Бихте ли завели детето си на див плаж

  • 3 697
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, страхувам се от диви места. Blush
И аз. Предпочитам на плажа да има хора около мен, както и да е охраняем.

# 61
на див плаж сме ходили много с мъжа ми и Бари (домашния любимец-ирландски сетер),но не сме им али възможност да отидем с малката..Миналата година се влюбих в Арапя-има много хубави новички бунгала ,със санитарен възел(чисти4ки баня и тоалетна) и на много добра цена за нощувка-тази година ще сме там в пълен състав Laughing

# 62
  • Мнения: 920
на див плаж сме ходили много с мъжа ми и Бари (домашния любимец-ирландски сетер),но не сме им али възможност да отидем с малката..Миналата година се влюбих в Арапя-има много хубави новички бунгала ,със санитарен възел(чисти4ки баня и тоалетна) и на много добра цена за нощувка-тази година ще сме там в пълен състав Laughing

Че кво му е дивото? Та и санитарен възел?! Ега ти аристокрацията. Я си спомни за Луи 14ти. И повечко парфюм.

# 63
  • Мнения: 920
А бе, Ковачева, какъв ти всъщност въпроса?

Защо? Има ли значение?
Да, да знаем как да ти отговорим.

# 64
  • Мнения: 459
А бе, Ковачева, какъв ти всъщност въпроса?

Защо? Има ли значение?
Да, да знаем как да ти отговорим.

Кое не ти е ясно?

# 65
  • Мнения: 920
За часове ще го водиш, така разбрах.
МъжО с теб ли ще е?
И какво те плаши? Какъв е проблемът?

# 66
  • Мнения: 459
За часове ще го водиш, така разбрах.
МъжО с теб ли ще е?
И какво те плаши? Какъв е проблемът?

Предполагам с мен, последния път бяхме 6 човека. На мястото, където отидохме имаше една доста голяма група около 20 човека, които не желаеха други хора да им се пречкат. За това си тръгнахме, не искахме разправии.

# 67
  • Мнения: 920
Предполагам с мен, последния път бяхме 6 човека. На мястото, където отидохме имаше една доста голяма група около 20 човека, които не желаеха други хора да им се пречкат. За това си тръгнахме, не искахме разправии.

Това е съвсем друг проблем.

# 68
  • Мнения: 4 555
Карина, къде е било това място, че много ме заинтригува и се ядосах същевременно на идиотите, които застрояват такива райски кътчета.
Между Каварна и Балчик. Там навремето са снимали някакъв филм. Май Хан Аспарух, ама не съм много сигурна. Доколкото разбрах са прокарали път до това място само заради снимките на филма, преди това е нямало.
Разбрах от приятели, които ходят там всяко лято, че вече го застрояват.

# 69
  • Мнения: 2 534
На едно такова място останахме аз и кумата ми , барабар с децата
Мъжето отидоха на един подобен , още по-див , да поплуват ...
Казаха , че ще се върнат след час , а след три часа се обадиха , че са отишли в румънско и са ги хванали граничарите
Часове наред с децата трябваше да се придвижваме по някакви ниви , за да достигнем първото населено място
Взеха ни последните 40 лв , за да ни закарат до моята къща в Балчик
Върнаха ни мъжете след ден , още му  Twisted Evil #Cussing out #2gunfire , но потова са подробности  Laughing

# 70
  • Мнения: 817
Категорично НЕ!
Липсата на спасител и някакво медицинско лице на въпросния плаж ме плаши.
Ако съм без дете бих отишла, но с детето никога! Здравето и безопасността на детето ми са най-важни! Peace

# 71
  • Мнения: 5 539
Аз самата по диви плажове съм отраснала, бих завела и моето дете. Само че едно време наистина бяха диви и не се виждаше жива душа, а сега е пълно със селяни, които си оставят боклуците и си тръгват, защото са отдалече и за малко. Освен това над местата, където сме ходили, в момента кипи мащабно строителство и скоро въобще няма да може да се слиза надолу към морето. Тъжно... А на това място е сниман един от най-любимите български филми, "Оркестър без име", има бор с паметна плоча, посаден лично от Юрий Гагарин и още, и още... Sad

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А, точно там ходихме лятото, Лилита, където са снимали филма. Красиво, но верно е занемарено. А и плажчето беше пълно.

# 73
  • Мнения: 5 539
А едно време какво беше, Даф!

# 74
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Ех, едно време като дете, нашите ни мятаха в колата със сестра ми, пълнеха колата с провизии (домати, краставици и плодове), колове за тента и заминавахме. Плажувахме по цял ден някъде на юг от Бургас скрити сред дюните. Имало е тук там хора, но беше толкова тихо и спокойно. Бях много малка и даже следобедния сън си го правех на плажа под тентата. Сега ходим със семейството на сестра ми. Все още се намират тук таме скалисти и закътани места, делеч от гюрултията и градската суета. Дано да успеем да запазим поне малко от тези прелести.

Общи условия

Активация на акаунт