Шумен - 12

  • 21 494
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 370
Ками, пожелавам ти да ти хареса в Пазарджик. Да си намериш добри приятелки с бебоци и да се радвате на хубавото време навън заедно!

# 271
  • Мнения: 304
Здравейте и от мен Simple Smile
Да се разпиша и аз по темата за гинеколозите-много съм доволна от Венко Йорданов.Той ми следи бременността. За информация на  jd и той вече  е в АГ клиниката приема вторник и четвъртък от 12.00-16.00часа. Телефона там е 800402
Поздрави Peace

# 272
  • Smallville
  • Мнения: 994
Хей къде се загубихте Thinking
Хайде честит ви празник!!! Hug

Някой помни ли манифестациите?

# 273
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ТРУДЕЩИ СЕ И НЕ ТРУДЕЩИ СЕ!

# 274
  • Мнения: 4 370
Честит празник! Помня манифестациите. Хич не ми се ходеше , но беше задължително.

# 275
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Честит празник на всички, особено на най-работните мами!
И аз помня манифестациите, ама с не чак толкова лошо чувство, защото после ходехме цялото семейство да ядем сладолед - иначе баща ми работеше много и на далече.
Благодаря за инфото! Успешна седмица на всички!

# 276
  • Мнения: 2 609
Честит 1-ви рожден ден на Ивко!!! newsm38
Да расте здрав, силен и палав!
Късмета никога да не го напуска!



За мама:
                     

# 277
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Честит първи РД на Ивчо! Да расте здрав и усмихнат, палав и весел  Grinning   newsm59  newsm38  Tada   Party Time

# 278
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит рожден ден на Ивко

# 279
  • Мнения: 903
Честито и от мен на сладура Ивко. Ани да ти е жив и здрав и все така чаровен мъника  bouquet

# 280
# 281
  • Мнения: 4 370
Момичета, благодаря ви много за поздравите! След малко ще кача снимки от рождения ден. Голям купон беше. Но снимки имам много малко. А като се видим следващия път ще почерпя.  Wink

# 282
  • Шумен
  • Мнения: 67
Честит рожден ден на малкия Ивко и от мен  /на патерици/ Hug. Ани, да ви е жив и здрав и да радва мама и татко.  bouquet

# 283

Общи условия

Активация на акаунт