Кое е наи доброто срество да си махнете мустака?

  • 8 422
  • 82
  •   1
Отговори
 Здравеите момичета искам савет от вас и искам да разбера вие как си махате мустака.Значи моят не е голям но ме дразни и особено като има сланце много се вижда.А пак сега ве4е идва пролета и немага да се гледам така.Но пак немога и да го махна,защото като се сетя как ще набоде след време си преставям мъж.Даите ми савети каквито се сещате.Благодаря предварително.javascript:void(0);

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз го обработвам с фотоепилация.

# 2
  • Мнения: 505
Тъпа история, ама няма как. Става с изрусител за коса от най-евтиния, ако са много фини косъмчета - просто са незабележими после. Напоследък минах на ЕЛЕА - депилатоар за чувствителни зони - около 2 -3 лева струва. Само че го държа 5 минути, а не 15, както пише на опаковката. Майтап, показа ми го 16 годишната ми племенница. То може ли човек да провери всичко... А ако имаш пари, наистина фотоепилация. Но за мен е сложно - разкарване до салона, записване на час...

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ами кола маска.
Използвам от няколко години и вече почти няма косъмчета или са много тънки и ми се налага кола маска 1 път на 1-2 месеца.

# 4
  • Мнения: 13 512
Фотоепилацията.

# 5
  • Мнения: 287
или фото или лазерна
фотото обаче не може всеки сезон

# 6
  • София
  • Мнения: 2 161
Кола маска. Продават специални лентички за лице : Veet, Strep, Taky  Peace

# 7
  • Мнения: 2 039
Пинцета-така действам аз,въпреки,че моя беше доста незабележим.Няколко пъти съм пробвала на кола маска,ама не мога да го чакам да избуее! Не мога да се стърпя да не отбележа,че няма нищо по-противно от изрусен мустак  Sick Даже се набива на очи 2 пъти повече,защото стои неестествено! Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 914
A в момента може ли да се прави фотоепилация или е късно вече?

Аз също искам да си направя, но не знам къде в София имат качестен уред Sad((

# 9
  • Мнения: 6 958
Фотоепилация  Peace А махнеш ли ги с друго първо, а после се сетиш за фотоепилацията ще ти стане тъжно че не си го направила на време и ще ти излезе и по солено (на веднъж обработен мустак процедурите са повече)  Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
A в момента може ли да се прави фотоепилация или е късно вече?

Аз също искам да си направя, но не знам къде в София имат качестен уред Sad((
Може, но ще трябва да ходиш цяло лято с 50 фактор на лицето.Никакъв тен!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Аз наскоро го махнах с кола (при козметик) и сега хващам с пинцета някое косъмче, което се вижда. Съжалявам, че досега не го бях махнала, но не ми е било чак такъв "трън в очите". Лошото, че от колата на мен ми излязоха дребни гнойни пъпчици, но мисля, че при следващи интервенции вече няма да излизат.

# 12
  • Мнения: 5 690
Най-добре фотоепилация.И през лятото става,само че е необходим крем със силен фактор,който се слага при всяко излизане на вън.

# 13
  • Мнения: 1 540
A в момента може ли да се прави фотоепилация или е късно вече?

Аз също искам да си направя, но не знам къде в София имат качестен уред Sad((
Може, но ще трябва да ходиш цяло лято с 50 фактор на лицето.Никакъв тен!

Аз започнах преди година и нещо да си правя фотоепилация, цялото лято бях на фотоепилация, но на мен лично не ми попречи слънцето - ходих си на плаж, дори не се мажех "там". Обаче веднъж се намазах и на следващия ден бях все едно съм пила мнооого мляко  Joy
Но доколкото знам е индивидуално, аз явно не съм с чувствителна кожа, не знам. Нямам нито едно петънце обаче  Peace

# 14
  • Мнения: 5 475
 фотоепилация. Peace

# 15
  • Мнения: 2 673
От лазерната при Мая Тачева, и фотоепилация в Престиж НЕ СЪМ ДОВОЛНА, в крайна сметка, най-доволна съм от ел.-пинсета...
Ако правиш фото или лазер, гледай да не са в горепосочените салони #Cussing out

# 16
  • Мнения: 2 926
Кола маска

# 17
  • Мнения: 6 243
Аз наскоро го махнах с кола (при козметик) и сега хващам с пинцета някое косъмче, което се вижда. Съжалявам, че досега не го бях махнала, но не ми е било чак такъв "трън в очите". Лошото, че от колата на мен ми излязоха дребни гнойни пъпчици, но мисля, че при следващи интервенции вече няма да излизат.
Излизат.
Аз имам няколко процедури фотоепилация, но нещо несериозна излязох и ме примързява да ходя до там, че е на съвсем терсене място. От няколко месеца ги махам с кола и пъпки ми излизат абсолютно винаги. Да уточня, че съм с много слаба окосменост, не са яки черни космалаци, но ми е чувствителна кожата и ден-два след процедурата хич не съм красива.

# 18
  • Мнения: 3 453
И аз съм чувала,че е най-добре с фотоепилация.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 115
От лазерната при Мая Тачева, и фотоепилация в Престиж НЕ СЪМ ДОВОЛНА, в крайна сметка, най-доволна съм от ел.-пинсета...
Ако правиш фото или лазер, гледай да не са в горепосочените салони #Cussing out

А каква ел-пинета използваш?

# 20
  • Мнения: 1 424
С пинсета  Peace Това е най-доброто за мен на този етап,но се замислям за фотоепилация.

# 21
  • Мнения: 8 917
Действам с ленти на Вийт и т.н.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553


Аз започнах преди година и нещо да си правя фотоепилация, цялото лято бях на фотоепилация

Изчезнаха ли или продължаваш с процедурите? Thinking

# 23
  • Мнения: 1 975
Аз пък с нищо не махам, май нямам какво newsm78

# 24
  • Мнения: 1 120
кола маска.обмилях фотоепилация,но Т на времето ме изненада лошо.явно есента ще я направя.
м/у другото моите са руси и само отстрани,няколко са по-дълги иначе другите са мъхове.моято козметичка ми каза,че нямало да стане на фотоепилация-трябвало да бъдат черни.
дали ми го каза,за да ме запази като клиент  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 076
Действам с ленти на Вийт и т.н.
От тях ми излязаха мънички червени петънца,като спукани капилярчета,и не минават вече 2-3 години Sad.Същото стана и с моя приятелка.Затова минах на пинсет-и без това са малко и почти невидими.

# 26
# 27
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Лентичките на Стреп Peace

# 28
  • Мнения: 910
от моята козметичка знам че е колата маска Peace

# 29
  • Мнения: 5 299
Лентичките на Вийт Wink Много съм доволна аз.

# 30
# 31
  • Мнения: 361
Кола маска Peace

# 32
  • Мнения: 1 028
Аз с лентите на"Личия"-12бр. са 3.90 в"Бонжур".

# 33
# 34
  • Мнения: 617
Тук бях чела за арабски начин с конец, днес ходих и съм много доволна няма пъпки, няма подуване и не боли

# 35
А би ли споделила къде по-точно намери такъв козметичен салон, или е при позната?Аз също много искам да пробвам този метод с конец.

# 36
  • Мнения: 2 229
И аз съм с пинсета, малко е досадно и поболява, но не е за умиране...

Аз с лентите на"Личия"-12бр. са 3.90 в"Бонжур".

Може ли да те попитам къде в Бонжур са преместили лентите за кола маска, депилиращите кремове и т.н. ?? Преди бяха на едн щанд, пък последния път не ги намерих. Знам че съм смотла и трябваше да питам, но всички продавачки бяха заети и нямаше кой. Mr. Green

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Сама го правя с конец.

# 38
И на мен ми се ще,но трябва да видя някъде на живо как става,да се пробвам и т.н.Дотогава съм в търсене на специалист-конецообезкосмовач.

# 39
  • Мнения: 6 904
Аз си ги махам с лентички на Стреп. Там имам доста малко косми, и повечето не се виждат и не виждам смисъл от фотоепилация чак.

# 40
  • Мнения: 171
КОЛА МАСКА PeaceОт 10 години премахвам косъмчетата над горната устна с топла кола маска. За съжаление не са изчезнали,но определено има доста добър резултат Sunglasses.Нали знаете,че с космите и черните точки печелиме битките,а не войната Rolling EyesТакъв е животът!Все пак надеждата умира последна!Ще се бориме с тези проблеми цял живот.Определено свикнах с неприятните усещания,така че атака..... #2gunfire

# 41
  • Мнения: X
Аз на инат опитах в събота стария трик на арабките с конеца - и успях съвсем самичка - много съм доволна от резултата Peace

# 42
  • Мнения: 4 076
Аз на инат опитах в събота стария трик на арабките с конеца - и успях съвсем самичка - много съм доволна от резултата Peace
Ще се пръсна от любопитство-кажи как става! Wink

# 43
  • Мнения: X
Аз на инат опитах в събота стария трик на арабките с конеца - и успях съвсем самичка - много съм доволна от резултата Peace
Ще се пръсна от любопитство-кажи как става! Wink

АКо не се смеете много ще се снимам и ще кача филмчето някъде Embarassed

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз на инат опитах в събота стария трик на арабките с конеца - и успях съвсем самичка - много съм доволна от резултата Peace
Ще се пръсна от любопитство-кажи как става! Wink

АКо не се смеете много ще се снимам и ще кача филмчето някъде Embarassed

Няма - честна форумска Peace Давай.

# 45
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Фотоепилация ли??? Ако сте руси като мен имам предвид естествено, можете да забравите за фотоепилацията. Тя е за индивиди с тъмно окосмяване  Crossing Arms
Лично- мустаците, най- добре с депилатоар. Колата маска опъва кожата допълнително и след време ...... #Crazy

# 46
  • Мнения: X
Фотоепилация ли??? Ако сте руси като мен имам предвид естествено, можете да забравите за фотоепилацията. Тя е за индивиди с тъмно окосмяване  Crossing Arms
Лично- мустаците, най- добре с депилатоар. Колата маска опъва кожата допълнително и след време ...... #Crazy

Ето тук ми позволи  да не се съглася!!!
Махах ги с депилатоар в продължение на поне 5-6 години - последният път беше преди  2 седмици. Съставките се натрупват в кожата и такава зверска алергична реакция направих - стоях си както винаги 3 мин с Вийт - но кожата ми стана на рани, които не заздравяваха и само се лющеха - добре че използвах малко бабини рецепти. Няма да повторя с депилатоар повече! Naughty

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 14:38 от Анонимен

# 47
  • Мнения: 1 028
Лентичките на"Личия" Peace

# 48
  • Мнения: 6 904
Аз на инат опитах в събота стария трик на арабките с конеца - и успях съвсем самичка - много съм доволна от резултата Peace
Ще се пръсна от любопитство-кажи как става! Wink

АКо не се смеете много ще се снимам и ще кача филмчето някъде Embarassed

Няма - честна форумска Peace Давай.
Давай, винаги ми е било интересно да видя как става този номер.

# 49
  • Мнения: 75
kolko dore-dolu izliza kato cena fotoepilaciata i kolko e traina.az gi maxam s dipilatoar,i za sedmica sa naboli...

# 50
  • Мнения: X
Мами - ето Ви линк към едно филмче, аз не съм се снимала още - не мога сама а мъжът е два дни на работа до късно вечер. Peace
кратко
дълго филмче
За линковете благодаря на една мама, чийто ник забравих Embarassed Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 028
малей туй голяма работа,малко тренировки и по-умела ръка и сигурно ще се научим и ние.

# 52
  • Мнения: 374
Аз от фотоепилацията изобщо не съм доволна.Ходих във Виталис във Варна.Обясниха ми, че около 5-6 процедури ще са напълно достатъчни, но след 8-9 процедури без особено голям ефект ме посъветваха да посетя ендокринолог, за да си изследвам хормоналното състояние на щитовидната жлеза и след евентуално лечение да продължа с ФЕ.изследвах си и мъжкия полов хормон и се оказа, че всички са в норма.Година след това само си подрязвах космите с малка ножичка по съвет на дерматоложката от Виталис, но преди няколко дни след като ви четох/тази сутрин се престраших да се регистрирам/ се ядосах и си грабнах пинсетката.

# 53
  • Мнения: 1 540
kolko dore-dolu izliza kato cena fotoepilaciata i kolko e traina.az gi maxam s dipilatoar,i za sedmica sa naboli...

30 лв на процедура, по принцип казват 8-9 процедури че са достатъчни, но не е верно. Аз вече имам 9, и има още какво да се маха. Упорита зона е, но ако можеш да си позволиш по 30 лв на месец (а след 9 процедури - и през два) препоръчвам фотоепилация. Интелигентен начин да обезкосмиш тази зона. Виж лазерна не съм пробвала, така че не мога да дам окончателно мнение. Определено фотоепилацията не ги маха така, че да забравиш за тях, но е по-добре от нищо...

# 54
  • Мнения: 75
blagodaria ti....siaka6 mi se vijdat mnogo 30lv. na mesec,pri uslovie,4e niama traen efekt
6te pomislia po vaprosa...

# 55
  • Мнения: 2 677
Най-добрият, чист и ефективен начин е с конеца! За жалост не мога сама, но ползвам услугите на козметичка. Резултатите са поразителни!  Peace

# 56
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз пък честно да ви кажа незнам какво толкова прави конеца, което да не го прави примерно епилатора.
гледах и клипчето, изглежда че наболява. види ми се много...изтезаващо и остаряло като метод и примерно би служило на някой, който все още не си е купил епилатор или се намира в гората и си е забравил лентите кОла или там каквото ползва за обезкосмяване.

ако някой обаче ми каже, че космите ги вади от корен и повече никога не се появяват ще се съглася Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: X
Конецът може да се използва при всички - включително и при хората с алергия към метал (за които измислиха керамичният филипс епилатор).Аз предпочитам метода, защото е бърз, не се образуват пъпчици или зачерваване и можеш да го правиш навсякъде - дори по време на пътуване или ако например Ви е спрял тока Wink

# 58
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Здравейте,

мисля, че бях чела някъде подобна тема, а не я намирам - интересува ме кое е по-трайно фотоепилацията или лазерната? понеже по-горе видях мнение, че фотото не е трайно  newsm78
и за какъв период от време говорим  Thinking

# 59
  • Мнения: 2 323
Най-добрият, чист и ефективен начин е с конеца! За жалост не мога сама, но ползвам услугите на козметичка. Резултатите са поразителни!  Peace

Моля те, кажи къде го правиш и колко пари струва.  Wink

# 60
  • Мнения: 2 229
...
Колата маска опъва кожата допълнително и след време ...... #Crazy

Ето с това съм съгласна - от дърпането след години няма начин да не станат бръчки...
Затова са ми казвали и че оформянето на вежди трябва да се прави с пинсета, а не с кола маска, точно заради дърпането. Naughty

# 61
  • Мнения: 13 512
Конецът може да се използва при всички - включително и при хората с алергия към метал (за които измислиха керамичният филипс епилатор).Аз предпочитам метода, защото е бърз, не се образуват пъпчици или зачерваване и можеш да го правиш навсякъде - дори по време на пътуване или ако например Ви е спрял тока Wink
А знаеш ли салон във Варна,където да го правят?

