Само готини мадами в хубав Разград са събрани!!!

  • 15 929
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 219
тоничка,влез в албума на темата,там има опция за правене на нов албум,можеш спокойно да си качиш снимките,не е трудно

# 31
  • Мнения: 51
На новата ни мама с много добри чувства!Добре дошла при нас!Мама Барба-не се предавай-говорете,търсете диалога!Ужасно съжалявам ,че не потърсих компетентно мнение по моя проблем още в началото.Оказа се ,че непрекъснатите скандали и избягването на диалог са довели до депресията.Затова не отлагай -децата растат, а това е и една от основните и най-важни теми за разговор в момента.Стреса покрай децата е ниминуем-но говорете....Ако смяташ ,че не можеш да се оправиш сама ,ще ти дам телефон ,на който можеш да получиш компетентна информация.Не правят чудеса -но търсят причината и дават програма за решението на проблема.
И понеже зачекнах темата да те подкрепя и в стихоплетството....

Ах, кога ще свършат тези дни-
все чисти,глади,готви...
Писна ми да си призная
по-добре да не си трая.

Ох,децата знам -не са виновни,
търсят все игра ,и все бели,
но дотягат тези принципи законни
"всеобща гадост"в ушите пак крещи.

Ех,сърце,защо едно си ми за всичко
и за обич,и за злоба,и за страх,
но нали съм майстор Тричко,
 яко глътвам хапа -със замах...

 И за да избегна стреса,
от днес ще стана-поетеса!?

# 32
  • Мнения: 3 219

Това е отпоследните снимки ,които качих в албумчето.
Марги,да вземеш да върнеш линка за албумчето от предната тема,така се виждаха всичките,Титания бая зор видя,докато го намести така.

# 33
  • Разград-София
  • Мнения: 273
ей значи ..... отивамммм само не ми се карайте ... .. Crazy

# 34
  • Разград-София
  • Мнения: 273
бубито !!! То си е същтото бе мила и този линк дето съм сложила пак се виждат албумите !!!
Ама нищо пак ще сложа на Титания линка  Crazy

# 35
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Готово!!! Линка е сменен

# 36
  • Мнения: 441
Браво icipici най-после и ти показа поетичните си умения.
А за линка към албума,аз така и неможах да го направя като хората и една мама ми го даде на лични съобщения  Embarassed
Отивам да се мъча с линка ,който даде Стела,регистрирах се ама май трябва да се тегли някакво допълнение към Мозилата.Дано се справя  ooooh!

# 37
  • Мнения: 3 219
титанче,и аз имам там отдавна регистрация,ама не съм гледала,сега пак влязох,ама ще чакам моя да си дойде и да тегли там каквото трябва,че все ми трие сол на главата ,че  съм бъгвала компа.Иначе влизам през Експлоръра  или Опера,Мозила нямам

# 38
  • Мнения: 11 545
Здравейте момичета! Laughing Чак сега включвам копма и влизам само да ви кажа "Здрасти!" ,че още доста работа ме чака.Eli-G добре дошла при нас. welcome Надявам се да ти хареса нашата компания. Party Стели малкият направо ти е одрал кожата-пък и как му отива този чорапогащник....bubito а на твоето сладурче ми идва да му нащипя бузките.mama Barba къде си? Rolling Eyesicipici колко истина има в стихчето което си дала...Момичета оставям ви,че имам да проверявам домашни,а и не съм готвила още.Забравих да ви питам-знае ли някой къде ремонтират сребро?Желая ви приятен ден! smile3525

# 39
  • Мнения: 4 585
Здравейте, момичета:)
 Много ви благодаря за топлото посрещане Heart Eyes
 Може ли и мен да ме включете за майки,оставили сърцето си в Разград, много обичам Разград и ми е много гадно, че вече си ходим толкова рядко...Sad
 Кико е роден на 13.03.2005 г.
След 2 дни има рожден ден:)
   Кико галено ли е?
   Синът ми Кирил на 13.03 става на 18.
   Wolf                    на 28.04 става на пооовече.

# 40
  • Мнения: 441
Буби кажи после какво теглихте за да гледате в сайта,че той на английски и не ми се занимаваше да се опитвам.Не ,че кой знае какво ще гледам там.Искам да гледам ,,Такъв е живота'',че вчера не успях.

# 41
  • Мнения: 124
Ха добър ден и от мен!Чуд я се аз снощи защо ме оставиха сама със страха от предстоящия изпит,а то каква била работата.Зарязали старата темичка и недоизпитите питиета и хукнали към новата.И то без да я доизпишете с рецепти.Няма да се разберем така. PeaceЯ бързо марш всички в старат темичка да я доизпишете с рецепти.Ако някой има диета може да я сложи,защото аз ще отслабвам или поне така ми се иска.
добре дошла на Eli-G  Аз пък пак съм отличничка -имам 5 на изпита.

# 42
  • Мнения: 256
Момичета из си гледам направо в този сайт Peace

# 43
  • Мнения: 441
браво бени

# 44
  • Мнения: 51
Бен страхотна си!....И аз учех с бебе на ръце и баби -свободомислещи пенсионерки,които от плетките си по-надалеч не виждаха!Пък после ,що сме им се сърдели....Дългокоси и плиткоумни-за кво си говорим.Тази обида им е достатъчна!

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 19:42 от icipici1

Общи условия

Активация на акаунт