Пубертетски подробности

  • 9 636
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 992
Кльощава до припадък.Пъпки нямам спомен да съм имала. Обличах се грозно (и все още е така). Бях общо взето много добро дете, прибирах се в 8 Shocked Занимавах се много с компютъра, играех в 2 театъра - в Центъра за работа с деца и в училищния, пишех стихчета разни. Бях обект на подигравки именно заради театъра. Понякога и заради по-странния начин на обличане и връзване на косата. Много ги изживявах тия подигравки, доста рев съм изревала.
Миленка - и аз имах синьо червило! Светло синьо и тъмно синьо. Майка ми изпадаше в див ужас, а директорката веднъж и тя ме насоли. Ама не престанах да го нося Laughing

# 46
  • Мнения: 805
Когато порасна, ще разкажа.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 079
Какъв пубертет бях....?  Outta JointЛелей!  Naughty Blush
Пъпки почти нямах, промяна в настроението и ревове - нямаше, гримове почти не ползвах, ама родителите ми ги "въртях" на шиш! Whistling Crossing Arms Майка ми казваше по това време, че от моя пубертет и от този на баща ми няма време нея да я хване критическата .....  Blush
То не бяха компании, то не бяха купони, то не бе връщане в къщи по малките часове, то не бяха милиции, то не беше чудо .... Tired Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 4 585
      Какъв пубертет, какви пет лева, след седми клас в най-елитното връзкарско училище. Единствен в класа от нашту селу. На групички от предишнете училища. Всички се познават от някакъв лагер на море, за който дори не съм научил.
   Обачеееее, на селса бригада ги сбърках. Правя норма от 12 кофи домати, лягам си под крушата, а те още на седмата. За пъпките бях забравил. От къде ме подсетихте. Викахме им недойобки.

# 49
  • Мнения: 490
Без пъпки и странните състояние от хормоните.
Шантавела  Crazy

# 50
  • Мнения: 2 353
  Слушах пънк, понякога си бръснех главата и имах "гребен", ходех с разрязани дънки и кубинки, кожено яке (още си ходя с него), доста надупчени уши...Но бях много добро дете. Не взимах наркотици, не бягах от вкъщи, не мразех никого. Често пълнех мешката с бира и ходехме да се наливаме в градинките, докато си бърборим. С родителското тяло се разбирахме горе-долу, с класната много. Винаги казвах защо не съм влязла в час и тя ми извиняваше отсъствията, защото не лъжех. Пушех като комин. За последен път се качих на стоп на около 25. От тези години ми остана навикът да пуша, да нося кожено яке и да не се впечатлявам излишно от различните хора.  

# 51
  • Мнения: 3 423
Имах къса надървена коса,
ококорени очи, чисто лице,
малко учене, отлични оценки,
забележки в бележника заради
лоша дисциплина, не научих да
пуша, мразех униформата.

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ранен пубертет, ама сестра ми с 8 години по-голяма здраво ми държеше юздите. Бях хипарка и пълна бунтарка. Да бъда вечната опозиция беше моето второ Аз. Носех се артистично, но по-скоро размъкнато. От доста неща опитах и само мога да се радвам, че Господ ме е пазил. И на стоп сме се движили, среднощни купони, срещи на плажа посред тъмна доба...Радвам се, че последните 2 години в гимназията някак си бях вече по-зряла и улегнала, та през студентските години в големия непознат град, нашите бяха напълно спокойни за мен и с право.

# 53
  • Мнения: 127
Какви бяхте през пуберитета?

Тази тема май е затворена за мен. Имам още една година, преди да изляза от пубертета.  Laughing
Да пиша ли от висотата на моите 18 години, хм? Мога да говоря за ранен и среден пубертет, за късен не се наемам, няма да съм обективна  Mr. Green

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Хубава, без пъпки, отлична ученичка и примерна дъщеря. Един кашон дневници и няколко несподелени любови /мисълта, че може някой и да ме харесва, ми беше чужда ooooh!/

И аз така + няколко тайни обожатели (за които разбрах доста по-късно) и един явен- с 14 год по-голям от мен. Laughing

# 55
  • Мнения: 3 423
Какви бяхте през пуберитета?

Тази тема май е затворена за мен. Имам още една година, преди да изляза от пубертета.  Laughing
Да пиша ли от висотата на моите 18 години, хм? Мога да говоря за ранен и среден пубертет, за късен не се наемам, няма да съм обективна  Mr. Green

Някои могат да пишат за вечен.

# 56
  • Мнения: 2 353
  По-добре вечен пуберитет отколкото пенсионер по рождение.

# 57
  • Мнения: 1 242
Аз пък пеех в хора. Още не бях късогледа. Увличах се по театъра и се занимавах със самодейна дейност Mr. Green
Беше много забавно. Имах постоянно гаджета и бях вечно влюбена.
Бях дългокосо бунтарче и правех каквото исках. Носех се напук! Пропуших. После започнах да ставам като другите. Спрях да пуша и не започнах да пиша Mr. Green

# 58
  • Мнения: 934
Меко казано бях ужасен пубер, побеляха на майка косите от мен, а вече беше уж подготвена от сестра ми с 5 години по-голяма от мен. Имаше период от 6 месеца в който не си говорихме даже с майка ми.
Накратко, бях и хипарка и метъл и много неща, даже бях и с гола глава. Алкхол, цигари и мъже в промишлени количества Laughing, че даже и 2-3 вида наркотик съм опитвала. До 8-ми клас бях спортиска и пуберта нямаше как да ме хване, но после ме върхлетя така, че и аз даже се плаша като се сетя. Пъпки нямаше кой знае какви, имах самочуствие от спорта и се смятах за привлекателна и бях такава. Изключиха ме в края на 9-ти клас от елитното у-ще заради ИЗВИНЕНИ отсъствия, накараха ме да се явявам на изпити, взех ги всичките с отличен и казах, аз с ученето до тук, обиколих няколко пъти страната все по купони и т.н. Пратиха ме да си доучвам 10 клас в другия край на България, на уж скучно място, но не познаха мойте родители и там беснеех като за световно. Била съм в неизвесност от родителското тяло 4-5 пъти и аз като ламята отидох един ден на пазар и се оказах в костенец на купон, друг път разхождах кучетата ми /2 на брой/ 5 дена:) И за капак се омъжих и родих на 18 г. ей така да пробвам какво е това нещо. И така свърши ранния ми пубертет, после на 19 се разведох и всеки път когато малката не беше с мен си доживявах пубертета. И все още го изживявам този късня и ми е кеф.

# 59
  • Мнения: 6 417
Аз бях страшен темерут. Записах се в едно театрално студио и реших, че НАТФИЗ само мене чака да завърша и да влизам.  smile3506 Учех в Езикова гимназия и доста строго ни държаха-емблеми, униформи...ужас просто. Учителите ме гонеха от час за да си проведат на спокойствие часовете, защото ми беше скучно и си разнообразявах житието по удивителни начини. Веднъж написах една бележка, в която пишеше "Кой залепи тая кифла на тавана?" и я пуснах. Започна да се предава от човек на човек. Всеки я вземаше, четеше и зяпаше по тавана да търси кифлата. Учителката забеляза и гепи бележката и също зяпна нагоре да търси залепената кифла. Ама отмъстителна излезе и злопаметна.  Crossing Arms Как спрях влака София-Мездра заради гадже няма да разказвам пак.  tooth

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 01:02 от Шушон

Общи условия

Активация на акаунт