как заспивате вечер?

  • 4 152
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 268
В спалнята няма нито телевизор,нито компютър.Това е единственото тихо място у дома.Заспивам с книга в ръка и Калина сгушена до мен.Като си ляга мъжът ми я пренася на нейното легло.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 345
Трябва да е тихо, защото спя много леко. И при нас има борба за телевизора - на мен ми пречи! Naughty

и ние така

# 47
# 48
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Заспиваме на тъмно и на телевизор.Свикнала съм нещо да ми бърбори,докато се унасям. Wink

 Peace

# 49
  • Мнения: 5 462
Заспиваме на тъмно и на телевизор.Свикнала съм нещо да ми бърбори,докато се унасям. Wink
Същото важи с пълна сила и за мен .Не мога да заспивам на тихо, нагласям тв след като започна да се унасям  да се изключи след 30 мин. и съм готова заспала.Ако мъжа ми е заспал преди мен включвам телевизора  и процедурата по нагласяването на Тв се повтаря.С две думи без Тв не мога да заспя ...

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз броя до 3 и заспивам...

# 51
  • Мнения: 3 674
Еааааааа...ти ме разби Mr. Green

# 52
  • Мнения: 595
С телевизор.Дори ако сме някъде,където няма ,гледам да се уредя с един ,че сън не ме лови.....
А много често си остава да работи по цяла нощ Embarassed Embarassed Embarassed

# 53
  • София
  • Мнения: 1 555
О, след като забременях хич нямам проблеми със заспиването и околния свят.  Mr. Green Имаше период, когато заспивах в 9 часа, сега го докарвам до 10-11 ч. Но приятелят ми е свикнал да стой до по-късно и да работи вечер и заспивам обикновено на включен телевизор и на включения му лаптоп до мен. И никакви проблеми нямам.  bowuu

Преди да забременея, когато заспивахме по едно и също време винаги телевизорът е бил загасен. Тогава даже и светлината от монитора на компа ме дразнеше и ми пречеше. 

# 54
  • Мнения: 3 622
Задължително прочитам няколко страници от книгата  която стои на нощното шкафче и заспивам много бързо - да не кажа до 3, но  докато проброя до 10 и вече съм заспала.  smile3524

# 55
  • Мнения: 2 700
Придържам се към старото правило да съм легнала Laughing

В спалнята, на тихо, с книга в ръка.

# 56
  • Мнения: 872
На телевидор или с книга...

# 57
  • Мнения: 4 733
С телевизора, заради малката.

# 58
  • Мнения: 634
Аз не разрешавам телевизор в спалнята и затова на тъмно и тихо. По принцип спя много леко, трудно заспивам и трябва да ми е тихо и затова всяка вечер се моля да заспя преди мъжо да се разхърка Rolling Eyes
Иначе вечер обичам да се унасям пред телевизора в хола, ама после ми е гадно пренасянето Confused

# 59
  • София
  • Мнения: 13 206
на тихо и тъмно или на телевизор,аз съм свикнала на тъмно и тихо иначе не мога да заспя,пък мъжа обратното и всяка вечер има битка дали телевизора ще е пуснат или не? #Crazy
И аз така... ама битки нямаме  Wink
Телевизорите са по други стаи... А мъжа ми честичко заспива на дивана пред ТВ-то. Аз не мога.. Трябва да ми е тъмно и тихо...

Общи условия

Активация на акаунт