# 62
# 63
  • Мнения: X
Конецът може да се използва при всички - включително и при хората с алергия към метал (за които измислиха керамичният филипс епилатор).Аз предпочитам метода, защото е бърз, не се образуват пъпчици или зачерваване и можеш да го правиш навсякъде - дори по време на пътуване или ако например Ви е спрял тока Wink
А знаеш ли салон във Варна,където да го правят?
Не, за съжаление, справям се сама Crazy

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не, за съжаление, справям се сама Crazy

Моите поздравления  bouquet

Аз започнах с електроепилация преди 4г. на горна устна, косъмчета доста оредяха, но не изчезнаха (като се има предвид, че бяха гора, следствие на изрусяване). От месец ходя на фотоепилация, все още нямам впечетления, правила съм 2 процедури.
Направих си фотоепилация и на подмишници, вече 20 дена имам по едно голямо плешиво петно на двете подмишници, където не е израснал косъм (подмишниците съм ги третира само с кола и епилатор).

# 65
  • Мнения: 4 473
Кола маската опъва кожата, фотоепилацията е само за жени с по-тъмно на цвят окосмяване, ел пинсетата оставя неприятни зачервявания по кожата след процедура, този метод с конеца не изглежда толкова елементарен за сам човек, какво остава...? Tired

# 66
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Обяснете ми как става номера с конеца?  newsm78 Нещо ми е бедна фантазията  Confused
Трябва ли да са по-дълги косъмчетата ( защото само при показването им аз ги елиминирам ) , не е ли много бавно, ако се прави косъмче по косъмче? Боли ли?  Thinking

# 67
  • Мнения: 1 069
 И аз скоро открих номера с конеца. Много е ефикасно, но не знам как става самообслужването!

# 68
  • Мнения: X
Обяснете ми как става номера с конеца?  newsm78 Нещо ми е бедна фантазията  Confused
Трябва ли да са по-дълги косъмчетата ( защото само при показването им аз ги елиминирам ) , не е ли много бавно, ако се прави косъмче по косъмче? Боли ли?  Thinking
Става изключително бързо - за има - няма 3 мин съм напълно готова, защото не отскубва по едно косъмче, а по цели ленти или участъци. Отначало боли, но това си е нормално. Много е елементарно, момичета- ще опитам да се снимам довечера Peace

# 69
  • Мнения: 6 904
Става изключително бързо - за има - няма 3 мин съм напълно готова, защото не отскубва по едно косъмче, а по цели ленти или участъци. Отначало боли, но това си е нормално. Много е елементарно, момичета- ще опитам да се снимам довечера Peace
И на мен не ми изглеждаше много трудно на клипчетата, които даде, но като пробвах сама нищичко не можах да махна.

# 70
  • Мнения: 236
kolko dore-dolu izliza kato cena fotoepilaciata i kolko e traina.az gi maxam s dipilatoar,i za sedmica sa naboli...

30 лв на процедура, по принцип казват 8-9 процедури че са достатъчни, но не е верно. Аз вече имам 9, и има още какво да се маха. Упорита зона е, но ако можеш да си позволиш по 30 лв на месец (а след 9 процедури - и през два) препоръчвам фотоепилация. Интелигентен начин да обезкосмиш тази зона. Виж лазерна не съм пробвала, така че не мога да дам окончателно мнение. Определено фотоепилацията не ги маха така, че да забравиш за тях, но е по-добре от нищо...
много скъпо ...аз съм с кола-маска в козметичен салон-1лв струва и после 2 месеца не се сещам.

# 71
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
A можеш ли да опишеш, докато чакаме клипчето.
Интересното е как се захваща. В Survivor, го имаше сниман метода, но не и началото - кое как се хваща на тоз конец.

# 72
  • Мнения: X
A можеш ли да опишеш, докато чакаме клипчето.
Интересното е как се захваща. В Survivor, го имаше сниман метода, но не и началото - кое как се хваща на тоз конец.
Откъсваш си достатъчно дълъг конец - над 50 см. Усукваш около пръстите на ръката 4 пъти, така че да стане като примка - ако работиш сама връзваш единия край за палеца на крака си (това, което козметичките задържат със зъби). Поставяш примката плътно до кожата, (другият край на конеца държиш с ръка, която ти удобна ), щом косъмчетата са в примката, опъваш конеца вързан за крака. От обясненията ми нищо не разбрах - имай търпение Wink

# 73
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Търпението е добротел наистина! Simple Smile.
Но благодаря и за двете!

# 74
И аз изчаквам клипчето:) Направих плах опит леко на крака си,но бих казала че не съм особено сръчна  Sad, иначе се отскубнаха някои косъмчета, но за мустака май не смея.
И все пак, някой няма ли да даде координати нна някоя козметичка, боравеща с конец?

# 75
  • Мнения: 13 512
kolko dore-dolu izliza kato cena fotoepilaciata i kolko e traina.az gi maxam s dipilatoar,i za sedmica sa naboli...

30 лв на процедура, по принцип казват 8-9 процедури че са достатъчни, но не е верно. Аз вече имам 9, и има още какво да се маха. Упорита зона е, но ако можеш да си позволиш по 30 лв на месец (а след 9 процедури - и през два) препоръчвам фотоепилация. Интелигентен начин да обезкосмиш тази зона. Виж лазерна не съм пробвала, така че не мога да дам окончателно мнение. Определено фотоепилацията не ги маха така, че да забравиш за тях, но е по-добре от нищо...
много скъпо ...аз съм с кола-маска в козметичен салон-1лв струва и после 2 месеца не се сещам.
кола маската е много агресивен метод  за горна устна- това дърпане на кожата след години ще и се отрази. За ръце и крака е ОК, но за лице-не е най-добрият метод. Аз досега/-10 години съм ги махала с кола, но откакто започнах фотоепилацията- се родих. Направила съм 2 процедури само и не се е налагало да  ги почиствам между процедурите-просто ги няма. не съм чула някой да е правил 9 .на мои познати им изчезнаха на 4-та-5та процедура и вече 3-4 години и помен нямат...

# 76
  • Мнения: 1 540
kolko dore-dolu izliza kato cena fotoepilaciata i kolko e traina.az gi maxam s dipilatoar,i za sedmica sa naboli...

30 лв на процедура, по принцип казват 8-9 процедури че са достатъчни, но не е верно. Аз вече имам 9, и има още какво да се маха. Упорита зона е, но ако можеш да си позволиш по 30 лв на месец (а след 9 процедури - и през два) препоръчвам фотоепилация. Интелигентен начин да обезкосмиш тази зона. Виж лазерна не съм пробвала, така че не мога да дам окончателно мнение. Определено фотоепилацията не ги маха така, че да забравиш за тях, но е по-добре от нищо...
много скъпо ...аз съм с кола-маска в козметичен салон-1лв струва и после 2 месеца не се сещам.
кола маската е много агресивен метод  за горна устна- това дърпане на кожата след години ще и се отрази. За ръце и крака е ОК, но за лице-не е най-добрият метод. Аз досега/-10 години съм ги махала с кола, но откакто започнах фотоепилацията- се родих. Направила съм 2 процедури само и не се е налагало да  ги почиствам между процедурите-просто ги няма. не съм чула някой да е правил 9 .на мои познати им изчезнаха на 4-та-5та процедура и вече 3-4 години и помен нямат...

Вече си чувала, защото аз съм правила точно 9. В момента са на етап окапване, но като гледам колко бяха преди процедурата, със сигурност имам още работа по тази зона. Много е индивидуално. А що се отнася до качеството на процедурите - специално тази, последната, е доста ефективна - днес е трети ден откакто я направих, а вече са паднали над 60% от косъмчетата. Де и аз да можех с две процедури да се оттърва... Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 6 243
rorrrrr, а за какво окосмяване става дума при теб? (сори, не искам да звучи нахално, но все пак има хора с по-плътни косъмчета и такива, при които нещата са символични).

При мен фотоепилацията елиминира голяма част от мустакя още с втората процедура. В центъра, където ходя, една процедулра се прави на два пъти - през седмица. Така че на практика ме би тока общо четири пъти. Обаче, както вече писах, ме примързя да продължа и сега ходя на кола маска, когато си правя другите процедури на лицето, щото е на едно и също място - при козметичката. Девет по две ми звучи бая множко  newsm78 Няма да имам търпение.

# 78
  • Мнения: 1 540
rorrrrr, а за какво окосмяване става дума при теб? (сори, не искам да звучи нахално, но все пак има хора с по-плътни косъмчета и такива, при които нещата са символични).

При мен фотоепилацията елиминира голяма част от мустакя още с втората процедура. В центъра, където ходя, една процедулра се прави на два пъти - през седмица. Така че на практика ме би тока общо четири пъти. Обаче, както вече писах, ме примързя да продължа и сега ходя на кола маска, когато си правя другите процедури на лицето, щото е на едно и също място - при козметичката. Девет по две ми звучи бая множко  newsm78 Няма да имам търпение.

Още като отидох на първата процедура и жената каза, че съм имала гъста коса, откъдето и направи заключението, че ще е упорит мустака. По мое мнение имам/имах повече от нормалното. Виждаше се. По принцип съм си "надарена" откъм косми, но от друга страна не съм тежък случай. Нямам косми по странни места, ако мога така да се изразя. Тъмно окосмена съм  Confused
След втората процедура нямаше почти никакъв ефект. Преди три дена си правих деветата процедура и ги бях оставила да поотраснат - доста бяха. Наистина бяха разредени, но пак бяха доста. По принцип уж съм здрава, нямам хормонални проблеми, но се замислям да си направя... Не знам, през последните няколко години забелязах че ми се е увеличило окосмяването по тялото като цяло.

# 79
  • Мнения: 13 512
rorrr A къде си правиш процедурите? Защо не пробваш да смениш салона?  наистина ми се струва невероятно такова нещо.Познавам хора,които бяха много окосмени и с 4-5 процедури приключиха- вече  няколко години.

# 80
  • Мнения: 1 540
rorrr A къде си правиш процедурите? Защо не пробваш да смениш салона?  наистина ми се струва невероятно такова нещо.Познавам хора,които бяха много окосмени и с 4-5 процедури приключиха- вече  няколко години.

В Скин Лайн. Мисля, че съм чела за теб, че си правиш процедурите в Медея, нали така?
Трябва да пробвам какво ще стане, ако сменя салона наистина.
Между другото, ето какво пише в сайта на Медея за фотоепилацията, и по-точно за броя на процедурите:

"Колко третирания ще са Ви необходими?
Тъй като космите преминават през непрекъснат цикъл, то са Ви необходими повече от 1 третирания за постигане на дълготрайни резултати. Броят на третиранията е средно 6, но в много случаи са необходими 8 или 10. По време на курса с интензивна импулсова светлина научно е изчислено, че космите се редуцират с около 90% в дългосрочен период. За някои зони, като например зоната на бикините е известно, че се постига по-висок процент на изчистване при по-малък брой необходими процедури."

# 81
  • Мнения: 13 512
Мисля си,че може да са те хванали и да те  доят, егати.... какво е това 9 процедури, за да се  разредят малко. Я вземи пробвай  на друго място...

# 82
  • Мнения: 1 540
Ще пробвам друго място, наистина. Дано да има по-бърз ефект. Но ще трябва да изчакам около два месеца, че да изникнат напълно оцелелите гадинки...

Общи условия

Активация на акаунт