Казусче?

  • 2 838
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 354
Смятам, че и двамата са еднакво виновни.
Първо, приятелката ми знае колко държа на мъжа си.
Второ, мъжа ми знае колко държа на приятелката си.
Трето, и мъжа ми и приятелката ми знаят какво мисля за изневярата.
Не, няма да им простя!
Ако са влюбени, че къде са спали преди толкова много години, че сега да се видят? #2gunfire
Бих убила и двамата и ще ги лежа колкото трябва. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Искам да попитам "шефката" на темата,какво те "вдъхнови" да създадеш тази тема? Thinking

# 46
  • Мнения: 918
Зависи в какъв момент от живота си се намирам Thinking В момента съм на принципа всяко зло за добро Laughing Laughing

Ами, ако двамата дойдат след това при теб и те помолят да им простиш?

# 47
  • Мнения: 1 354
Зависи в какъв момент от живота си се намирам Thinking В момента съм на принципа всяко зло за добро Laughing Laughing

Ами, ако двамата дойдат след това при теб и те помолят да им простиш?

И след това да имат наглоста да дойдат да се молят.О-о-о-о ако преди това не съм ги унищожила,то сега ще е момента.
Какви са тея хора прощаващи тоя смъртен грях. Confused

# 48
  • Мнения: 157
Зависи в какъв момент от живота си се намирам Thinking В момента съм на принципа всяко зло за добро Laughing Laughing

Ами, ако двамата дойдат след това при теб и те помолят да им простиш?

И какво от това? Какво ще се случи ако има простя? Нито ТЯ ще остане най-добрата ми приятелка, нито ТОЙ мъжа на мечтите ми. Няма връщане назад. Всичко е рухнало-доверието, любовта, приятелството, възможността да разчитам на тях.... Какво да градя? Какво да очаквам? Че всичко ще се оправи - той ще се върне, а тя ще пие сутрин кафе с мен?
Абсурдно е! Незнам случва ли се това в живота или говорим за филми и книги?
afwitch качвам се на метлата и си тръгвам Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 819
И двамата са за бой - че не са ме викнали да се забавляваме тримата заедно Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 759
На мъжа ми . Той е най-близкият ми човек, с него лягам и ставам, а не с приятелката си. Приятели се губят, печелят и намират. С мъжа до теб не е толкова лесно.
              Точно казано  Peace. От друга страна негови са децата, не на приятелката. Съответно - той трябва да мисли как ще ги гледа после пред уикенда и да им обяснява ситуацията  Crossing Arms.

# 51
  • Мнения: 4 585
   От инженерна гледна точка не е без значение кой е бил отгоре - той е по-виновен. Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 5 605
И двамата, но приятелката е май малко по-виновна!

# 53
  • София
  • Мнения: 3 678
На мъжа ми- той е обвързания....
Приятелката ...ще отнесе и тя нещо,но на него .......
Бих простила на него,но не бих забравила

п.с. Затова имам мъже приятели повече.... Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 5 755
в случая и 2мата са виновни според мен
но в 1 друг, който знам, за колега на мъжа ми, спящ със сестрата на жена си - определено сестрата за мен е по-виновна

# 55
  • София
  • Мнения: 7 035
На мъжа ми - с него съм сексуално обвързана, той е този, който изневерява.

# 56
  • Мнения: 2 723
Нереален ми е този казус, той е следствие на множество взаимоотношения, които не биха могли да лежат теоретични  изкази, поне в моя живот, в моя избор на близки хора.

Уффф, и на мен доскоро ми беше нереален, и аз си мислех, че с моя избор на близки хора никога, ама никога няма да ми се случи подобно нещо... е да ама не Cry

# 57
  • Мнения: 8 999
Мъжът е виновен 100 %, която и да е на...л! Приятелка, неприятелка - той е изневерил в крайна сметка. За мен ще е все едно с коя го е направил, важното е, че ме е пренебрегнал мен! Ай, ша му се не знай....

# 58
  • Мнения: 4 733
Ако мъжът ви ви изневери с най-добрата ви приятелка, чие предателство е по-голямо - на мъжа или на приятелката? newsm66
Имала съм случай , в който най-добрата ми приятелка се изчука с първия ми приятел неколкократно. Разбрах го от странични хора. Продължих да бъда с него, с нея прекратих контакти. И двамата имаха вина, просто него го обичах повече и му простих за определен период от време, след което го наритах.

# 59
  • Мнения: 656
И двамата.
Като са искали да изкарват хубаво, що не са свирнали за тройка?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт