Ето, идва пролетта и личат се вече СЕПТЕМВРИЙСКИТЕ тумбачета!!!

  • 11 530
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Здравейте, мами!
Хайде и аз да се запиша в темата.Чакам второ бебче на 14.09.07г., но съм планово секцио и сигурно ще се роди някъде към 06 септември.
А, и още нещо:Темата е супер!!!

# 16
  • Мнения: 1 425
Здравейте мацки.Най-накрая се добрах до компютъра. Crazy
Снощи си искарахме подобаващо на ресторантче и днес си поспах добре,тъй като мъжо реши да ми помага и да гледа малко детето. Shocked
Добре дошла на новото мамче.Дано ти е приятно да си бременнеш с нас.Я кажи защо си планово секцио от сега/ако не е тайна де/ newsm78
Лилеби миличка ми то при тези цени в АГ по-добре всякъш в Майчин дом.Там са приблизително същите/ако се осигуряваш/,а условията са перфектни.Аз в петък обиколих обстойно стаите,тоалетните,залите,всичко.Мои приятелки на скоро родиха там и са очаровани та затова и аз се ориентирах на там. Heart Eyes
Анич тези ядки като ги свариш не стават ли много лигави или аз ги преварих. newsm78И аз си ги направих, ама то вообще не се яде. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 104
Беринка, и аз точно затова взех да се колебая. Осигурявам се и доста четох във форумите отзиви за Майчин дом, всички са очаровани.  LaughingКакто и от ВИП-а на АГ...стаите са уютни, има телевизор, ако ти е него, приятни и нови бани и тоалетни. Ще мисля още, но ако всичко е ок, май няма кой знае каква разлика, коя болница ще избера. В 7-я месец ще си направя едно изследване за очите, дали няма опасност за отлепване на ретината, щото съм с късогледство и трябва задължително за мина такъв преглед.  Crossing ArmsХем дотогава ще събера и още мнения. Една приятелка трябва да роди на 18 март в АГ на ВИП етажа и ще я разпитам за пресни впечатления... Rolling Eyes bowuu

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 21 630
Здрасти момичета! Grinning

Берина ако сложиш вода да кипне и тогава добавиш ов. ядки не стават лигави. Ако сложиш студена вода и веднага и ядките заедно да завират, тогава са лигави.
Аз пък ги обичам със масло, малко вегета и сирене.
Мисля да пробвам и идеята на Ани, някой ден като ми дойде музата за сладък вариант . Simple Smile

Сиса, добре дошла сред нас! Hug

# 19
  • Мнения: 228
Privet momi4eta,az pak 6te vi pi6a na latinica,za koeto molq da me izvinite,
Momicheta,vijdam 4e o6te ne ste se pribrali Party,ako znaete samo kak mi se iska6e da sym s vas,nali v4era kazah 4e na 90% sym s vas,da-da ama ne.To4no tezi 10%za koito se opasqvah me spoletqha.Cql den sym kato razmazana-na leglo i povry6tah to4no 4ri pyti. newsm64 newsm09,postavih nov li4en rekord.V krajna smetka se otkazahme da pytuvame -za6tototo i v momenta sme v Samokov i utre napravo za rabota 6te pytuvame.Nadqvam se da ste si izkarali strahotno i da ste se nabyrborili.  love001

# 20
  • Мнения: 81
Здравейте пак, мили мами!
Как няма да ми е приятно да си бременея с вас....,толкова мами на едно място си е купон Sunglasses
А и всичко, което научим една от друга ще ни е от полза.
Беринка, планово секцио съм защото личният ми избор е такъв, а и първото ми раждане беше секцио.А и си мисля, че така е по-добре и за мен и за бебето.
Пожелавам на всички здрави и красиви бебенца!!!!
И много усмивки Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 21
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Здравейте от мен! Hug
Най-напред:Inna, поредните ми поздравления за темичката!!!  bouquet  Страхотна си просто!

Добре дошла на sisasisa!

Ние си спретнахме срещичката - в много намален състав, но беше страшно приятно! kali ще приложи снимков материал, та ще се киприм и ние в галерията. Wink Бъра-дъра и утепахме три часа в сладки приказки. Надявам се скоро пак да се организираме!
А синът на Beni4 е едно вълшебство! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 99
Здравейте мамчета,
аз май първа ще се отчета за срещата:) хапнахме, пиинахме ( е само айранче де, да не си помислите друго:), поклюкарствахме и то взе, че минало време и се стъмни. И снимков материал има, Кали се погрижи за него:) Но очаквахме повече мамита. Събрахме се само 6. Надявам се на следващата ни среща да бъдем повече. Брави много жалко че си се чувствала зле, оправяй се по бързо.
sisasisa добре дошла при нас. Леко бременеене ти желая.
Инче темичката е супер, както и всички досега.
Лека нова седмичка ви желая!

# 23
  • Мнения: 99
Аз докато се натуткам и Анири ме изпервари с публикацията:)

# 24
  • София
  • Мнения: 771
Здравейте, снимковият материал е приложен в нашия си албум. Много добре си изкарахме, макар и в много скромен състав. Следващият път трябва да се съберем повече.

# 25
  • Мнения: 405
Добро утро на всички Hug
Подкрапям мнението на останалите момичета от срещата.Изкарахме си много пиятно и чакам следващата.Дано сме в по-голям състав.
Весела и лека седмица,мими дами!
Радвайте се на всеки миг с малките тумбачета  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро, момичета!
Както виждам за пореден път моята уста се прояви като пророк. Радвам се, че сте изкарали добре на срещата, сега аз да ви разкажа за другата септемврийска среща в София. Пристигнах точно в 16.30 в Дивака, огледах го, не забелязах отличима маса със септемврийки. Съгласно уговорката, отидох при управителя и му обясних ситуацията. Имаше само три големи маси, и трите бяха заети, при което една сервитьорка беше така любезна да премести едни хора и да освободи едната голяма маса. Аз седнах там и зачаках... За съжаление до 17 часа никой не се появи, но тогава пристигна Дона и ме спаси от неудобството, за което отново и благодаря. И ние си поговорихме много приятно до 19 часа.
Надявам се следващият път да не се разминем.
Сисасиса, добре дошла, желая ти прекрасна бременност   bouquet
Инче, невероятна си, благодаря за темата  Hug  Hug  Hug

# 27
  • Мнения: 168
здравейте момичета  Hug,

няма проблеми thumbelina   bouquet и аз не забелязях табелка в 17ч, но нищо следващия път ще бъдем по-наблюдателни Laughing

лек ден на всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 497
Здравейте мили майчета  Hug Hug Hug
Как ми домъчня за вас, толкова отдавна не съм влизала, ужас!
Ние сме добре растем си. Laughing
За лютото моят гинеколог ми каза, че до седмия месец мога да си ям каквото и колкото си поискам, и специлано каза люто, кисело и т.н.
Много прегръдки от мен.  Hug
Желая ви много слънчев ден мили мами!!!

# 29
  • Мнения: 368
Ха, добро утро мили мами! Grinning
Момичета, какво ви казах, че е имало хора и в другия Дивак? Тумбелина, Дона, в кой Дивак бяхте? Аз първо отидох на онзи дето е на Раковска и хууубаво се изложих пред едни дами  Mr. Green Mr. Green Mr. Green После реших да взема за ориентир Лагуната и взех, че го намерих. Много весело си изкарахме и точно това си говорихме - да не вземе някой друг като мен да иде в другия Дивак. На нашата маса имаше табелка, даже може да се види на снимките, като доказателство.

Еееех, много жалко, че не сме се събрали! Още по-голям куриоз щеше да е, ако сме били в един и същи Дивак.

Нищо, предлагам ви на следващата срещичка да си разменим мобилните на лични, че да няма такива недоразумения!

Целувки и от мен и приятен понеделник!

П.С. Берина, честити рожден ден на съпруга ти на патеричка. Да ти е жив и здрав и много да се обичате

Общи условия

Активация на акаунт