Секс след като сте били скарани

  • 4 377
  • 63
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 961
Искам да питам и вас дали след като сте били скарани, сексът с половинката ви е по хубав?
При нас винаги така се получава.Когато след някоя кавга се сдобрим, hug сексът е страхотен. И двамата сме по-нежни един към друг и като че любовта е по силна.
 Two Hearts  remybussi
Моят мъж понякога се шегува, че трябва по-често да се караме, защото сдобряването след това е прекрасно  loveuuu

# 1
  • Мнения: 6 993
Ами ние все не можем да се скараме като хората, защото като се усетим накъде тръгва разминаването на мнения и веднага го решаваме със секс Crazy После единият все се съгласява с другия, не знам как се получава, но може би спада напрежението и мислим по-трезво.

# 2
  • Мнения: 3 932
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 364
Абе със секс или без секс проблема си остава проблем. Ако не се реши навреме той се превръща в поредното камъче, което слагаме в каруцата, а тя не е бездънна. Затова не съм привърженик на секса преди разрешаването на проблема, защото не върви да "замажем" временно положението. Освен това съпругът ми има ужасния навик минути след караницата да ми се нахвърли да ме целува. Адреналина ли му скача, какво ли - не знам, но направо пощурявам  newsm61. Дори има наглостта да си мисли, че евентуално може и да го огрее  smile3515. Да, ама не!  smile3513 На мен са ми нужни малко повече от 10 минути, за да се успокоя и да "превключа" на друга вълна. Освен това не ми минава, докато не поговорим и не се разберем. До тогава е по-добре за него да не ме докосва, но все забравя милия.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Абсолютно по темата, без отклонения, счупен стол на лице, пометени няколко китки, май не трябва да спорим(ние не се караме).

# 5
  • Мнения: 804
За съжеление не се караме, за да се сдобряваме със секс след това(а опит знам, че е мооого хубаво Embarassed), караниците са ни "леки" и винаги стигаме до някакво разрешение на проблема.

# 6
  • Мнения: 2 019
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green
много точно казано

# 7
  • Мнения: 1 564
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green
много точно казано
След караница наистина секса е  newsm74 Two Hearts

# 8
  • Мнения: 379
това е единственото хубаво нещо на спора; дори и просто да сме на различни мнения, мъжът ми често казва: "ние сега се карахме нали?"  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Рядко сме се карали-в буквалния смисъл.В повечето случаи спорим,спорим и след време единия надвива с доводите си и приключваме...
...С предишното ми гадже имах чуството ,че се караме само за да се сдобрим както трябва след това Laughing
Но секса след кавга или спор наистина е супер Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 120
за жалост не стигаме до сериозни разправии.веднага щом усетиме на къде вървят нещата,намираме решение на проблема или просто спираме да говориме по темата-оставяме я за момент,в който ще разсъждаваме по-трезво и да не сме повлияни от емоции.
много повече обичам секса сутрин,още повече ако той още спи  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 723
Забравих аз, че във форума има само идеални семейства, които не се карат Whistling
Ние пък като сме се карали рядко стигаме до секс...
Сексът си е страхотен и без да има драма преди това Naughty

# 12
  • Мнения: 6 993
Забравих аз, че във форума има само идеални семейства, които не се карат Whistling

Joy Joy Joy В нашия случа аз адски много мразя конфронтацията и я избягвам. Сериозните ни кавги са били 3 за почти две години. И не са били решавани със секс, защото и двамата откачахме - той просто излиза бесен и тряска вратата и го хваща липсата, а аз седя и рева от яд в леглото Crazy

# 13
  • Видин
  • Мнения: 961
Абе със секс или без секс проблема си остава проблем. Ако не се реши навреме той се превръща в поредното камъче, което слагаме в каруцата, а тя не е бездънна. Затова не съм привърженик на секса преди разрешаването на проблема, защото не върви да "замажем" временно положението. Освен това съпругът ми има ужасния навик минути след караницата да ми се нахвърли да ме целува. Адреналина ли му скача, какво ли - не знам, но направо пощурявам  newsm61. Дори има наглостта да си мисли, че евентуално може и да го огрее  smile3515. Да, ама не!  smile3513 На мен са ми нужни малко повече от 10 минути, за да се успокоя и да "превключа" на друга вълна. Освен това не ми минава, докато не поговорим и не се разберем. До тогава е по-добре за него да не ме докосва, но все забравя милия.

Ние също не решаваме сериозните проблемите със секс.
Аз имах предвид за тези спорове, които са за глупости, но понякога ме карат да откачам, smile3511
а и моят мъж побеснява от яд  newsm61и примерно не си говорим няколко часа.
А след това, както ти казваш от адреналина може би сдобряването е страхотно newsm03

# 14
  • София
  • Мнения: 2 132
Много добър е секса след караница, много страстен.Уф... сега за какво да ида да му се скарам  Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Има нещо вярно. luvbed

# 16
  • Мнения: 11 004
По-хубав е, като ти се вдигне адреналина  Flutter

# 17
  • Мнения: 817
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green
много точно казано

Абсолютно Peace

# 18
  • Мнения: 80
Просто е чудесен след караницата. Забравям за всичко лошо , което сме си казали..... Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 9 093
той просто излиза бесен и тряска вратата и го хваща липсата, а аз седя и рева от яд в леглото Crazy
Уф, т'ва най-много го мразя Sick
Иначе, пожелавам на всички да не се налага да стигат до як секс Mr. Green
Кавгите са лоша работа...

# 20
# 21
  • Мнения: 4 068
Ами не мога да преценя. Ние винаги си правим страхотен секс и май няма значение дали сме скарани, дали просто сме си легнали и сме се набарали някъде из коридора примерно. Grinning

# 22
Не никога,аз в такав момент не го понасям даже го мразя #Cussing outкамо ли да ми се милка и гали,като знам,4е допреди няклко мин.ме е обвинявал за нещто,за мен това е бсурдно Naughtyаз трябва да сам емоционално спокоина и щтастлива иначе грам велание нямам,такава сам си... Peace

# 23

Какъв секс, като ми е черен. #2gunfire Трябва да ми мине ядът...  Peace

# 24
  • Мнения: 4 733
Обичам да правим секс след сканадал, избивам си негативните емоции.

# 25
  • Мнения: 9 093
Трябва да ми мине ядът
Да де, за този момент иде реч Wink

# 26
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Случвало се е  Crazy Вдигнатият адреналин си казва думата в един момент  Laughing

# 27
  • Мнения: 139
Ако след като ме е вбесил има наглостта и да си поиска, пък било то и за помирение - ако не отнесе някой и друг затвратник го пращам да си търси на друго място, докато ми мине. Как ще гушкам някой на когото съм бясна #Cussing out, ми то би било лицемерно от моя страна.

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато сме се успокоили и ни е минало- да, хубав е секса.
Но докато сме сърдити се отбягваме и не си говорим.
А ако съм му много ядосана- не мога да го гледам и най-малко за секс с него мисля.

# 29
Първо  трябва  да  ми  мине  после  може  и  да   се   стигне   до   секс Simple Smile

# 30
  • Мнения: 1 726
Точно пък след караница най-малко имам желание за секс Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 534
Обикновено след скандал като се сдобрим правим най-хубавия секс  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами не знам. Когато се карам обикновено съм толкова ядосана или обидена, че хич не ми е до секс. След това може би да, хубаво е.
Но, колкото й нелепо да звучи, със сегашния ми мъж се караме толкова рядко и толкова бързо ни минава, че терапията не действа. А не би било лошо... newsm78

# 33
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ooooooooooooooooooooo
ПРИ НАС ТОГАВА Е НЕВЕРОЯТЕН luvbed
МОЖЕ БИ ТАКА СЕ ИЗВИНЯВАМЕ ЕДИН НА ДРУГ

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Обичам да правим секс след сканадал, избивам си негативните емоции.


Абсолютно съм съгласна   Peace

# 35
  • Мнения: 46 515
Не помня да сме правили секс при такива обстоятелства  Stop

# 36
  • Мнения: 17 546
Забравих аз, че във форума има само идеални семейства, които не се карат Whistling
Ние пък като сме се карали рядко стигаме до секс...
Сексът си е страхотен и без да има драма преди това Naughty
Ахъм, точно това казвам и аз!  Peace

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 23:27 от Кристал

# 37
  • Мнения: 2 015
Ооооо и то какъв секс, невероятен Peace!

# 38
  • София
  • Мнения: 626
Даже не си го и помислям!

# 39
  • Мнения: 2 759
                   След - не, при нас е друго. Караме се, караме се, и в момента в който и двамата вече ще избухнем от нерви, той (той, ох) ме придърпва и въпреки евентуални 4-секундни протести от моя страна се започва. Много го обичам в такива моменти. Обожавам го този мъж бе!

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 01:19 от MechoPuh

# 40
  • Мнения: 8 769
Ние пък май не се караме.... Ако нещо се размрънкаме един на друг много бързо решаваме проблема и не сексът е начина за решаването му.

# 41
  • Мнения: 4 621
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green
Авсолютно подкрепям Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 42
  • Мнения: X
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green

 newsm10


 fight   smile3516 smile3516   kiss luvbed  dancing

# 43
  • Мнения: 8 999
Аааа, ако сме се карали - забрави за секс. Явно съм доста злопаметна и ме държи дълго, след като е приключил скандала. Най-яростните ни кавги са ако се случи така, че той ме бие на скрабъл с много точки. Страшно се връзвам. Дори отказвам целувчица за "лека нощ". Направо се мразя в такива моменти, игра е все пак, не е сериозен повод за сръдни, ама на, такава съм.

# 44
  • Мнения: 1 364
Да-а-а, това е класическа терапия...действа безотказно  Mr. Green
Авсолютно подкрепям Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 45
  • Мнения: 574
НЕ!Отивам да спя в апартамента на нашите,ако наистина е прекалил като сега например!Само ще се изпокараме още повече-никой от нас няма да отсъпи!

# 46
  • Мнения: 125
Нещата които пишете съм ги преживявала такива преди 8-10 години с моя.От тук следва или повечето сте доста малки или със скорошни бракове или сте спряли да се развивате.След като се скарам с някой не правя секс с него после.!!!!!!!!-виждами се безобразно тъпо това.

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нещата които пишете съм ги преживявала такива преди 8-10 години с моя.От тук следва или повечето сте доста малки или със скорошни бракове или сте спряли да се развивате.След като се скарам с някой не правя секс с него после.!!!!!!!!-виждами се безобразно тъпо това.
Пак съм съгласна с tititi Peace Повече от тъпо е Tired
Ние сега сме скарани... само да посмее да ме пипне- чака го скандал #Cussing out Не че на него му се иска де Sick

# 48
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ми ние след караница не стигаме до секс - обикновено аз съм твърде бясна, за да сетя за секса .... а може би трябва да опитаме, а?

# 49
  • Видин
  • Мнения: 961
Нещата които пишете съм ги преживявала такива преди 8-10 години с моя.От тук следва или повечето сте доста малки или със скорошни бракове или сте спряли да се развивате.След като се скарам с някой не правя секс с него после.!!!!!!!!-виждами се безобразно тъпо това.

Не става въпрос веднага след като сте се скарали. Въпросът е например след 1-2-3 дни зависи колко ви държи сръднята.
Щото мен като ме хване  smile3516поне няколко дни ме държи. И след този период много вече ми липсава милото, а и той ходи като newsm61 бомба със закаснител и вече като избухне  е страхотно наистина... smile3521

# 50
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
За мен секса няма нищо общо с караницата.Караме се правим секс и аз продължавам да се сърдя,не мисля че секса решава проблема .Но пък защо да се лишавам от него.

# 51
  • Мнения: 3 674
Уффффф.. newsm78  пък ние не се караме....та незнам как е след караница секса newsm12
Едно време имахме  някои спорове...тук-там,....но до караници не сме стигали.. cry..Дърти ли сме,де да знам?   newsm78  А може би си пасвама и мислим еднакво... smile3516.

# 52
  • Мнения: 2 759
               Сега си спомних за един път, когато се бяхме скарали, ама много сериозно, съвсем не за глупости... Тогава се изпохапахме много жестоко по време на секс  ooooh!... Много време после ближехме рани...

# 53
  • Русе
  • Мнения: 511
Да при нас е така несъмнено - сексът е по-хубав след скарване! Blush

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А как си обяснявате по-хубавия секс след скарване?

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
 fightСигурно всеки гледа да си изкара яда на другия вместо с як" бой fight" с як секс. luvbed

# 56
  • Мнения: 2 759
А как си обяснявате по-хубавия секс след скарване?

                 Със специфичното емоционално състояние. Адреналин..

# 57
  • Мнения: 4 733
Да допълня Simple Smile
И с избиване на насъбралата се негативна емоция в омаломощителни физически действия Laughing

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Леле... а аз не мога да го гледам след като сме се карали  ooooh!... секс- само когато ни мине и сме се разбрали... може би защото сме улегнали вече Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 759
...секс- само когато ни мине и сме се разбрали... може би защото сме улегнали вече Rolling Eyes
                 Аз пък не мога да разбера тази връзка - хем уж сте улегнали, хем се сърдите повече и по-лошо  Crossing Arms.

# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не е повече и по-лошо. Но не ни избива на страст, както в началото- това имам предвид под улегнали.

# 61
  • Мнения: 1 817
Не помня да сме правили секс при такива обстоятелства  Stop
newsm10

# 62
  • Мнения: 1 174
Ахм, чи ний аку ни съ скарами, как ш' си пулуча сйекса?  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 446
Класика в жанра, само нека да не се пристрастяваме - има и други начин да получим хубав кекс!

Общи условия

Активация на акаунт