Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 834
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
Ей танциорки, как е джангурицата ?
 newsm68 newsm68
Още малко и ще я схванем!  Grinning Grinning Grinning
Можете ли да дадете линк за тази Бяла роза, че нещо не мога да я открия  newsm78

# 16
  • Мнения: 277
Dessita, nali v4era po news kazaha, 4e vsi4ki torent saitove sa spreni. Az ne moga da pomogna, osven da ti pratq horoto (ako go imam, de) kato file... stava li?

A, i o6te ne6to: 4uhte li, 4e tazi sutrin kym 5 4asa Kembyla e zaginal v katastrofa do Pliska?

# 17
  • Мнения: 634
Да,обсъдихме го, но ти нали закъсня малко..
ох, не знам, много ме е страх с шофьорите по улиците дет си мислят, че пътя е техен..


На мен нещо не ми е добре, дано да се оправя до утре. Май днес се преуморих... Sad

# 18
  • Мнения: 10 758
Ей танциорки, как е джангурицата ?
 newsm68 newsm68
Още малко и ще я схванем!  Grinning Grinning Grinning
Можете ли да дадете линк за тази Бяла роза, че нещо не мога да я открия  newsm78


Туй щи свърши ли работа Wink

А кажете коя коя е, че така не ви знам Crazy

Малиии, девойкиии, започва ми мускулната.Краците почти не си ги чуствам, а и кръстченцето миииии Close
Тая джангурица - джамбурица много трудна бе.Имам си я за домашно и ще я разучавам през седмицата Mr. Green
Ама и туй дайчово ли, гайчово ли, кво е, незнам и него ще уча.А, и уф, как беше....граовското май....забравих им имената Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 1 063
Здравейтеееее wavey, как изкарахте момичета?

Групичката се увеличава newsm68 , стигна ли ви залата Laughing

Много ми липсвахте, а и така изоставам с хората, незнам как ще наваксвам при вашия ритъм Tired
Ла Бомба много благодаря за сайта, така и аз ще се упражнявам, но граовското нещо го завършват по-различно от нас или бъркам newsm78

Чао, да се наспинкате и утре да сте свежарки newsm03 smile3503

# 21
  • Мнения: 252
Здравейте танцьорки, гледам вече втора темичка сте си отворили. Как са танците, напредвате гледам Peace. Браво само така  bouquet Къде репетирате в момента? Кои танци сте разучили до сега? Ще ми се да дойда и аз, че само  шопските хорца ги знам и джунгурица.

# 22
  • Мнения: 4 073
Здравейте, свежарки!
Мартеа съм, да не се чудите.
Аз го закъсах яко с колената... толкова ме е яд, може да си представите... сега ще трябва да чакам за направление, според личната е разтежение на менискусни връзки, но трябва да ме види ортопед... Може и да отида до Горна баня без направление, ако имам време, де.
Сигурно докато дойда, вече ще имате участие в разни фестивали Grinning
Много ли е трудно това джунгурица?
В линка от Ла Бомба гледам граовското малко по-различно го играят. Но много ми хареса този сайт, отивам да разглеждам.
Хубав ден!

# 23
  • Мнения: 277
Zdraveite!
Martea, mnogo syjalqvam 4e ima6 problemi Sad Opravqi se byrzo, ne gledai kolko hora propuska6. Tiq tvoite problemi se opravqt s tyrpenie i postoqnstvo, nali znae6 futbolistite. Posle pak ti4at po terena. Stiskam palci da ne e mnogo seriozno i da idva6 pone da ni gleda6. A nie... dokato stignem do festivalite... baq hortza ima da izigraem Simple Smile

La Bomba, super e site-a! Merci! Ti koq si vsy6tnost? Simple Smile))))  newsm78 izvinqvai za vyprosa Simple Smile

Az da se pohvalq, 4e gadnoto djanguritza ne mi se oprq tozi pyt! Abe, deto ima edna duma: s postoqnstvo vsi4ko se postiga!

Aide, momi4eta, use6na sedmitza vi jelaq na vsi4ki!  Hug

# 24
  • Мнения: 1 021
E Ла Бомба, бомба си!
супер е сайта
Вярно, че граовското го играят по друг начин, но другите са така както ние ги учим. И като гледам има малка разлика и в джангурицата  newsm78
Момичета, видяхте ли още колко хора има, които незнаем. Хм, ще има върху какво да поработим!  Grinning
Да си призная и аз доста се изморих тази седмица и от толкова подскачане на тази джангурица още ме болят краката, не че се оплаквам, ама то така трябва. Иначе ако няма натоварване, няма да има и ефект, а лятото наближава!  Wink
Мартеа, оправяй се бързо, дано наистина да се възстановиш бързо!  Hug
Ива, хайде вече идвай другият път! Наистина се събираме голяма трупа!  Peace
Ицо каза, че ако така се множим ще се местим в актовата зала на училището!

И ако някой не е разбрал в събота вече сме от 10.00 часа . Мястото остава същото!

Спорна седмица на всички!  Hug

# 25
  • Мнения: 10 758


La Bomba, super e site-a! Merci! Ti koq si vsy6tnost? Simple Smile))))  newsm78 izvinqvai za vyprosa Simple Smile

Цомба бе, как коя Mr. Green
В събота дойдох за първи път.
Един рус дзвер, на кичури Wink


Ицо каза, че ако така се множим ще се местим в актовата зала на училището!


Обичам актовете, особено актовите зали Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 063

Обичам актовете, особено актовите зали Mr. Green

За красивия акт на танца говориш ,нали Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 10 758

Обичам актовете, особено актовите зали Mr. Green

За красивия акт на танца говориш ,нали Mr. Green Mr. Green Mr. Green

естествено Mr. Green, а и за след танца Wink

# 28
  • Мнения: 1 063
Лежерната умора Laughing

# 29
  • Мнения: 634
Цомбе, браво, супер е сайта Hug
Свалих клипчетата, невероятни сме просто!!
И да знаете, ангажирани сме вече за няколко сватби на мойте колеги да им тануваме  newsm68

Обаче аз нямам къде да кача толкова клипчета в нета. Те са само 4 де, но са по десетина мегабайта.
Така че, който иска- ще му ги пратя на мейла, да казва. А другия вариант е, ако някой има свободни 42 мб да ги качи някъде. А трети вариант Mr. Green е, ако имате търпение да се посъберат хорца и да ги запиша на диск.
Айде и другия път вече и джангурицата ще я документираме Peace

Общи условия

Активация на акаунт