Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

Анкета

Имате ли заделени пари, за които половинките ви не знаят?

Мили жени,
Нека си признаем честно ... Имате ли заделени пари, за които половинките ви не знаят?
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Не.
Цитирай

Варна

честно казано нямам не ми се налага да имам каквото и да поискам мога да си купя без да питам и обяснявам само съжалявам, че нямам такъв фонд когато реша да му купувам на моят мъж  подарък, че тогава веднага може да разбере, че съм намислила нещо и да се провали изненадата Smile Но който има го подкрепям все пак понякога мъжете се сещат за жените само на осми март и наскоро споделих на мъжа ми, че жената има нужда от празник щото мъжете не се сещат за нея, а мъжете нямат нужда защото жените им постоянно мислят за тях Very Happy
Цитирай

и аз за сега нямам, защото парите ги изкарва той и не ми се вижда редно да заделям, след като не ме е ограничавал за нищо
Цитирай

София

Не. Той изкарва по-голяма част от парите в къщи и ми е оставил заплатата, която не е малка да си я харча само за мен, а всики разходи по дома и детето ги поема той.

Няма защо да крия пари. В нашия случай би било обидно спрямо съпругът ми...
Цитирай

Не, имам сметки, с които се разполагам само аз. Той винаги може да види състоянието им. Но не му давам отчет за това кога какви пари съм похарчила и за какво.
Цитирай

varna

Гласувах с първата опция ама като се позамислих май не е много вярно.Навремето майка ми имаше такива пари и обикновено ги използваше за мои разходи с които баща ми не беше съгласен.При мен положението е различно-всичките ни пари са в банкови сметки,за които и двамата имаме карти.И двамата ги ползваме в работата си теглим и превеждаме пари,в която е по-удобно в момента.Като че ли парите кеш взеха да губят значението,което имаха преди.Иначе имам една отделна сметка,за която той незнае ама тя е по-скоро нещо като застраховка за бизнеса ми тъй като съм малко луда кратуна и често рискувам та в такива случаи мога да покривам загубите си без да ми мелят сол на главата.
Цитирай

Под Тепетата

Нямам . Не мога да крия от него , защото няма нужда. И да трябва да си купя нещо никога не ме е спирал . Laughing
Цитирай

София

Нямам. Парите ни са общи, изкарваме ги и двамата, и всеки има право да ги ползва за нещо лично, ако той прецени.
Цитирай

Zeist, NL

Нямам.
Ако искам да си купя нещо си го купувам с общите пари, които трябваше да стоят в една купа в хола, ама така или иначе все са в мен Embarassed
Цитирай

Не.
И той е човек, и аz съм човек, ама няма смисъл да го крием това един от друг.

В момента, в който ще почна да крия пари от него, ще е краят на брака ми. Поне zа мен, трябва доверието ми в него да умре напълно. Освен това смятам, че е кражба да вzемаш от ОБЩИТЕ пари и да ги криеш.
Цитирай

София

Имам. При нас всичко е по фирмената ни сметка и се вижда всеки лев къде отива. Плащаме си всяка седмица лични пари, които всеки си ползва за каквото желае. Аз от тях си спестявам за това-онова. Преди правех грешката да делим всичко и накрая се оказа, че все по-рядко си купувам дрешки и козметики, защото всичко е строго разпределено. Сега, като си имам моя фонд, си купувам мои си нещица.
Цитирай

В мислите си.

Нямам Flutter но обичам да скътавам по шкафчета, чекмеджета и джобчета, защото все оставаме без пари преди заплата  Rolling Eyes и тогава гордо вадя запасите  bowuu.
 Напоследък обаче всичко издумкваме  ooooh! и долапчетата си зеят празни  Mr. Green
 Обещали сме си, че ако от заплата до заплата ни останат пет лева фира - ще се оженим!  Whistling 35 Crazy
Цитирай

Димитровград

Не,нямам нужда от такива фондове,за да се чувствам "човек".
Цитирай

София

В момента нямам, защото мога да си купувам кавото пожелая - той никога не ми прави забележки.
Но когато бях женена за предишния си мъж, имах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора