Шезлонг за бебе - от кой месец ?

  • 11 205
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 448
Взехме го, когато беше на 2 месеца и все още си го ползваме за столче за хранене  Peace

# 31
  • Мнения: 1 877
Като беше на 2 м. му го взехме - е родих се! Можеш да си го носиш навсякъде с теб...все още си лежи в него

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
още от раждането, като всеки ден увеличавах с по няколко минутки  Peace

# 33
  • Мнения: 2 159
Мамчета дай те линк да видя тия шезлонги, по възможност да са и люлки едновременно Praynig
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=69
тук има много

# 34
Искам да благодаря на всички мами за бързите отговори. Надявам се ,че темата е била полезна и за много други майки.
Май ще трябва да вземем друг шезлонг, който се регулира.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 606
И ние от раждането слагаме малката в шезлонга. Те са 0+ повечето. Слагай смело.
Миличка пусни снимка на твоя, защото аз доколкото знам всички се регулират. Да не е някакъв вид столче твоя?

# 36
  • Мнения: 1 273
Мамчета дай те линк да видя тия шезлонги, по възможност да са и люлки едновременно Praynig
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=69
тук има много
Благодаря Peace

# 37
Не мога да пусна снимка на моя шезлонг. Купихме го от Премаман. Когато го взехме никой не ни обясни,че ежедневно трябва да увеличаваш времето през което детето седи в него. А така също и никой не ни каза,че не е хубаво да стои по цял ден в него. Шезлонга има голям наклон  и не може да се регулира.

# 38
  • Мнения: 2 019
az polzwah ot vtoria

# 39
  • София
  • Мнения: 978
Здравей rita 78, предполагам кои шезлонги имаш предвид.
Не е редно да не ти обяснят основните неща за шезлонга, но наистина е така - постепенно увеличаваш времето. След около месец-два вече ще Ви бъде много от полза.

# 40
  • Мнения: 689
Родих се откакто купихме това чудо. А като си помисля само, че го смятах за излишна вещ. Ползвах го от втория докъм шести, седми месец.

# 41
  • Мнения: 1 483
Ползвам го от 1-ият мес.,но ще видим до кога newsm12

# 42
  • Мнения: 3 219
Използвах шезлонг от първия месец, като я слагах в легнало положение до 3 месеца, след което започнах да повдигам леко облегалката Peace
И аз така,много е удобно,можеш и на гости да ходиш с него

# 43
  • Мнения: 4 111
Радвам се, че откривам тази темичка, че искам да ви питам нещо - имам шезлонг на 3 степени - легнало, седнало и средно положение и има каишка за връзване около коремчето, та въпросът ми е мога ли да го използвам като столче за кола или трябва да е специално? Шезлонгът е Чико, но е от по-старите модели, нямам снимка, а пътят ще е много дълъг - почти денонощие. Бебчо ще е на 2 месеца. Благодаря ви!   bouquet

# 44
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Купихме си на Чиполино с три степени на наклон след първия месец. В началото се ползва само степента на пълно легнало положение по разбираеми причини Това е една от най-добрите ни покупки за бебо. Не мисля, че има проблем просто виж в какво положение е бебето като лежи в него дали е удобна позата.При нас  се налагаше известно време в началото да слагам една по-плоска възглавничка на сгъвката понеже от тежината на тялото му хлътваше и  все ми се струваше, че не му е удобно да диша така. Незнам дали стана ясно, но идеята ми е да си ползваш смело подръчни материали ако се налага, за да стои по-удобно в него бебо.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт