Нова Осмомартенска седмичка - 5-11 март 2007

  • 4 387
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 195
Nikude nqma da izbqgam na 8-mi , za6toto prez dena sum v Uni-to , a ve4erta sum na kurs do 22.00 4asa , nqma daima daje i ve4erq  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 952
Мили момичета, не мога да не се похваля - станах ЛЕЛЯ!

Изчезването ми тези дни бе заради един малък принц.

На 03.03 в 14:30 се роди моят племенник. Бебо е 53см и тежи 3,200кг.
Днес си взехме малкото зайче и неговото майче от родилния дом и им се радвахме вкъщи.

Черпя ви виртуално с тортичката, която похапнахме ние.


Уви пропуснах да снимам и питата, която като горда леля омесих за бебчо.
Утре ще ви чета, че съм много уморена от недоспиването и напрежението последните дни.

# 47
  • Мнения: 2 195
Ralfi , 4estito ! Da si gu6ka6 i cunka6 malkiq plemenik !  Hug Da vi e jiv i zdrav !

# 48
  • Мнения: 2 959
Ралфиетка, честит племенник, Лелче!

Да Ви е жив и здрав малкият Принц! И като Ти остане време да разказваш, как се казва, как е сестрчиката? Бързо възстановяване й желая!
...To edna zabelejitelnost ima6e ...edin zamuk...
Мимката, една, една, ама пък каква- разкошна и голяма! Как мина теста?
...Отивам сама с децата за 2 седмици във Флорида,...
Мери, сега остава да се похвалиш че ще се срещнеш и с Флоридските Момичета- я Кейси, я MsG, я M&G. А туристическа ли виза чакаш, за децата ще издават ли някаква виза?

# 49
  • Мнения: 7 430
Добро утро мили момичета Hug Hug Hug

Ralfieta, честит ти племенник Wink

Лека и усмихната седмица мили Дами  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 6 390
Ралфиетка, честит племенник!!!  bouquet

Мимка
хехехеехе да го нацелуваш малкия Стач
Те екстра си играеха с Еминка  Wink Hug

А тоз замък много готин, давай още снимки! Party

м_е_р_и
аз в първия момент си помислих че пак ще се местите, а вие на екскурзия заминавате - бравос ... хехехе да да някой е изтеглил за късмет пътя тази година  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 914
Момичета, днес имам повод да черпяяяяяяяяяя  bigdance2 Tada  ura

Ставам на една форумска годинка  Hug Hug Hug

Та по случая да започнем сутринта с една силна закусчицаааааа Party

Всеки да си грабва по :



със силно ароматно кафенце или чайче, a за бременлийките топло какао:




# 52
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
Да ти е здрав, племенника, само радост да ви носи!

Kalida

има го апетита, особено от както открих едно подобие на кузонак -  ям и се спуквам от киселини...ама ако не си хапнапорядъчно само кузанаци ми в главата Rolling Eyes

mimkata
 на мен замъците са ми слабост Heart Eyes

м_е_р_и
 за добро ще е.. поне от моя гледна точка.. толкова е хубаво да се върнеш на място където всичко си е така си го помниш Hug

ДИдка БГ БанДИТКа
 къде изчезна напоследък Бандитке? Много гушки ви изпращам! Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: X
честито племениче, Ralfieta
много да ви радва, а вие много да го слушате

звезди, каква снимка, всичко е в корема на тати, ама ти не плачи, събота е близо, ще правя пак и честита ти форумна годинка - приятно е в твоята компания

Kalida, моят хокеист вече яде много - като си спомня каква мъка беше с това ядене до преди година-две, а сега даже понякога се налага да го ограничавам - нали трябва и да сме секси все пак

хайде лек и успешен ден
ние ще ходим на гости на едно бебенце днес

# 54
  • Мнения: 354
Здравейте момичета  Hug Hug Hug два дена бях без кредор Tiredи не се записвах.

Ralfieta честито ти племенниче да е живо и здраво и много щастливо.На много хубава дата се е родило Peace

звездичка честита ти форумна годинка как е футболистчето Party закуската е супер мерсаж.

Хайде на всички лек и спорен ден  bouquet

# 55
  • Мнения: 2 195
Калида , аз я смъкнах тази от нета  Laughing  Никакъв тест . Моят мъж закусня и не можах да отида  Rolling Eyes

Звезди , честита ти годинка   bouquet  Да ни радваш много по толкова с компанията си занапред!

# 56
  • Мнения: 3 521
Ей...най_накрая с КРЕДОР...ура...

Привет бандитки Hug.

Ралифиетка, честито племенниче. Да е живо, zдраво и много послушно  bouquet ... Следващия път чакаме снимки на бебока.

Звеzди, честит Юбилей Laughing, страхотна zакусчица, мила. Как е тумбака? Hug

Калида, zа България ще си летим и тримата. ЛуДтханzа всичко воzи Laughing.

Dessinka , 3те месеца ще минат като миг. Не се притеснявай  bouquet

Ивалекс, как си ти? Натворила ли си нещо ново zа бебка?

мимката_давай снимките Wink

Лек и усмихнат ден на всички,  а на бремелините_много нежни ритничета Hug.

# 57
  • Мнения: 382
Здравейте момичета кокичета!!!Днес ми е много хубаво dance,защото е 7,а това е и избрания от мен мартенски ден
ЕЛИИИИИИИИИИИ,страхотна си.Така не съм се смяла от доста време БЛАГОДАРЯ  Hug Hug HugНие тук бтв не го хващаме и нямах представа,че има идол и в БГ
Звезди,честита ти годишнинка newsm38
Калида,Марти тази седмица вече е на у-ще.Ваканцията ни свършииии SadРалфи,да ти е жив и здрав племеника  bouquet
Момичета усмихвайте се много днес  newsm68 newsm68 newsm68

# 58
  • Мнения: 316
Привет сладурки  Hug Друго си е с кредор  Naughty
Ралфиетка, честит племенник. Да е жив и много много здрав за радост на мама и тати, и на леля и на леля  smile3525 Прекрасна тортичка Hug
Бебинщайн, а как е времето на избраната дата? Усмихнато и слънчево надявам се  Hug
Звездичка, честита годишнина   cook Продължавай да радваш форума с присъствието си и след  preggo
ПетяЛ, много сладко...на гости на бебче. Как се ходи при вас на новородено /ако е такова де/ и откога? Тук доколкото разбрах е още на втората, третата седмица. Родителите пращат картички след раждането на приятели и роднини и канят гостите или в един ден или който когато може в удобен за родилката час.
М_е_р_и, браво.....по пътищата вечни на света вече, а не само на Европа Hug
Калида, моята 1/2 похапва абсолютно всичко - сирене, баница, питка, сърми, боб, леща, та даже майка ми веднъж го пробва с пача  Joy и му хареса....... Hug
Приятен и много усмихнат ден на всички   love001

# 59
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Ралфи, честито! Да е здрав и щастлив малкия принц!

Аз утре съм намислила да отида на фризьор, а половинката се закани да ме прати да пазарувам в магазин за авточасти, защото на 8-ми имали намаление за жените по случай празника Crazy Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт