Clean&Clear

  • 1 712
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Какво мислите за тези продукти? Дали са ефикасни  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 339
Аз ползвам продукта за дълбоко почистване. Мия си сутрн лицето с него и съм много доволна. Придава ми една свежест.  Simple Smile

# 2
Интересувам се по-специално за крема с двойно действие.

# 3
  • Мнения: 689
Кой крем за двойно действие?
Аз ползвах увлажнителя за проблемна кожа,който едновременно подхранва и избелва.Много съм доволна,кожата не лъщи и е подходяща основа преди фон дьо тена.

# 4
Днес си взех брошурка от аптеката и има такув продукт "Хидратиращ крем с двойно действие".

# 5
  • Мнения: X
Преди доста време си го бях купила - не е подходящ за зимата, защото много изсушава, но за лятото е прекрасен. Съпругът ми го "окупира" и от 2 години използва само такъв- много е доволен, макар ароматът му да е малко странен. Peace

# 6
  • Мнения: 812
аз мисля,че са доста агресивни продукти Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 250
Ползвам два крема или маски за измиване.Едната е пилинг, другата е с изстудяващ кожата ефект. За сега съм доволна.Знам , че продуктите трябва да се сменят за де не привиква кожата. Така че спокойно можеш да ги пробваш новостите, които си се набелязала.Simple Smile

# 8
# 9
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 4 751
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178881.0

# 11
Аз не съм много доволна  Rolling Eyes

# 12
# 13
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета току що купих този на  CLEAN&CLEAR-Blackhead Clearing Daily Scrub ще видим кво ще стане,в смисъл доволна или не ще ви пиша.Ако ви интересува цената от Метро си го купих за 5,40лв.

# 14
  • Мнения: 18
Наскоро гледах една реклама на тези продукти(беше нещо че още на другия ден изчезват черните точки) Thinking
Знае ли някой точното име на продукта,цената и някой ако го е ползвал има ли ефект? newsm78

Мисля, че говориш за лисиончето с лилавата опаковка- използвам го от доста време и съм много доволна. Не ми изчезват черните точки на другия ден, но определено спират да ми се появяват. Simple Smile И не е скъпо- близо 7-8 лева Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 453
Момичета току що купих този на  CLEAN&CLEAR-Blackhead Clearing Daily Scrub ще видим кво ще стане,в смисъл доволна или не ще ви пиша.Ако ви интересува цената от Метро си го купих за 5,40лв.

Аз от него съм доволна Peace

# 16
  • Мнения: 208
Момичета току що купих този на  CLEAN&CLEAR-Blackhead Clearing Daily Scrub ще видим кво ще стане,в смисъл доволна или не ще ви пиша.Ако ви интересува цената от Метро си го купих за 5,40лв.

Аз от него съм доволна Peace
Добре почиства, но не виждам да премахва черните точки.

# 17
  • Мнения: 1 952
Аз им гледах сайта, някой виждал ли е някъде пълната им гама продукти, защото аз не съм.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
Аз им гледах сайта, някой виждал ли е някъде пълната им гама продукти, защото аз не съм.
В Бонжур мисля, че съм ги гледала всичките  Thinking и в големите аптеки има повечето неща.

# 19
  • Мнения: 1 339
Аз им гледах сайта, някой виждал ли е някъде пълната им гама продукти, защото аз не съм.
В Бонжур мисля, че съм ги гледала всичките  Thinking и в големите аптеки има повечето неща.

В Метро също има доста голямо разнообразие  Peace

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Момичета току що купих този на  CLEAN&CLEAR-Blackhead Clearing Daily Scrub ще видим кво ще стане,в смисъл доволна или не ще ви пиша.Ако ви интересува цената от Метро си го купих за 5,40лв.

Аз от него съм доволна Peace
Абе да ви кажа и аз съм доволна.Цял ден мръсотия и прах се събират по лицето и вечер като се прибера е направо   newsm53 райско удоволствие да си го измия с това нещо.В интерес на истината снощи измих лицето и на големия ми син-той е на 9 и половина,дано да не съм сгрешила де,но има едни ситни пъпчици по нослето и затова реших така  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт