Бившите стари кучета на този подфорум - || част

  • 7 560
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 272
Да й е честито детенцето  bouquet Ама искам темичка, в която да й честитя...и ако може повече подробности Blush

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на мама Пенелопа.  bouquetОх как се радвам.Дано отук нататък и се случват само хубави неща и проблемите да се решат.

# 62
  • Мнения: 1 701
Честито на мама Пенелопа! Simple Smile  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 950
Честито на Пенелопа  bouquet  bouquet  bouquet
Лелеее, кога минаха тези 9 месеца Shocked, почвам вече да се плаша как се е разлетяло времето Shocked

# 64
  • Варна
  • Мнения: 3 887
Честито на новата мама и от мен! Да й е жива и здрава рожбичката  Hug

Лелеее, кога минаха тези 9 месеца Shocked, почвам вече да се плаша как се е разлетяло времето Shocked
ЪхЪ  Rolling Eyes на кого го приказваш  Blush Вдругиден влизам в 7 месец, а ми се струваше, че има една година дотогава, да не говорим колко далече ми се струва раждането  Laughing  Може би защото още ходя на работа ми се струва много абстрактно всичко с тази бременност, сякаш няма аз да раждам  Laughing

Страчи, искам и аз такова цветно коремче  Heart Eyes Дай малко инфо с какво се нарисува! Моят мъж има рожден ден в началото на май и напоследък обмислям да му подаря някаква серия снимки "мама+коремче" (тамън ще има какво да се снима  Wink ), гледала съм в Германия такива, но не знам тук дали е възможно  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 701


Лелеее, кога минаха тези 9 месеца Shocked, почвам вече да се плаша как се е разлетяло времето Shocked
ЪхЪ  Rolling Eyes на кого го приказваш  Blush Вдругиден влизам в 7 месец, а ми се струваше, че има една година дотогава, да не говорим колко далече ми се струва раждането  Laughing  Може би защото още ходя на работа ми се струва много абстрактно всичко с тази бременност, сякаш няма аз да раждам  Laughing



Хихи ... На 23-ти в петък станах в 6:30 защото в 8 трябваше да ме приемат в болницата да раждам, а аз си измих зъбите, изкъпах се, сложих си дрешките ( за миг си помислих дали да не мацна едно червило, но се отказах) и тръгнахме с мъжа ми към болницата все едно отиваме да пазарим на Метро примерно! Simple Smile
Приеха ме в болницата настаниха ме , постлах си грижливо чершафите и се зачудих с кое от момичетата да се запозная и какво ще си говорим сега, дали няма да чакаме много дълго, защо не си взех нещо за четене... После ми сложиха системата а аз през цялото време разглеждах абоката си (никога не са ми слагали преди), гледах банката и капката която капеше и се чудех това цялото количетво ли трябва да влезе в мен. След това започнаха контракциите - слабички, но аз понеже така и цяла бременност не разбрах какво е това контракция реших че тези са истинските и си казах "ама това ли било" то чак приятно. Simple Smile И така с усмивка на лице в един момент започна да става болезнено, после много бързо чувствата се смениха, започнах напъните, докато се усетя бях на магарето и тогава в главата ми проблесна мисълта ПО ДЯВОЛИТЕ АЗ РАЖДАМ! Имах на разположение само половин час да се паникьосам и след това моето малко синьо съкровище беше вън от мен. Simple Smile
Така че миличка хич не ми разправяй, че все едно няма да раждаш!
Аз все едно нямаше да раждам точно половин час преди да родя! Simple Smile
Тежък случай с леко раждане съм аз! Пожелавам го на всяка от вас от сърце! Simple Smile

# 66
  • Мнения: 456
Супер! Честито на мама Пенелопа!!!   bouquet Hug  bouquet

Наистина много бързо минава времето! Спомням си когато мечтахме да видим 2-те черти... все едно беше вчера. А вижте днес къде сме... всичи ми казват, че и по-бързо ще почне да минава времето като се роди бебчето. Май не искам чак толкова бързо да минава...  Rolling Eyes Я, се забави малко, че да се насладим на тези прекрасни моменти колкото се може повече! (дали ме чува времето?...  Thinking Mr. Green Whistling)

# 67
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ей wish , ами то кът те слуша човек да му е кеф да събира още сега багажа и да тръгва за болницата! Аз също си пожелавам такова раждане и на всички бъдещи мами, разбира се!

Мамбоооо, нЕма да ме шашкаш така мари! Кви са тия нови никове и аватари! Не мой така с бременния ми, достатъчно изпилен вече, мозък бре, обърка ме съвсем начи! Докът вдена, че си ти, мина сума ти време!  Joy Joy Joy Joy

# 68
  • София
  • Мнения: 1 067
Честито на мама Пенелопа...    bouquet
да и е живо и здраво мъничето  baby_neutral

# 69
  • Мнения: 307
Честито и от мен на мама Пенелопа!   bouquet Да и е живо и здраво беборанчето! На нея, бързо възстановяване!  bouquet
Elph, радвам се, че си тук  Hug Heart Eyes
А за вторите бебета, и аз съм навита, ама ако може да е по-неревливо от малката ми принцеска  Whistling Mr. Green

# 70
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честито на новите мами!
Дано скоро и други имат техния късмет!

# 71
  • Мнения: 2 120
Наистина невероятно бързо лети времето. Честито и тук на Пенелопка. Hug
Страчи, това на корема с Фотошопа ли го издокара или наистина сте творили по теб? Laughing

# 72
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
wish-че, и аз честичко се сещам за теб и постоянно надничах във вашата темичка, за да знам как си, как е бремеността, стисках палци като дойде време за раждане и така....  Heart Eyes И Страчи я "следя" и Мариетка и Ивалексчето и....... всички стари съфорумки от ИБ.  Hug
Хаха и ние те следим Елфче  Heart Eyes Heart Eyes.... Embarassed  ... Hug А и мъжо как се радва като му докладвам с кой какво е станало .. Mr. Green
Май дойде и нашия ред като гледам , че Пенелопка  Heart Eyes  поведе хорцето   bouquet хем се радвам ,хем ми едно такова още дивно, и нереално...
Wish-че  Hug кажи как е, изведнъж да си мама ?

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 23:58 от ivalex

# 73
  • Мнения: 294
Ей момичета!!! Crazy
Я каква темичка открих случайно Simple Smile Аз затрупана от грижи и проблеми свързани с кърмене и захранване на малкото съкровище ,не съм се и сетила да надникна какво става в този форум..
Ами от къде да започна ?
Честито на всички майчета :Ая, Хера, и другите пресни майчета..радвам се да видя промяната в подписите  Hug
Честити бременности на Теди Николова, Моренка Simple Smile, Светли  и на всички останали ,желая ви леко раждане, като моето, и едни прекрасни здрави и щастливи бебчета след това!!
Извинявайте ако съм пропуснала някой, но ви прочетох по диагонал от ентусиазъм! Сега ще се върна да прочета по- подробно.





# 74
  • Мнения: 313
Херка... това новото във връзка че ще ставаш свекърва ли???

Да не са се наредили един куп млади дами дето да ти искат синчето (че то каквото е хубаво, доста ухажорки ще да има), а ти само така ги плашиш да се разбягват...  Joy hahaha

 Heart Eyes Искам да кажа, че ние сме най-голямата ухажорка на Славенце. Пу за Дани е!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А, ма със сватята как ще се справиме... Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт