АПТАМИЛ АР против повръщане-ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?

  • 9 794
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
зДРАВЕЙТЕ МИЛИ МАМИ!
Моето бебче беше на Фризовом,но продължаваше да повръща и имаше зверско разстройство-акаше по 10 пъти на ден много рядко ако.От вчера сме на АПТАМИЛ АР и не е акал,а има газове.
Вашите бебоци запичат ли се от тази храна и ако е така какво правите?Доволни ли сте от храната и имали ли сте някакви проблеми с нея?
Благодаря ви за отговорите!

# 1
  • Мнения: 429
Никакви проблеми не сме имали. Дъщеря ми беше на Aptamil AR от 3 до 10-я месец.

# 2
  • Мнения: 62
И ние сме на Аптамил АР от 2 месяца. Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди! И аз се чудя какво да правя с това запичане, малката е само на три месеца и не съм я захранила, а не смея да давам и овесената вода! Иначе други проблеми не съм имала, малката си го харесва! Е, понякога тези 7 минути, които трябва да изчакваме ми идват в повече, малката така  newsm45, ама няма начин!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз също бях доволна от това АМ, когато го давах на дъщеря ми. Относно акото наистина стана по-твърдо, но пък се изхождаше ежедневно и не съм смятала, че е запек. Когато стана на подходяща възраст предложих пюре от тиква, а после от круша и слива и нещата се регулираха. Иначе повръщането спря за един ден буквално.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди!
Извинявай, но запек се води когато бебето не е акало повече от 3 дни Confused

# 5
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Много съм доволна от това АМ. В началото наистина изпръжненията станаха по твърди но с времето нещата се нармализираха.

# 6
  • Мнения: 498
Да,доволна съм...ползвахме го първите 6 месеца,наистина повръщането спря.Не сме имали проблеми със запек-само първите 10-тина дни след въвеждането му акото стана по-твърдичко,но след това нещата се рагулираха.Сега сме на Аптамил3 и съм доволна въобще от тази марка.

# 7
  • Мнения: 62
Повръщането спря, обаче запек си имаме, ака почти всеки ден, но акита са и много твърди!
Извинявай, но запек се води когато бебето не е акало повече от 3 дни Confused
Точно във форума четох, само че не помня къде точно, че за запек при такива малки деца се смятат твърди акита или даже, така наречената запушалка - първо пак твърдо и след него вече нормално! Може и да не съм права, но малката така се напъва докато се изака! newsm61

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Синът ми е от малкото деца ,които се запичаха от Аптамил- а.
Аз го смених с Фризовом и не е имало проблеми.
Така че моето мнение е -не съм доволна от Аптамил Naughty

# 9
  • Мнения: 985
 Аз преди няколко дена го пробвах това АР.Иначе сме на Аптамил1,но уж това го взехме заради повръщането,обаче така се запече горката ,направо не ми се спомня.Аз от Аптамил1 съм доволна ама от това АР изобщо.

# 10
  • Мнения: 390
А с какъв биберон го давате?Може ли пак с Авентските?Че ние май ще минаваме на това мляко-сега сме на Аптамил1 ама много повръща-ужасно много.

# 11
  • Мнения: 390
Няма ли кой да ми отговори,че много ме интересува? newsm78

# 12
  • Мнения: 985
Няма ли кой да ми отговори,че много ме интересува? newsm78
Аз го давам с на д-р  Браун ама 2ри номер,защото много се запушваха с първия и не можеше да цока.Доста гъсто е това мляко.

# 13
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Спряхме Фризовома именно по същите причини (разстроиство и повръщане) направо се родих с този Аптамил АР, всичко спря изведнъж. Пихме го към 7м.

# 14
  • Мнения: 772
ползвала съм това мляко когато бебка беше болна и съм доволна Peaceдавах го с биберон камера размер L и нямаше проблем.не се е запичала.

Общи условия

Активация на акаунт