна не съм писала и мн. Съм пропуснала.
Дидка, съжалявам, че не съм чела, з` нямаше да пропусна ходенето ти до Страхилово, и майка и татко са от там, даже съботата и неделята си бяхме на село. Ако имаш др. Ходене на там или пък за нещо др. Съм насреща. Аз си ходя там почти вс. Седмица. Даже и живеем съвсем близо до градината.  Grinning
v.ivanova,радвам се че пишеш при нас.  Hug
Относно целината ами аз давам на Крис, така да се каже,. Понеже го захранвам педагогически, т.е. давайки му от нашата храна, а готвя с целина.

# 18
  • Мнения: 42
Ей,къде се губите всички newsm78 .Но какво се чудя, времето навън е чудесно и използвате да изкарате децата на вън.   
И аз не пропускам да излизаме с Ивона на разходка.Тя изобщо не иска да стой вкъщи,а само пази вратата и чака някой да излезе.Сега заспа и като стане отиваме отново на разходка Joy
       
Приятен ден  на всички Hug

# 19
  • Мнения: 686
Здравейте.
 Какво ще кажете за среща в събота в парка до битака?

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Здравейте и от мен!Аз,съм за среща в парка!

# 21
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте!Подходящ час казвайте,че вие сте с малките деца,аз съм лесна

# 22
  • Мнения: 195
Здравейте всички! Искам да попитам мамите от В. Търново- има ли някоя раждала нормално с епидурална упойка и при кой лекар? Thinking Моля Ви пишете и благодаря.

# 23
  • Мнения: 42
Привет на всички. 
Виждам ,че си спрятате среща за в събота,много ми се иска и аз да имам възможност да дойда ,за да се запозная с вас,но в момента  няма да мога.Живот и здраве на лято, ще накараме таткото да ни докара на някоя среща.

# 24
  • Мнения: 873
здрасти!няма къде да родиш с епидурална в Търново.и в Горна няма-това го знам от доста бъдещи мами,така че съжалявам.аз съм от Русе и ще раждам там-естествено раждане с епидурална или секцио със спинална Praynig.чула съм,че и от Плевенското АГ са доволни хората.но ако нямаш избор..... Sad

# 25
  • Мнения: 686
E-хо...Къде се изгубихте?
В събота към 10.30 или 11.00ч.,става ли?

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм ЗА,часът ме устройва Hug
anni78 следващото ходене ще е след Великденският базар,като видим какви парички ще се съберат и закупим бельото за децата.  Thinking Ако някоя мама има кола и е свободна,можем да идем и другата седмица/защото моята кола е на ремонт/,ще занесем цветни моливи,листи за рисуване,ластичета за косичките на момиченцата и нещо за почерпка..но по тоя въпрос ,моля ви пишете в другата тема,защото има тук сред нас мами ,които се дразнят,че тия неща се коментират в Търновската тема

# 27
  • Мнения: 884
Здравейте!Честит празник на всички дами, който днес намират повод за празник и почерпка, на тези, които се чувстват красиви, обичани и щастливи не само днес. Убедена съм , че живота е прекрасен, и не би бил същия без нас. За срещата- и аз ще дойда.

# 28
  • Мнения: 258
Честит празник,момичета!Пожелавам ви здраве,да сте влюбени и обичани жени!Хубав ден от нас!
Ще се опитам и аз да дойда на срещата.В 11 часа,събота,това ли остава?

# 29
  • Мнения: 42
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК newsm51
   
МИЛИ МОМИЧЕТА,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ВИНАГИ УСМИХНАТИ И МНОГО ОБИЧАНИ             
Весело изкарване на празника

Общи условия

Активация на акаунт