За колко най-бързо свършвате?

  • 5 071
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 668
Къпане, гримиране, прическа и обличане към час и двайсет минути Embarassed ако бързам 20-30 минути ме устройват Peace

# 46
  • Мнения: 126
Аз лично винаги гледам да първо да се приведа в  нормален вид -хихихих.и не си давам много зорец:)..Нали знаете -"бързата к...а слепи ги ражда".... Grinning

# 47
  • Мнения: 393
При нормални обстоятелства - 1 час !
При екстремни 20 мин , но чак толкова екстремни ситуации , че да изляза без грим не съм имала !
Най - обичам някой да ми дава зор ... тогава чака двойно ! Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 801
2 минути - да навлека нещо върху себе си......
преди 2 години, колежките ми подариха четка за ресане, познайте защо  - ами не обичам да се сресвам, ходя си така, просто си прокарвам пръсти през косата и айдеее, готово.....ахахахахаха

# 49
  • Мнения: 1 006
От 20 мин. до 2 часа. Зависи колко е екстремна ситуацията. Зависи и колко е светлоок и рус гласът :"Здрасти. Чакам те." Може и без `зрасти`.

# 50
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Зa 10 минути съм облечена, сресана и гримирана.

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
За около 10 мин. Тук включвам обличането, косата  и грим само със спирала и молив за очи.  Peace

# 52
  • Мнения: 1 384
Оправям се за времето, с което разполагам, ако то е 5 мин. добре, ако е 5 часа още по-добре   Joy

# 53
  • Мнения: 2 956
Зa 10 минути съм облечена, сресана и гримирана.
И аз за толкова...ако има и душ - минутките стават 15  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 936
Зависи кой и къде ме чака. Ако ще е нещо вълнуващо, свършвам бързо - 10 мин, ако не - мотая се и почти винаги закъснявам.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 775
Преди работа ми трябват 20 мин с къпане, обличане, гладене....
Преди среща ми трябва поне час. Само косата ми отнема 40 мин сушене. Иначе другото е въпрос на тренинг. Но съм се справяла и за по- малко.

# 56
  • Мнения: 3 146
Никакъв вид не ме удовлетворява, но мога да се приготвя за 5 мин! Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 5 622
Изключително съм експедитивна  Peace Даже съм по-бърза от мъжа ми  Wink

# 58
  • Видин
  • Мнения: 961
Поне 20 минути  Confused най - много ме бави косата.

П.П. Касиди, като видях заглавието на темата и си казах, хайдееее, петъчната гореща  Mr. Green

И аз Joy newsm10 hahaha

# 59
  • Мнения: 7 186
Изключително съм експедитивна  Peace

И аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт