С какво почиствате вечер лицето си?

  • 2 944
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Очите разгримирвам с подхранващо тоалетно мляко на Ейвън. Лицето - с гел-пяна, после тоник и накрая слагам и крем.

# 16
  • Мнения: 817
В момента съм с измиващия гел на Шанел за суха кожа и блясък.Много е добър PeaceСлед което освежавам кожата с тоник за суха и чувствителна кожа на Дарфен.
Аз лично не понасям тоалетни млека и не се ли измия ,все едно не съм се почистила Tired

# 17
  • Мнения: 1 999
С Galenic O Pur 2 в 1.

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За очите тоалетно мляко на Афродита, за лицето-лосион Нормадерм на Виши и след това крем от същата серия на Виши. Peace

# 19
  • Мнения: 5 691
Тоалетно мляко на ТАЛОДЕРМА за суха кожа.

# 20
  • Мнения: 1 975
Само с гел-пяна на AVON и съм много доволна Peace

# 21
  • Мнения: 1 986
  Лицето- първо с тоалетно мляко и после с тоник;очите-с двуфазния лосион на Лореал Peace

# 22
  • Мнения: 1 424
С  измиващия гел на Лореал- Pure Zone  Peace

# 23
  • Мнения: 1 028
Аз първо измивам със зелената гел-пяна на"Ейвън",после минавам с ексфолиращия тоник на"Биотрейд".

# 24
  • Мнения: 5 317
с измиващ гел,в момента на Регал и Гарние.

# 25
  • Мнения: 13 512
от 7 години- с 3те стъпки на Клиник.

# 26
  • София
  • Мнения: 529
С ексфолиращ гел без сапун за ежедневна употреба на Jonson's.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
От известно време с 3-те стъпки на Клиник и аз...

# 28
  • Мнения: 5 299
Почиствам си лицето(независимо дали съм гримирана или не) с двуфазния лосион на Л'Ореал, и после се мажа с крем. Имам 2 крема, единият е на Нивеа(нощен), който е доста мазен, а за през деня ползвам на Джонсън 3в1 - той е лекичък и ми върши идеална работа. Heart Eyes Сутрин ползвам гел за измиване на Нивеа.

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бебешко сапунче,тоник на себа мед или виши,мляко- само когато употребявам грим. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт