"ИМАШ ПОЩА"-нашата история!

  • 3 755
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 259
Момичета плаках много!Пожелавам скоро и ние да станем част от тази история!Пожелавам го от сърце на всички ни! Hug

# 1
  • Мнения: 529
За пръв път виждам мъжа ми да плаче, но и той и аз не можахме да останем със сухи очи, гледайки предаването. Да е жив и здрав нашия д-р Стаменов и да доведе до такъв хубав край всички започнати истории.  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 903
И аз плаках много, макар моята борба да беше много по-кратка. Изпълниха ми сърцето, доктора също.
Момичета не се предавайте, моля ви. Пожелавам на всички ви историите да завършат така Praynig

# 3
  • Мнения: 4 306
И ние така гледахме го двамата, умилихме се разплакахме се и се изпълнихме с надежда. Чудото се случва. Дано тази година повечето от нас да чуят така мечтаните думи!

# 4
  • София
  • Мнения: 213
Ние с мъжа ми също се разплакахме по време на предаването Embarassed
Дано повече момичета имат щастието да се похвалят ,че са успели
след тази трудна и тежка борба със стерилитета
Praynig
А д-р Стаменов да умножи успешните манипулации  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 939
Ух! Не чух първата история, но и втората ми беше достатъчна... Скоро имам среща с доктора, дано...  Praynig newsm17

# 7
  • Мнения: 239
много сила и успех на всички чакащи Hug

# 8
  • Мнения: 415
Страхотен ни е доктора  Grinning
И аз си поплаках. Много хубави момичета, а бебчетата ... нямам думи  Grinning Дай боже скоро всички да гушкаме по едно, две сладурчета  Grinning

# 9
  • Мнения: 763
Момичета, и аз доста си поплаках пред телевизора, и знаете ли, непрекъснато си мислех за всички вас. Плаках и за себе си, и за вас, и за цялата тая мъка която носим със себе си. Но като излезнаха бебчетата накрая на предаването си казах, че и нашите истории, колкото и тежки да са, в крайна сметка ще свършат така хубаво. Пожелавам успех на всички!

# 10
  • Мнения: 1 143
Мисля, че доста семейства са били разплакани тази вечер....   Докторе,  Hug Hug Hug   smile3525

Мили момичета, надявам се всички ние да изживеем това щастие!

# 11
  • Мнения: 75
 момичета кажете за какво се е разказвало че нямах възможност да го гледам. Sad

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
момичета кажете за какво се е разказвало че нямах възможност да го гледам. Sad
Две вече мами на по една двойка близнаци викаха доктора в "Имаш поща" за да му благодарят, че са станали МАЙКИ Heart Eyes
Разплаках се...
Толкова мило и нежно ми стана...
Пожелавам на момичета на вас борещите се успех с такъв двоен резултат Heart Eyes Вярвайте в себе си и в доктора  Heart Eyes

# 13
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
И аз си поплаках , ама какво от това  и да си рева нищо няма да променя ! Като си няма пари човек , колкото и да гледа и да реве все тая - нищо ! Като знам колко струва всяко едно от бебчовците -ох не ми се мисли ...Да са живи и здрави на тия , които могат да си ги позволят - аз немога на този етап , като си знам ЕГН -то и учит.заплата едвали скоро ще мога.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 381
момичета кажете за какво се е разказвало че нямах възможност да го гледам. Sad
Две вече мами на по една двойка близнаци викаха доктора в "Имаш поща" за да му благодарят, че са станали МАЙКИ Heart Eyes
Разплаках се...
Толкова мило и нежно ми стана...
Пожелавам на момичета на вас борещите се успех с такъв двоен резултат Heart Eyes Вярвайте в себе си и в доктора  Heart Eyes
Това предаване по принцип ми е много досадно и случайно, сменяйки каналите по ТВ попаднах на него вчера и затова изслушах само втората история и смених пак канала. Не подозирах, че точно доктора на изненадвали. Сега ме е яд, че не съм го гледала.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
момичета кажете за какво се е разказвало че нямах възможност да го гледам. Sad
Две вече мами на по една двойка близнаци викаха доктора в "Имаш поща" за да му благодарят, че са станали МАЙКИ Heart Eyes
Разплаках се...
Толкова мило и нежно ми стана...
Пожелавам на момичета на вас борещите се успех с такъв двоен резултат Heart Eyes Вярвайте в себе си и в доктора  Heart Eyes
Това предаване по принцип ми е много досадно и случайно, сменяйки каналите по ТВ попаднах на него вчера и затова изслушах само втората история и смених пак канала. Не подозирах, че точно доктора на изненадвали. Сега ме е яд, че не съм го гледала.
Принципно и аз не го гледам но има инфо от една потребителка-клюкарка...Милена* Mr. Green и го гледах Flutter

# 16
И ние гледахме предаването и плакахме с двете момичета- по-скоро жени защото аз съм по-малка от тях. Но също и аз имам проблем със забременяването и искам да попитам дали някой може да ми даде някакви координати на д-р Стаменов? Много ще ви бъда благодарна!!!

# 17
  • Мнения: 107
клиника Малинов, имат сайт потъри го с търсачка, не го помня, беше in vitro, но нататък не го помня

# 18
  • Мнения: 110
Ще посетя и аз този доктор, вече 3 години се лутам ,май наистина това е Човека  Rolling Eyes
Гледах снощи предаването , поплаках си и реших да не чакам вече чудото, просто да отида при него;
Успех на всички момичета и стискайте палци baby_neutral

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
И аз си поревах доста  Embarassed Но съм обнадеждена - и моето чудо ме чака някъде там в бъдещето...
Голямо впечатление ми направиха думите на доктора че да успееш в борба със стерилитета е равно на това да победиш болестта рак.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
И ние гледахме предаването и плакахме с двете момичета- по-скоро жени защото аз съм по-малка от тях. Но също и аз имам проблем със забременяването и искам да попитам дали някой може да ми даде някакви координати на д-р Стаменов? Много ще ви бъда благодарна!!!
   Заповядай! http://www.invitro-bg.com/index.php

# 21
  • Мнения: 173
МИЛИ МОМИЧЕТА,ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВАС ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИХТЕ  bouquet  bouquet  bouquet
ТОЗИ ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ЧОВЕК,Д-Р СТАМЕНОВ  bouquet,ЗАСЛУЖАВА ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ И УВАЖЕНИЕ  НА СВЕТА,ЗА ТОВА КОЕТО Е НАПРАВИЛ И ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАВИ...
НЕКА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ЗАРАДВА ОЩЕ МНОГО СЕМЕЙСТВА,ТАКА КАКТО Е ЗАРАДВАЛ ВАШИТЕ...! Praynig
ПОПЛАКАХМЕ СИ ВСИЧКИ У ДОМА ,НО ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО ДЪЛБОКО ВНИКНАХ В ДУМИТЕ МУ...
"...ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ СЕМЕЙСТВА ,КОИТО ИСКАТ ДА ИМАТ СВОИ ДЕЧИЦА,НО ИМАТ ТРУДНОСТ С ТОВА,...ДА НЕ ГУБЯТ НИКОГА ВЯРАТА СИ...,ЗАЩОТО С НАПРЕДВАНЕТО НА МЕДИЦИНАТА,ВЕЧЕ В 80% ОТ СЛУЧАИТЕ ,ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ИМ СЕ ПОМОГНЕ..." Praynig

ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ВАС...
И ОТ СЪРЦЕ БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА,КОЕТО НАПРАВИХТЕ...!  bouquet Hug


Дано повече доктори са гледали предаването,и си направят необходимите изводи,че всички ние копнеем да станем родители и ТЕ, са хората които могат да помогнат(ако решат)!
Дано са осъзнали,че ако има повече хора като Д-Р СТАМЕНОВ.света ще стане поне малко по- красив и добър... Praynig!

# 22
  • Мнения: 1 209
МИЛИ МОМИЧЕТА,ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВАС ЗА ТОВА КОЕТО НАПРАВИХТЕ  bouquet  bouquet  bouquet
ТОЗИ ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ЧОВЕК,Д-Р СТАМЕНОВ  bouquet,ЗАСЛУЖАВА ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ И УВАЖЕНИЕ  НА СВЕТА,ЗА ТОВА КОЕТО Е НАПРАВИЛ И ПРОДЪЛЖАВА ДА ПРАВИ...
НЕКА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА ЗАРАДВА ОЩЕ МНОГО СЕМЕЙСТВА,ТАКА КАКТО Е ЗАРАДВАЛ ВАШИТЕ...! Praynig
ПОПЛАКАХМЕ СИ ВСИЧКИ У ДОМА ,НО ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКО ДЪЛБОКО ВНИКНАХ В ДУМИТЕ МУ...
"...ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ СЕМЕЙСТВА ,КОИТО ИСКАТ ДА ИМАТ СВОИ ДЕЧИЦА,НО ИМАТ ТРУДНОСТ С ТОВА,...ДА НЕ ГУБЯТ НИКОГА ВЯРАТА СИ...,ЗАЩОТО С НАПРЕДВАНЕТО НА МЕДИЦИНАТА,ВЕЧЕ В 80% ОТ СЛУЧАИТЕ ,ИМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ИМ СЕ ПОМОГНЕ..." Praynig

ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ВАС...
И ОТ СЪРЦЕ БЛАГОДАРЯ ЗА ТОВА,КОЕТО НАПРАВИХТЕ...!  bouquet Hug


Дано повече доктори са гледали предаването,и си направят необходимите изводи,че всички ние копнеем да станем родители и ТЕ, са хората които могат да помогнат(ако решат)!
Дано са осъзнали,че ако има повече хора като Д-Р СТАМЕНОВ.света ще стане поне малко по- красив и добър... Praynig!

 Hug Hug Hug ПРЕКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ТЕБ ДОКТОРЕ!!!

# 23
  • Мнения: 179
Гледах го специално, независимо че не съм фен на Гала и че ходя при друг лекар.
Много човешка история, която ме затрогна.
На тези и всички изстрадали момичета    bouquet   bouquet   bouquet
Доктор, който показва, че лекарската професия е не само шанс, но и призвание.
 Praynig Господ да пази всички свестни и компетентни лекари, защото трудно се намират ...

# 24
  • Мнения: 3 988
Аз изобщо не мога да се изкажа подготвена.
Не съм гледала предаването (дори не знам, че има такова), поради "географска недостатъчност", но би ми се искало да съм. Ще го потърся в достъпните от тук сайтове.
Четейки обаче постингите ви и като знам каква съм - давам ви 100%-ова гаранция, че щях да подпомогна производителите на носни кърпички.
Не знам и кой е д-р Стамов, но успях да си създам добро впечаление за него.

Ако някой случайно попадне на линк, от където може да се свали предаването, нека да ми пише, моля!

# 25
  • Мнения: 1 950
Не знам и кой е д-р Стамов, но успях да си създам добро впечаление за него.


Д-р Стаменов  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт